Detektor ne sigurnosti

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ma koliko se nesiguran muskarac trudio da bude siguran u sebe devojke ipak provale da je ne siguran.

A kako to???

Jel vredi da glumim sigurnost u sebe i samopouzdanje i ne stidljivost ako sam stidljiv ili ce to vecina devojaka da provali?
 
AcaBg82:
Ma koliko se nesiguran muskarac trudio da bude siguran u sebe devojke ipak provale da je ne siguran.
Jel vredi da glumim sigurnost u sebe i samopouzdanje i ne stidljivost ako sam stidljiv ili ce to vecina devojaka da provali?


A kako to???

Stidljivost=emocionalna nezrelost.

A to se uvek primecuje.
Kada bude$ bio emocionalno zreo onda nece$ ni da se stidi$ a ni biti nesiguran.
Vec ce$ postati stabilan mu$karac a takvog verujem sve devojke prizeljkuju.
 
E znas sta, ti definitivno zaebavas a ja ti iskreno davala savete....
a036.gif
 
@ sjenka

svidja mi se to sto pricas.....meni nije jasno zasto se svi toliko trude da napumpaju to samopouzdanje - to zna da deluje tako izveshtaceno...lose je biti siguran u stvari koje su mozda pogresne....a menjamo se valjda tokom celog zivota...
 
aco, jendo je biti nesiguran a drugo je kad ta nesigurnost predje u agresiju...mislim, koliko si puta postavi teme o tome kako ces neku devojku nauciti pameti i tome slicno...
to je problem i zato te devojke i izbegavaju...nece niko da se nadje u situaciji da ih neko maltretira zbog sopstvenih kompleksa...
 
AcaBg82:
Ma koliko se nesiguran muskarac trudio da bude siguran u sebe devojke ipak provale da je ne siguran.

A kako to???

Jel vredi da glumim sigurnost u sebe i samopouzdanje i ne stidljivost ako sam stidljiv ili ce to vecina devojaka da provali?


nista ne brini, Aco, kad se ja, ovako smotan, svercujem kroz zivot , sigurno ces i ti uspeti.Pravis se uvek , "kao" BUDALA, a ustvari i jesi budala , samo sto ti ne veruju.To pali, veruj mi.
 
Aco, ne bih rekla da sam kompetentna da bilo koga savetujem...
ali bez glume!
Radi na sebi i vremenom ces steci sigurnost.
Prirodnost nasuprot glume. Naci ces neku koja ce te ceniti takvog kakav jesi.

Prvi korak u sticanju sigurnosti zaista jeste lekcija iz drugog razreda.

Bilo je davno, ali pamtim reci moje uciteljice: "Rechca ne se pise odvojeno od glagola, ali je u ljubavi sa imenicama".
 
da Aco , glumu prepusti devojkama.A ti se ponasaj prirodno pa ces MOZDA, nekada u zivotu naci NEKU koja ce te ceniti takav kakav si...................A bre, narode , pa ceo zivot je foliranje.Ne zna se ko koga zbog cega i u sta........U srpskom jeziku postoji rec UD-VARANJE......treba li da prevedem?
 
AcaBg82:
Ma koliko se nesiguran muskarac trudio da bude siguran u sebe devojke ipak provale da je ne siguran.

A kako to???

Jel vredi da glumim sigurnost u sebe i samopouzdanje i ne stidljivost ako sam stidljiv ili ce to vecina devojaka da provali?

tacno je :| . ne vredi da glumis, pokusaj da poradis na sebi, da postanes sigurniji.
isto vazi i za devojke ;-)
 

Back
Top