rpg-ARCANUM-pomoc-saveti

Ekiman

Primećen član
Poruka
536
Nedavno sam instalirao igru i ako stariji ''rpg" 2001 deluje mi jako zanimljivo ali zato i komlikovano...inace igram sa dwarfom 7level poceo sam da ga razvijam kao shotera i ide mi poprilicno tesko pa mislim da sam se za*ebo...unapredjivo sam samo firearms,perception i dexteriti ali protiv male caractera skoro da nemam sanse...osecam se bas jadno a jos kada sam otiso na sajt i procito sta sam sve propustio mal se nisam onesvestio...izgleda da cu morat ponovo...da li je neko igrao?
ps.magiju i tehnologiju nisam unapredjivao+sam sam sklapao caractera....
 
najbitnije ti je da sto pre dodjes do dobrog oklopa i oruzja.....

ostalo je sve ok ... a ako ga jos dobro razvijas... a ako imas slab oklop i oruzje onda bezi i nemoj da ulazis u borbe... probaj da ukrades oklop... inace najbitniji ti je skill lockpick... kradi do besvesti.... mzoes tokom noci da ukrades robu nekog trgovca a ujutro da mu je prodas... i obavezno ... i podesi borbu na poteznu lakse je...
 
po meni je arcanum jedan od najboljih rpg igara koje sam igrao... pogotovo ako predjes celu igru, skontaces kako je prica dobra na kraju. Mnogo zivaca ces ustedeti ako krenes putem magije i dobijes magiju teleport da ne moras da putujes toliko... mapa je stvarno gigantska... najveca koju sam video u rpg igrama. Ako budes kombinovao lockpick i sunjanje.. uspeces na mnogim lokacijama da se usunjas kroz zadnji prozor i pokrades sanduke prodavaca... tada ti oprema nece predstavljati neki veci problem. Sto se tice rase, po meni najbolja odluka je da uzmes humana jer se oni donekle najvise slazu sa svima. Po meni je najbolja kombinacija da uzmes ucitelja za proslost jer ce svi tvoji sledbenici imati za jedan skill manje od tebe, bice mnogo jaci i bolji u borbi. Trebao bi da obratis paznju na to da li ces biti dobar ili zao. Ja sam uspeo da zavrsim igru kao dobar mada se desavalo mnogo puta da sam "krao zene i silovao konje od postenog naroda" :P
 
promeni sam caractera sad sam half orge i level 50 master dogh* i expert male inace sam i expert lock pick(obijes trgovca nocu i prodajes mu njegovu robu malo jadno)sad sam skoro pa nepobediv...sto ubija zelju za igrom takodje moji saputnici ne mogu da se da napreduju odkad sam level 50 sto je totalno jadno a istalirao sam novu verziju i pise da je to moguce...inace imao sam 20dex kad odjednom mi se spustilo na 18 a nisam uklet i povredjen i nemam hex item?da li je neko imao ovaj problem?sad sam u caladonu ali po meni nema smisla da vise resavam questove posto mi ne treba expir. a zlata imam previse....da su malo poradili na tom levelovanju i boljim al-om igra bi bila remek delo
 

Back
Top