Radikalsko *** se finansira iz budzeta gradjana

StevicaQ

Početnik
Poruka
9
"Planetarna istina" o Tribunalu
16. april 2006. | 09:35 | Izvor: FoNet
Kikinda -- U Kikindi je juče počeo dvodnevni okrugli sto "Haški tribunal i planetarna istina", koji organizuju radikali, a plaćaju građani.

Na skupu, finansiranom iz budžeta Kikinde, koji organizuju opština Kikinda, Srpska radikalna stranka i časopis Zbilja, kao gosti su se pojavili ambasadori Kube, Palestine i Sirije. Oni su podneli pismene referate koji će sa ostalim pročitanim na skupu biti objavljeni u posebnoj knjizi.

Predsednik opštine Kikinda Branislav Blažić, član SRS-a, rkao je na otvaranju da taj skup mnogo znači za Kikindu jer treba da naučno osvetli sve ono o čemu se mnogo priča i što je dovelo do krize Haškog tribunala.

Voditelj okruglog stola Momir Lazić ocenio je da je organizacija skupa izuzetno jeftina u odnosu na sredstva koja u Srbiji troše nevladine organizacije, iako nije objasnio da se NVO ne finansiraju iz državnog budžeta."

*************************************************************************

"SRS sa sobom nosi tu ideju svetskih otpadnika i njihov dolazak na vlst bi bilo najveca nesreca koja moze zadesiti ovu zemlju."
 
StevicaQ:
"Planetarna istina" o Tribunalu
16. april 2006. | 09:35 | Izvor: FoNet
Kikinda -- U Kikindi je juče počeo dvodnevni okrugli sto "Haški tribunal i planetarna istina", koji organizuju radikali, a plaćaju građani.

Na skupu, finansiranom iz budžeta Kikinde, koji organizuju opština Kikinda, Srpska radikalna stranka i časopis Zbilja, kao gosti su se pojavili ambasadori Kube, Palestine i Sirije. Oni su podneli pismene referate koji će sa ostalim pročitanim na skupu biti objavljeni u posebnoj knjizi.

Predsednik opštine Kikinda Branislav Blažić, član SRS-a, rkao je na otvaranju da taj skup mnogo znači za Kikindu jer treba da naučno osvetli sve ono o čemu se mnogo priča i što je dovelo do krize Haškog tribunala.

Voditelj okruglog stola Momir Lazić ocenio je da je organizacija skupa izuzetno jeftina u odnosu na sredstva koja u Srbiji troše nevladine organizacije, iako nije objasnio da se NVO ne finansiraju iz državnog budžeta."
*************************************************************************

"SRS sa sobom nosi tu ideju svetskih otpadnika i njihov dolazak na vlst bi bilo najveca nesreca koja moze zadesiti ovu zemlju."

НИЈЕ ИСТИНА да се НВО не финансирају из буџета, напротив, огромна средства се из буџета одвајају за финансирање 2 000 регистрованих НВО и то по наредби "милосрдних донатора транзиције" и ПЛУС поједине НВО добијају знатна средства од разних обавештајних служби непријатеља и протектора Србије. :evil:
 
eremita:
НИЈЕ ИСТИНА да се НВО не финансирају из буџета, напротив, огромна средства се из буџета одвајају за финансирање 2 000 регистрованих НВО и то по наредби "милосрдних донатора транзиције" и ПЛУС поједине НВО добијају знатна средства од разних обавештајних служби непријатеља и протектора Србије. :evil:

Па лепо рече Коле, то нису НЕвладине органзације, него владине организације, само других влада - а не ове која одговара грађанима Србије.
 
Krckic:
Natasa Kandic, Biljana Vuco...javno se zalazu da se Srbija proglasi odgovornom za genocid, i da joj se nametne odsteta od 100 milijardi dolara. Ne trebamo vise govoriti da se genocid nije ni desio, da Srbija nije odgovorna....nego je nevjerovatno to, da Srbija tolerise tu Kandicku i kompaniju.


pa sta mislite zasto nijedna clanica NVO ne sme mirno da prodje ulicama grada beograda .. nego se kriju po misijim rupama ... ja mislim da bi u americi te dve vestice vec bile spaljene, a vi
 
Giovanna:
Anakin Ovo je demokratska zemlja :):( zar ne ?

