NS izrazi

Leka:
Ljudi,'ta mante se belaja! :)

Evo jednog izraza,takodje i igre,specificne za nas grad:

Picigen!

Da vidite samo izraze lica Nemaca i Egipcana kad smo ga "zakuvali" u Hurgadi!!!
jamai.gif

zjuuuu....PICIGEN!...svaka cast... 8) 8) 8)


inace, mislim da se PICIGEN, kada se dobro zakuva, moze sa punim pravom smatrati ekstremnim sportom....
 
anakin:
bahatiti se....
cuo neko? ja cula od drugarice u NS kad je htela da naruci jos jedan kesten pire :lol:

vidis... naravno da sam cuo, stavise, koristim ga naveliko....ali nisam znao da je to nas autenticni izraz :lol:
ma svasta nauci covek od vas iz tatooine :lol:

evo jos jedan prilog za spisak... "tovar mi je" u smislu "mrsko mi je"
 
+ APATEKA (moja baba je uvek tako govorila,pa i meni često izleti)
+ ISTO (čuveni fazon da zbuniš konobara kad PRVI put udješ u kafanu,ili frizera kad prvi put dodješ kod njega u frizeraj)
+ ČEDO BABINO za nekog ko je smotan,previše nežan...
 
Ovom prilikom zamolila bih vas da na ovoj temi ostavljate samo (ali SAMO) postove koji imaju veze sa istom. Ostali ce biti obrisani,a ukoliko se rasprava nastavi,bicu primorana da zakljucam topic.
Zato,molim vas...Bez daljnjih komentara u vidu rasprave,drzimo se NS izraza,ako ni zbog cega drugog,onda bar iz postovanja prema UW -u...
Pozz :P
Peta W.
 
e stvarno si neverovatna... pogledala sam koje si postove obrisala. da li uvrede dugog imaju veze sa temom? nemaju i ostavljene su. a odgovori su obrisani.

bas si cool, a ja idem odavde. smara me da ucestvujem u ovome.
 
anakin:
e stvarno si neverovatna... pogledala sam koje si postove obrisala. da li uvrede dugog imaju veze sa temom? nemaju i ostavljene su. a odgovori su obrisani.

bas si cool, a ja idem odavde. smara me da ucestvujem u ovome.

8) 8) 8) Sto bi Peta W. tako mudro rekla, drz'mo se tematike...

CIMER... ne onaj koji stanuje u istoj sobi, vec onaj koji dosadjuje i stalno zivka, CIMA, itd...

DUDULESKE... narocito u krajevima kod rumunske granice, tip koji bas ne kapira najbolje... a i devojka koja je vrlo "napredna, shirokogrud(n)a"...

OKINAVA (u originalu, okinawa), inace ostrvu u japanskom arhipelagu, ... kod nas, kad se rikne ispit, daleko bilo, pu pu pu...

Uvek bilo i uvek ce biti, LjVDSS :P :P :P
 
anakin:
e stvarno si neverovatna... pogledala sam koje si postove obrisala. da li uvrede dugog imaju veze sa temom? nemaju i ostavljene su. a odgovori su obrisani.

bas si cool, a ja idem odavde. smara me da ucestvujem u ovome.
Potrudila sam se da sve uvrede obrisem sa ovog topic-a,u slucaju da sam neku ostavila,a mislim da nisam,prihvatam sugestije i iste cu odmah obrisati...
P.S. svaki sledeci komentar koji nema veze sa ovom temom,molim vas,pisite u primedbe.
Hvala
 
Peta W.:
anakin:
e stvarno si neverovatna... pogledala sam koje si postove obrisala. da li uvrede dugog imaju veze sa temom? nemaju i ostavljene su. a odgovori su obrisani.

bas si cool, a ja idem odavde. smara me da ucestvujem u ovome.
Potrudila sam se da sve uvrede obrisem sa ovog topic-a,u slucaju da sam neku ostavila,a mislim da nisam,prihvatam sugestije i iste cu odmah obrisati...
P.S. svaki sledeci komentar koji nema veze sa ovom temom,molim vas,pisite u primedbe.
Hvala
Molba:PetaW nemoj dirati molim te moju temu,sve se nadam da ce upeti da dodje i do stotog odgovora,onda te zovem na pice,kao i sve zainteresovane ljude sa Ns foruma.Mesto susreta naravno,"La kafanica",pa kome je na volju neka dodje,a ja cu reci kada ce biti susret.
 
dugi777jezik:
anakin:
e stvarno si neverovatna... pogledala sam koje si postove obrisala. da li uvrede dugog imaju veze sa temom? nemaju i ostavljene su. a odgovori su obrisani.

bas si cool, a ja idem odavde. smara me da ucestvujem u ovome.

8) 8) 8) Sto bi Peta W. tako mudro rekla, drz'mo se tematike...

CIMER... ne onaj koji stanuje u istoj sobi, vec onaj koji dosadjuje i stalno zivka, CIMA, itd...

DUDULESKE... narocito u krajevima kod rumunske granice, tip koji bas ne kapira najbolje... a i devojka koja je vrlo "napredna, shirokogrud(n)a"...

OKINAVA (u originalu, okinawa), inace ostrvu u japanskom arhipelagu, ... kod nas, kad se rikne ispit, daleko bilo, pu pu pu...

Uvek bilo i uvek ce biti, LjVDSS :P :P :P

A koji je kraj Novog Sada uz rumunsku granicu?
 

Back
Top