Napuštena deca i njihovi problemi

  • Začetnik teme florens-yu
  • Datum pokretanja
F

florens-yu

Gost
[
color=red][/color]Za ovaj rad, potrebna je finansijska podrška.
Za 18 meseci rada, kod nas je boravilo 12 beba, od kojih sada imamo 4: 2,3,5 meseci i jedno će imati 30. ovog meseca PRVI ROĐENDAN! Njihove sudbine zavise od Nas! Pomozite Nam da im ulepšamo život!
 
Ovih 10 dana, puno smo u medijima: ( predprosle subote u Gradjanskom listu, 20.11. u Novosadskoj hronici i Novosadskim razglenicama, nedelju - 22.11 u vestima na TV Apolu u 19 casova, a sada u subotu smo bili u listu Novosadskom Dnevniku ). Najverovatnije cemo u subotu biti na TV Panoniji, no jos ne znam kada, u nedelju cemo biti u listu Magyar Szo. Sto se pomoci tice, moze se uplatiti na racun u Pro Credit Banci, Novi Sad:

220-121-20 poziv na broj 21-300-0014270.9

HVALA!
 
florensyu:
Mi se zovemo : Agencija " Florens&Zvoncica"
Nalazimo se u Novom Sadu, na Bistrici. Mozete posetiti nas sajt: www.florens-zvoncica.org.yu
Tu ce te videti par beba od prve ture, tj prosle godine. Od ove godine, moj sin nije ubacio nove fotografije.
Verovatno ce vremenom skenirati i uslikani tablon, kao i izsecke iz novina.
U svakom slucaju, puno Vam hvala u napred!
Roza Babic Kopljan

sada sam pogledala slike.e dragi sunarodnici preko cijele Evrope kako mozemo da ovo pogledamo a ne pomognemo.da smo bolji ljudi ova djeca bi trebala od nas da dobivaju mjesecno bar 4000000 eura.toliko nas otprilike ima u inostranstvu.svako 1.euro i djeca zadovoljna.
 
Kakva je to agencija, ko je osnovao, ko je podrzava, ko radi sa decom...? Za decje domove i hraniteljske porodice znam na kojim principima funkcionisu, ali o agenciji ne znam nista. Neko tu napisa da ne gleda TV, ja necu traziti te stare brojeve novina, zato, kad se oglasavate, napisite par osnovnih podataka, neophodnih pri predstavljanju. Ne samo ono - adresa, broj racuna... Poz.
 
Zoza:
Kakva je to agencija, ko je osnovao, ko je podrzava, ko radi sa decom...? Za decje domove i hraniteljske porodice znam na kojim principima funkcionisu, ali o agenciji ne znam nista. Neko tu napisa da ne gleda TV, ja necu traziti te stare brojeve novina, zato, kad se oglasavate, napisite par osnovnih podataka, neophodnih pri predstavljanju. Ne samo ono - adresa, broj racuna... Poz.
Ala ste vi neki namcor,ubi Boze!!!
 
Zaista je ostalo nejasno po kom principu delujete? Kako smestate decu u hraniteljske porodice kad to rade Centri za socijalni rad? Ko vam je za to dao dozvolu? Kako pronalazite decu, a kako buduce porodice? Objasnite malo da ne ispadne da 'lovite u mutnom' i igrate na kartu humanosti da bi skupili novac! Dakle, sa cijim odobrenjem (organizacija, institucija) delujete?
 

Back
Top