Изгледа да није док Анакин и њој слични, то не озваниче...Смета им све што није по њиховом П.С.-у (за неупућене даме, Правило Службе). Не знам шта је већи проблем, радикалско трошење пара у споменуту сврху, или опљачкане локална јавна предузећа за време ДС-ЛСДВ-СВМ власти...
 
Giovanna:
Arhangele imas pravo! Ali ovaj put necu da odgovorim...Ne zbog tebe nego da me drugi ne bi etiketirali.

А, шта, теби би "тешко" пало да те неко овде етикетира? Иди, бре...Који ти је? Лупачи етикета (ма које политичке опције били) су само мали и уплашени људи, у недостатку аргумената немају другог оружја... ја сам до сада био и "радикал" и "ДС-овац"...Само ми још фали да ме неко прилепачи као "чедисту", е то би ми тек гушт био. :lol:
 
@Arhangele Ma bas me briga njih ni ne primecujem....Nego trenutno sam na tri coska pa mi ne bi odgovaralo da "poludim" i kazem sta mislim bilo kome.( Ipak sam dobro i vaspitano devojce...:))

@Anakin znam i zakone i sta je kaznjivo i sta nije ali Srbija i narod je prevazisao mnogo vece gluposti od Kandicke i sl..Decko jednostavno rekao ono sto verujem misli 70% Srba i Cg onih 30% cute, Ili ih ne dotice, gledaju svoja posla ili su se prodali za male pare..Jeste teska rec priznajem ali za njih ipak preblaga!
@ Anakin ovo se ne odnosi na tebe...
 
anakin:
demokratija ne znaci anarhija a u svakoj normalnoj (demokratkoj) zemlji sa regulisanim pravnim sistemom, poziv na spaljivanje i slicne radnje su kaznjive zakonom...
Ја већ месецима позивам све које нешто знају о демократији да ми је дефинишу, али на НАУЧНОЈ ОСНОВИ, а не као што се дефинише љубав: "то је оно што свако на свој начин осећа". И нико да ми одговори. Да ли је ово у Србији демократија? Које су одреднице демократије? Да ли је странка( ма која била) демократска ако је прешла цензус, а посебно ако је победник на изборима?... Још једном молим ове "високоумне главе" да наведу критерије ДЕМОКРАТИЈЕ и како су то неке странке ДЕМОКРАТСКИ БЛОК (а при том раде овом народу то што раде!) а друге странке "фашистичке". Или нека објасне или нека не користе појмове које не разумеју јер испадају и смешни и глупи!
 
paola:
Ја већ месецима позивам све које нешто знају о демократији да ми је дефинишу, али на НАУЧНОЈ ОСНОВИ, а не као што се дефинише љубав: "то је оно што свако на свој начин осећа". И нико да ми одговори. Да ли је ово у Србији демократија? Које су одреднице демократије? Да ли је странка( ма која била) демократска ако је прешла цензус, а посебно ако је победник на изборима?... Још једном молим ове "високоумне главе" да наведу критерије ДЕМОКРАТИЈЕ и како су то неке странке ДЕМОКРАТСКИ БЛОК (а при том раде овом народу то што раде!) а друге странке "фашистичке". Или нека објасне или нека не користе појмове које не разумеју јер испадају и смешни и глупи!
Ajde da razresimo problem demokratije koji te muci, paola:roll:
Vidis, tamo negde 1998-99-2000 za jednu rec protiv rezima dobijane su batine, hapseni su ljudi, izmisljane optuznice, mediji su kaznjavani do iznemoglosti, o siromastvu, bedi, korupciji nije smelo ni da se pisne.
Onda je dosla demokratija, pa i ti, draga, mozes da pises, govoris, hodas slobodno i da ti ne fali dlaka sa glave.
Jos da dodje lustracija, gde bi nam bio kraj, ali.... sve u svoje vreme, drzava koja je unazadjena i koja kasni za mnogima u okruzenju vise od decenije, tek se stvara.
Drzava u kojoj ce i tebi biti bolje, verorovala ti meni ili ne:-D
 
