POPLAVE

kao kraba

Zainteresovan član
Poruka
111
Sta je sa ovim poplavama sirom srbije? moze li neko da objasni po natalnoj karti zemlje zbog cega je doslo do ovakvog stanja!!!!
A sta li nas jos ocekuje pored ovoga? Gore? Bolje?
 
Pa jupiter je u Skorpionu. Jupiter uvelicava sve u kvantitativnom i kvalitativnom smislu a Skorpion vlada rekama i vodama i sta ce vam vise! Jos kada je mesec u vodenim znacima sve se pojacava.
 
Nije samo Jupiter u Škorpiji, već je došlo i do uzajamne recepcije po sedištima između Jupitera i Plutona (Jupiter je u Strelcu) - nabujale vode, reke i masovno stradanje.
 
Xenna:
Nije samo Jupiter u Škorpiji, već je došlo i do uzajamne recepcije po sedištima između Jupitera i Plutona (Jupiter je u Strelcu) - nabujale vode, reke i masovno stradanje.

Jes' zaboravila sam recepciju. Ali velike poplave su i bile kasa sam se ja rodila prolece' 81a tada nijedne bitne planete nije bilo u vodenom znaku samo je postojao sekstil izmedju neptuna i Plutona.

ALI URAN JE BIO NA 29 TEPENU SKORPIONA PA JE VEROVATNO UDARIO REPOM. JEDINO TO!
 
Lichno mislim da je pomrachenje upravo izazvalo nabujalost reka jer je pomrachenje bilo na osmom stepenu, shto je stepen shkorpiona i odnosi se na reke...naravno dodatno i gore vec pomenuto!
 

Back
Top