Predlozite mi graficku...

Ne postoji dobra grafička a da nije 50 evra :( :( :( Moja radeon 9200 košta oko 30,a pošto su perfomanse otprilike iste, sa tvojom GF4,ti vidi...Za dobru grafičku moraš izdvojiti oko 120 evrova.Međutim nije jedini problem grafička...Procesor,memorija,matična....Kuler,između ostalog i HD ako puno instaliraš(mene lično mrzi da svaki čas brišem al kad imam 80 GB-a :mad: )...Zaključak:

Komp koju bi trajao bar naredne 3 godine(3 godine je standard,mada meni evo već hvala bogu ulazi u četvrtu... :D )košta više od 1000 evrova.Možda sam bio surov,ali moraš da znaš na čemu si :(
 
GeForce 6600GT je najbolja za sad ako si spreman da das 140 evrica zavisi za sta ti treba!!
Mislim da ako vec kupujes kupi nesto stvarno dobro jer sa karticama koje kostaju do 80 evra neces imati koristi vise godinu dana a i tesko ces da igras igre kao Oblivion na vecoj rezoluciji.!
 
Brad 140 kostaju 6600kartice al ne i GT. On je nesto skuplji 180-190 pa navise. Ja sam moju 6600TD 256MB platio 146Evra i to pre poskupljenja. Napisi sta trenutno imas pa cu ti reci sta bi koliko trebo da nadogradis (zamenis).

Miki za 1000evra mozez da napravis azdaju. Save90 nije reko da oce da napravi azdaju.
 
Додај још 512 RAM-a,купи јачи кулер,клокни га на 2.6(ако можеш)и узми 6600 GT.То ћеш платити око 300 еврова.Ето видиш не треба ти 1000 пошто имаш солидан комп :)
 
save90:
Posto mi treba nova graficka(ne mogu vise da se mucim sa GeForce 4)predlozite mi neku dobru graficku za igre a da nije preko 50 evra...
\

Graficka koja nije preko 50 e moze da ti sluzi za igranje solitare-a i pinballa i tako nekih sranja...zato sto to nije graficka nego *****. ako hoces graficku za igre koje koriste danasnje standarde odnosno engine moras uzeti barem GeForce 6600GT, a ona je negde izmedju 150 i 180 e zavisi od proizvodjaca...
 

Back
Top