DellBoy-011:
Ajde da razresimo problem demokratije koji te muci, paola:roll:
Vidis, tamo negde 1998-99-2000 za jednu rec protiv rezima dobijane su batine, hapseni su ljudi, izmisljane optuznice, mediji su kaznjavani do iznemoglosti, o siromastvu, bedi, korupciji nije smelo ni da se pisne.

Onda je dosla demokratija, pa i ti, draga, mozes da pises, govoris, hodas slobodno i da ti ne fali dlaka sa glave.
Jos da dodje lustracija, gde bi nam bio kraj, ali.... sve u svoje vreme, drzava koja je unazadjena i koja kasni za mnogima u okruzenju vise od decenije, tek se stvara.
Drzava u kojoj ce i tebi biti bolje, verorovala ti meni ili ne:-D

Е, Бој, ово болдовано је тако безочна НЕИСТИНА да не вреди ни коментарисати, где си, бре, Ти, живео тих година ??? Ејјјјјјјј? Па нисмо сви оболели од амнезије!
 
eremita:
Е, Бој, ово болдовано је тако безочна НЕИСТИНА да не вреди ни коментарисати, где си, бре, Ти, живео тих година ??? Ејјјјјјјј? Па нисмо сви оболели од амнезије!
Ja u Beogradu oduvek.
Ne znam svarno sta ti je ovde neistina:shock:
Licno sam, krajem septembra 1999. dobio pendrekom po ledjima i glavi, na uglu nemanjine i kneza milosa.
Zasto?
Zao sto sam bio protiv rezima.
Da li smo bili svedoci montiranih procesa tipa "PAUK", "OSA" i slicnih, onog Matica, Tatjane Lenard, bljuvotina o Otporu, izdajnicima, da li se secas kako je manipulisano ubistvom Boska oParesevica, onaj jadnik bolesni koji je pucao povezivan je sa otporom, policija je tukla sve sto hoda i sto se zatekne na ulici, pri tom, ja znam sta je bilo samo po beogradu, a po srbiji su lokalni mocnici sprovodili pravetorture, zastrasivanja i progone.
 
Ovde je tema to sto radikali organizuju strtanacke skupove iz budzeta.
U budzet se slivaju pare koje odvajaju gradjani za potrebe drzave.
Deo tih para ide za SRS a deo ide za NVO.

I pored toga SRS ne preza od toga da UKRADE jos para iz budzetra i organizuje tribine za svoje potrebe.
za ovo bi se u normalnoj zemlji uvela prinudna uprava a odgovorni bi isli u zatvor.

Ali zemlja u kojoj se poziva na spaljivanje boraca za ljudska prava je sve samo ne normalna tako da to ne treba ni ocekivati.

Puna podrska onima koji se bore za bolju Srbiju u kojoj ce biti manje radikala.
 
Ma neka trose pare kako hoce, i drugi to rade.....
Nema veze, to je sica....ali mene zasmejavaju gosti na tribini..Ambaadori Kube, Palestine i Sirije???
Mislim, bre ljudi...ako su vam ove zemlje uzori demokratije, slobode, i zivotnog standarda....onda , trkom tamo.....:):):)

Pa Radikali ne mogu da dovedu ambasadora niti jedne normalne zemlje..cujes,,palestina i Sirija...
Ne zna se odakle je vise koljaca doslo u Bosnu, da kolju Srbe.
Sada su to Radikalski prikani...kad ih niko nece, radikali se hvataju u kolo sa istima , koje isto tako niko nece.
Narocita bruka je bratimljenje Zemuna i Sirijskog grada SUR...Pitaju li se borci iz RS, kojima su ti, alahovi psi rata klali drugove, kako to da sada Radikali ugoscuju iste te....kao najbolje prijatelje

A za pare.........Hebes pare...............
 

Back
Top