Kako izvesti devojku na pice

OTVORI COVEK 1 TEMU I NE SVIDJAJU MU SE ODGOVORI..PA OTVORI JOS JEDNU SLICNU I SVE TAKO...Najbolje nemoj nista da je pitas nego je zvekni buzdovanom po glavi i odvuci. Tako su radili pecinski ljudi i palilo je .Probaj i ti.
Jedva cekam sled.temu
npr. Da li je u redu da spavam sa komsinicom koja ima 50.god??
 
blacky333:
Pitaj caleta.Dokaz da je imao bar 1 devojku si ti!!

Sad ce da zbrise i otvori novu temu

Cale kaze da budem ovakav kakav jesam , dobar pristojan decko, pa ce naici neka koja to zna da ceni.....ali mi se cini da ta neka nece biti Srpkinja...posto srpkinje ocigledno ne cene dobrotu. Kad vidim kakvi mufloni oko mene mogu da izvedu devojku na pice, samo sto ne mucu i ne ricu, i ono fazon E BATE STO JE SAVA E, i takvi imaju devojku a ja ne mogu ni na pice da izvedem.

Pomisljam da i ja malo postanem balkanska , zadrigla kretencina u fazonu E BATE KAKVA **** SO SAM JE JUCE NATAKO E BATE.....
 
AcaBg82:
Evo prostog pitanja.
Kako da ja nagovorim neku devojku da izadje samnom na najobicnije pice.

Fora tipa "Da li bi zelela samnom na pice sutra popodne (danas popodne, posle fakulteta)" do sada nije u polila.
Joj i mene uvek muci to pitanje... :lol:
Ne bre tako ne originalno... smisli nesto... Ali ako ona hoce ici ce sa tobom na bilo koju recenicu... Mozda prvo da pricas malo izokola sa njom o tome... da osetis vibracije... pa onda ako osetis pozitivne vibracije, i osnovno ako to ti zelis onda je pitas... Ne moras je pitati po svaku cenu...

Evo ti jedan primer od davnih dana:
Poznavao sam je dva dana... i bila je super... i resio sam u sebi da je pozovem na pice... ali sve mi nekako bilo glupo.... nisam imao pravi lajn... I onda treba da se razidjemo ispred lifta... a ona kaze... "Aj sa mnom.. plasim se sama da idem liftom".... I kad je izlazila iz lifta sine mi ideja "A jel se plasis i kad ides u kafic na pice?" :lol: I ona se nasmeja i naravno da... :wink:
 
blacky333:
OTVORI COVEK 1 TEMU I NE SVIDJAJU MU SE ODGOVORI..PA OTVORI JOS JEDNU SLICNU I SVE TAKO...Najbolje nemoj nista da je pitas nego je zvekni buzdovanom po glavi i odvuci. Tako su radili pecinski ljudi i palilo je .Probaj i ti.
Jedva cekam sled.temu
npr. Da li je u redu da spavam sa komsinicom koja ima 50.god??


Koooja si ti carica :lol: :lol: :lol:
 
AcaBg82:
Moze
Stamo stavi periku da bar licis na zensko
Evo ja ćem ti dam nekoliko saveta.
Prvo, kupi novu jaknu, dedin kožnjak vrati dedi...
Kupi naočare sa tankim, bezbojnim okvirom...
Izvadi ruke iz džepova...
Izvadi čarapu iz gatja...
Operi patike, ustvari baci patike i kupi cipele, ili crne patike, da se ne vidi blato.
Zakopčaj šlic.
Gledaj da se istuširaš bar dva-tri dana pre prilaska devojci.
Baci muštiklu.
Obrij brke, ili pusti bradu uz brke, osobito ako su ti baš svi prednji zubi krivi i žućkasto-crni...
Idi kod dermatologa, da ti da nešto protiv perutanja, ili bubuljica, šta je već problem :confused:
Ako baš ne možeš bez ulja na kosi, kupi neko koje se nije užeglo i stavljaj ga samo na krajeve kose...
Počešljaj se unazad nekoliko dana pre, da ti se stabilizuje kosa na neku drugu stranu, i pazi da ti se razdeljak ipak ne vrati za to vreme...
Iseci nokte i na rukama i na nogama, i, ako budeš imao vremena, koristi turpijicu za nokte, kad ti se zaustavi krv, da možeš da ih izravnaš, pre toga nemoj da dodiruješ lice da se ne isečeš. Iseci i "gitara nokat", ma koliko ti teško padalo...
Iščačkaj prljave zaostatke ispod noktiju.
Ako ne možeš da opereš žuto na prstima od cigara, možeš ruke malo uvaljati u tuš i reći kako se amaterski baviš slikanjem...
Izvuci duks iz farmerki...
Ako dođete do seksa, gledaj da taj dan ne obučeš dugačke gaće...
Ostruži žuto iza ušiju i na školjci...
Ako nemaš četkicu, kupi neke žvake ili one bombonice, sada su veoma aktuelne...
Ako te vidi da hodaš, tvoja potencijalna devojka, pokušaj da ispraviš noge, tj. izbegavaj kaubojska kolena... Gurni glavu nazad tako da bude u ravni sa ostatkom tela, ali pazi da ne preteraš...
Ramena pozadi, takođe...
Pre izlaska iz kuće istresi nos, i pripazi da ti ne ispadne nešto pred njom.
Onda navali, baš kao što te je Pera posavetovao...
Počinjem da shvatam zašto vas devojke toliko koštaju, danas...
Svašta je potrebno izmeniti i kupiti :(
Nadam se da sam ti pomogla.
:wink:
 

Back
Top