fatalna strast

Mislim da mozes fatalno da budes zaljbljen.....ali to je onda vise od sexualne privlacnosti....e to moze biti fatalno,a ako je samo strast,to dodje i prodje......mada mozda je i moguce.al meni se nije desilo.
 
frozen1982.:
Mislim da mozes fatalno da budes zaljbljen.....ali to je onda vise od sexualne privlacnosti....e to moze biti fatalno,a ako je samo strast,to dodje i prodje......mada mozda je i moguce.al meni se nije desilo.
Pa može ta strast da bude toliko jaka da si slep za sve ostalo i samim tim MISLIŠ da si i zaljubljen... A u stvari osobu i ne poznaješ:|
 
pa jeste se meni desila takva strast o kojoj latica prica.... ne znam coveka uopste ,samo ga srecem.... ima to nesto u ocima sto zaista govori o njemu i izgleda extra ..., a ja imam 17 god(tad je kazu najjaci sex nagon)....i nista.....(ma nemam sad 17 god. to je bio onaj prosli prezent ili kako se vec zove...rekoh desila..)
 
latica:
Da li ste je osetili?Totalno ludilo,nemogucnost koriscenja razuma,i samo davljenje u zelji za nekim.Mislila sam na seksualnu privlacnost.

Da, da, da, da, da, da...:lol: Osetila i još uvek osećam...:wink:
E, super si to opisala, nemam šta da dodam...:-D
Ali, nisi nam rekla da li si je ti osetila?
 

Back
Top