Career Days

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Career Days u Novom Sadu će se održati od 18. do 19. Aprila na Ekonomskom fakultetu. Otvaranje za posetioce je predviđeno za 12h, a sajam traje do 19h svakog dana. 19. aprila ulaz je otvoren od 10h.
„Career Days“ je projekat čiji je cilj da obezbedi kvalitetan kadrovski potencijal iz redova visokoobrazovanih mladih ljudi širom zemlje‚ kompanijama okrenutim uspešnoj budućnosti.

Više od decenije uspešne tradicije

I kompanije i mladi su prepoznali „Career Days” kao mesto stvaranja novih prilika za razvoj i uspešnu karijeru. Sve ozbiljniji iz godine u godinu, „Career Days” će u aprilu 2006. biti održan po dvanaesti put.

Sve veći značaj specifičnih kadrovskih potencijala u okruženju koje se ubrzano menja, traži da kompanije aktivno kreiraju buduću sliku tržišta i svoje pozicije na njemu.

Pravovremeno angažovanje kvalitetnih mladih stručnjaka može da postane ključni aspekt konkurentske prednosti. Kompanije koje već tradicionalno učestvuju na ovoj manifestaciji predstavljaju privredni oslonac našeg poslovnog okruženja i svojim poslovanjem ukazuju na trendove koji dovode do uspeha.

Kako funkcioniše Career Days?

Kao i proteklih godina, kompanije će imati mogućnost da u direktnom kontaktu sa kandidatima različitih obrazovnih profila, sagledaju mnoge aspekte svojih poslovnih planova i da na vreme prepoznaju kvalitetne mlade ljude za njihovo ostvarivanje.

Tokom cele godine „Career Days” ažurira bazu podataka sa karakteristikama širokog spektra stručnih profila. Ovi podaci su nakon projekta na raspolaganju kompanijama učesnicima kako bi tokom cele godine u neposredno organizovanim intervjuima i radionicama, mogli da bliže upoznaju stručnjake za koje su zainteresovani.
 
Dve devojke sam moga faxa su se ubacile u tu ekipu kao praksa i sl. nesto ne vidim da im je to pomoglo oko zavrsavanja faxa. . .
Po meni je sve to mlacenje prazne slame. Najbolji studenti ne zalaze tamo. . .
 
latica:
Dokoni banka Intensa je prosle godine zaposlila ovako 100 ljudi.Nekad i u ovakvoj ludoj i nenormalnoj zemlji se desi nesto normalno.

Na šaltere !
Što reče neko najbolje studente i perspektivne diplomce uveliko vrbuju "Lovci na glave" i ne treba im nikakav stočnis ajam gde će ih neko (po)kupiti, kao tele na vašaru.

Iz moje generacije niko nije išao na SAJAM ZAPOŠLJAVANJA a svi su zaposleni i rade u tužilaštvu, sudu, adv.kancelarijama, privredi...to je mlaćenje prazne slame i odličan povod za organizatora da se zarade pare :idea:
 
DOKONI UM:
Da jesmo ali ona MRZI kad neko od NJENOG PRESVETLOG foruma pravi čat !
Eno pisoa sam žalbu gore na PRIMEDBE :-)
Šteta samo što nisi, jutros ( kapitalizam i AŽURNOST, b'ateeee ... ! :lol: ) mogao i da pročitaš dve - tri strane, oko, povodom i u vezi toga !!! Brisano, verovatno, iz TEHNIČKIH razloga !!!
P. S. ... a ŠTETA !!! Naime, bilo je kao u zlatno doba OTMENE pljuvačine !!! :lol:
 
storm cloud:
:( Нисам видела!
NIJE NIKO, ko ne sedi u gluvo doba noći, sem Pete W, Nenosa, mene i naravno Kad Lupim Lupim !!!
Ovo, sa mojim postovima, malo i GODI, naime drevna KNJIGA kaže : " ... VIDEĆETE ME MALO, PA JOŠ MANJE, A NA KRAJU ME NEĆETE NI VIDETI ... ", tako da mi laska što je i NESVESNO, na forumu, započet proces moje DEIFIKACIJE !!! :lol:
 

Back
Top