UZASNO SAM UPLASENA!

str

Početnik
Poruka
49
Izvinjavam se pre svega svim forumasima zbog mojih pitanja ali moram da pitam jer me muci.Naime desna ruka me je boluckala zadnjih 7 dana da bi danas bas imala neki uzasan osecaj.Pokusacu nekako da ga oisem.Kao da jednostavno truka nije moja,nekako radim sa njom a kao da je tudja.Jednostavno kao da sam "slogirana".Ljudi uzasno sam uplasena.Malo je hladnija od leve.Uzas!Ionako se plasim svega i svacega a sad i ovo,tacno cu da poludim....Pomozite ako znate sta moze da bude u pitanju!

HVALA VAM SVIMA I IZVINITE!
 
Sta ti to znaci 'kao da sam slogirana' (kao ti znas kako je biti slogiran!). Nego kazi ti nama sta ti zapravo osecas - je l' te ruka boli, je l' ti utrnula, i koji deo, jel ti koza neosetljiva na dodir, sta ti se tacno desava i koja je ruka u pitanju i koji deo ruke i imas li problema sa vratnom kicmom? Osim toga - ako je tolka frka ajde kod lekara, spremi se lepo i idi na dezurnu neurologiju (na neurolosku kliniku ili urgentni centar).
 
P.s. Znajuci tvoju 'istoriju' problema od ranije, sigurna sam da se radi o cistoj somatizaciji i da nije nista bitno. Po opisu ne mislim da imas razloga za neku veliku brigu a posebno ne za toliku paniku! Opusti se, neka ti neko izmasira vratno-rameni deo ledja i ne panici. Jesi se nesto nervirala ovih dana?
 
Ja sam imala probleme sa osecajem utrnutosti u levoj ruci, toliko sam se 3povala da je to strasno reko' "gotovo, srcani udar u najavi"... ispostavilo se da imam spondilozu :oops: sad kad mi utrne ruka iskuliram i prodje... decko me izmasira, krv prostruji i super mi... mozda i ti imas to?
 
WithdrawnWater:
Sta ti to znaci 'kao da sam slogirana' (kao ti znas kako je biti slogiran!). Nego kazi ti nama sta ti zapravo osecas - je l' te ruka boli, je l' ti utrnula, i koji deo, jel ti koza neosetljiva na dodir, sta ti se tacno desava i koja je ruka u pitanju i koji deo ruke i imas li problema sa vratnom kicmom? Osim toga - ako je tolka frka ajde kod lekara, spremi se lepo i idi na dezurnu neurologiju (na neurolosku kliniku ili urgentni centar).
Boli me ruka pomalo pri pokretima ,koza mi je osetljiva na dodir,malo kao da mi prostruji utrnulost kroz mali i domali prst,desna ruka je u pitanju,kao da me je nesto steglo u ramenu do vrata.
 
Verovatno spondiloza, ili si izvukla neki misic u vratnoramenom pojasu, ili te je udarila promaja ili imas neuralgiju - sve u svemu nista sto bi trebalo da ti izaziva toliku paniku: ti si panici i dramatizovanju sklona, ovo nije nista bitno, posebno nema veze sa srcem jer se radi o DESNOJ ruci, tako da molim te ne drami - samo sebi pravis vecu paniku. Nista ti posebno nije, uzmi neki brufen ili diklofen, neka te neko dobro izmasira, uzmi vitamina B za slucaj da se radi o neuralgiji i kad razdani ako si i dalje u brizi prosetaj do dezurne neurologije. Nije ti nista, smiri se.
 
WithdrawnWater:
Verovatno spondiloza, ili si izvukla neki misic u vratnoramenom pojasu, ili te je udarila promaja ili imas neuralgiju - sve u svemu nista sto bi trebalo da ti izaziva toliku paniku: ti si panici i dramatizovanju sklona, ovo nije nista bitno, posebno nema veze sa srcem jer se radi o DESNOJ ruci, tako da molim te ne drami - samo sebi pravis vecu paniku. Nista ti posebno nije, uzmi neki brufen ili diklofen, neka te neko dobro izmasira, uzmi vitamina B za slucaj da se radi o neuralgiji i kad razdani ako si i dalje u brizi prosetaj do dezurne neurologije. Nije ti nista, smiri se.
Hvala puno vec sam se smirila....HVALA!
 

Back
Top