fatalna strast

milosevic s.:
nema te napolju
c008.gif
I posle slobe...sloba.
 
latica:
Deder iluzionista malo detaljnije to :)


Hm... Da li ti se desilo da si sa nekim ko te jako napaljuje, a i ti njega? Kad si sa njim, jednostavno zaboraviš gde se nalaziš...

Dobro, mislim da sam ja više napaljivao nju... Ali ona je bila preslatka i želeo sam je strašno... No, bila je u pitanju veza na daljinu, pa je možda i normalno da se svaki susret završi izuzetno pojačanom strašću.

A da je bila fatalna... Jeste... Fatalna je još uvek... :|
 
Pa da jesam.Svaki covek treba to da iskusi.Ali za bilo sta normalnije nije dobra osnova.Osecaj je kao da si pod uticajem necega,nemocan da odgovaras za svoje postupke.Poenta je da se zavrsila.Naravno.Jer takve jake emocije teze da prerastu u nesto drugo.Obicno ne mogu,zbog puno stvari
 
A bilo je fatalno za moje samopostovanje,za moju inteligenciju,za moje zivce,zamalo za super vezu,u koju sam usla posle toga a videla se sa fatalnim :)
Iluzionista hvala na detaljnom objasnjenju,cenim to
 
latica:
Pa da jesam.Svaki covek treba to da iskusi.Ali za bilo sta normalnije nije dobra osnova.Osecaj je kao da si pod uticajem necega,nemocan da odgovaras za svoje postupke.Poenta je da se zavrsila.Naravno.Jer takve jake emocije teze da prerastu u nesto drugo.Obicno ne mogu,zbog puno stvari

Ja nemam ništa protiv toga, ako možeš da utoliš bar deo te strasti... Ali ako se viđate previše retko postaje frustrirajuće.
 
Daaaaaaa! Raj i pakao istovremeno. Strast, ludilo, zavisnost, nenormalno dobar sex, predigra suvisan pojam, kako se ugledamo tako leti perje, na javnom mestu kad se sretnemo jedva se kontrolisemo.Mislim da sex bolji od toga koji smo mi imali ne postoji. S jedne strane prelepo, nesto sto vredi doziveti, s druge pakao okoncati tako nesto. Trajalo je to 2 godine intenzivnog vidjanja i ni jednog momenta strast nije splasnula. Jedva smo to isekli, sekli smo oboje pa se vracali. Kao zacarani krug. Kao droga s koje ne mozes da se skines. On je probudio moju seksualnost, otkrio sasvim novu stranu moje licnosti. Ja mu u sali kazem B. stvorio si monstruma.
 

Back
Top