duge veze... a posle?

miljkovicn

Početnik
Poruka
5
Sta mislite o dugim vezama?
O jednom partneru u seksu vise god i dal kvalitet seksa opada s vremena na vreme?
O vezama za ceo zivot i dal one zaista postoje?
O tome dal je moguce da partneri jedno drugog neprevare?

Samo me interesuje vas misljenje i napomena da znam za jednu vezu dugu 7 god i na osnovu toga siguran sam da postoji. pozdrav svima
 
Ako su kvalitetne sve najlepse.
Na seksu se moze raditi,uvek nesto novo.
Da postoje veze za ceo zivot samo su izuzetno retke.
Sto se tice prevare malo mi dodje sumnjivo da neko recimo za 20 god ne prevari partnera.
 
miljkovicn:
Sta mislite o dugim vezama?
O jednom partneru u seksu vise god i dal kvalitet seksa opada s vremena na vreme?
O vezama za ceo zivot i dal one zaista postoje?
O tome dal je moguce da partneri jedno drugog neprevare?

Samo me interesuje vas misljenje i napomena da znam za jednu vezu dugu 7 god i na osnovu toga siguran sam da postoji. pozdrav svima

Mislim da su duge veze nepotrebne jer se za 6 meseci do godinu plafon zna jel to to ili nije, i veca je opasnost da se veza izlize. Mislim da je u nekim zrelijim godinama pametnije brze odlucivati ili se vencavati ili ici dalje.
Seks vise godina s jednim partnerom postaje redji ali je kvalitetniji do neke granice, ne znam sta se desava posle 15 godina.
Postoje veze za ceo zivot i to je divno ali sve redje.
Mislim da nije moguce, danas, da sa nekim budes ceo zivot, 20,30 godina i da niko nikog ne prevari, bar jednom
A sto se tice veze od 7 godina, to je samo 7 godina, iz perspektive celog zivotnog veka to i nije tako mnogo. Imala sam je ja i to je bilo sve samo ne prava ljubav, bespotrebno izgubljenih 7 godina. Tako da to sto su ljudi godinama zajedno ne znaci mnogo, mnogo je bitniji kvalitet neke veze nego duzina. Duzina nije pokazatelj ljubavi, upravo da je tako veza bi evoluirala davno. To je vise navika, sigurnost (bar bilo u mom slucaju)
 
Mogu da uspe,sasvim je ok!
Seks je uvek kvalitetan,uvek nesto novo se desava,tako da nikad nije dosadno,pogotovo ako ga ne upraznjavas neko vreme!
Mislim da postoje veze za ceo zivot,i to je zaista lepo kad cujes tako nesto!Recimo roditelji moje devojke su zajedno od 7 razerda O.S.,zamislite to,i po njihovim pricama verujem da nisu jednog drugog prevarili!

Ja imam vezu duga citavih 800 DANA!!! ;)
 
naravno da postoje i opstaju duge, kvalitetne veze pune iskrenosti i ljubavi...
ima ljudi koji znaju sta hoce a sta nece i drze se toga u potpunosti...
po mom misljenju nije vazno da li je u pitanju veza ili brak...
varaju oni koji nisu zadovoljni svojim partnerom...(mozda ni sobom)
a sex je zanimljiviji zbog ogromne kolicine strasti, emocija i sam se menja vremenom, spontano...
 
Nista posebno ne mislim, neke su dobre, neke ne...
Opada, ali moze se poraditi na tome ( dokle god ima ljubavi )...
Postoje, naravno...
Skepticna sam i mislim da neko prevari obicno...

PS. Sedma na osmu godinu je kriticna za vezu...
 
oh, bezveze, ja rekoh imate probleme...ali ste jos zajedno...

pa nista ako ne mozete kroz krizu zajedno onda valjda bolje raskid...
ima tih prica bice kriza posle 3,4,5 ili 7 godina znaci kako stvari postaju ozbiljije ili u srednjem dobu ili kad god. ma sta ja znam ne treba zaliti za tim vremenom kao protracenim zar ne, valjda vam je bilo lepo sve te godine, sad vise nije i to je to...
 
miljkovicn:
Sta mislite o dugim vezama?
O jednom partneru u seksu vise god i dal kvalitet seksa opada s vremena na vreme?
O vezama za ceo zivot i dal one zaista postoje?
O tome dal je moguce da partneri jedno drugog neprevare?

Samo me interesuje vas misljenje i napomena da znam za jednu vezu dugu 7 god i na osnovu toga siguran sam da postoji. pozdrav svima

e ja znam za vezu od 8,5god...koja je pukla....ha!

a fuj jedan partner...its soooo last year...
sad je promisqitet u trendu...
opada kvalitet...mada pre kvantitet...al mozhda si jedan od onih vitalnih staraca pa se kao neshto prtish ti shmeker ovo ono...a sve shto treba da radish je da shetash unuke i idesh na pecanje...
penzioneri se saaatiru od sexa...mislim ok ne svi al masa njih...da znate koji je hrkljush po domovima penzioooneeraaa...za nevericu...po tim penzionerskim udruzhenjima i tako tome...horovima i tim sra.njima za zanimaciju metuzalema...je nemoral ko u amsterdamu...pre par godina je bila ona afera sa epidemiom sifilisa u mislim kbc kragujevac...na gerijatriji!!!...nije to neobihno...masa njih provede ceo zhivot sa jednim saputnikom i onda kad taj neko rikne a deca su dovoljno odrasla i imaju svoju decu...onda se svi daju na sex...pa i ne mozhesh ih kriviti...shta drugo im je ostalo a da je podjednako zadovoljavajutje...e al zato dok se masa vas bude kecala po nekakvim susretima penzionera...ja tju na vrhu golije da gutam lsd i uzgajam halucinogene gljive...
 

Back
Top