Kako to zene kazu?

jovan24

Zainteresovan član
Poruka
141
Mi muskarci kada setamo ulicom u hordi koristimo sledece izraze medju sobom:

Kada vidimo izuzetno privlacnu devojku u sexualnom smislu:
- Kako bih je j*bao / k*rao / odvalio / posedovao / oplodio / zenio

Komentar za generalno zgodnu devojku:
- Kako dobra riba / p*cka / vuna

Devojka koja sa privlacnim grudima (cesto dovoljan atribut je samo velicina istih)
- Vidi kakvu s*su / dojku ima

Devojka sa cvrstom zadnjicom:
- Vidi kakvu b*lju / d*pe / guzu ima

Devojka sa opustenom zadnjicom
- Vidi kantu / buljsona / kenjaru

Devojka sa privlacnim punim usnama
- Vidi kakva usta ima, mora da dobro pusi, znas kakav vakum to stvara brateee?

Devojka izazovno obucena
- Vidi drolju / kurvu / kucku

Zgodna devojka za volanom u novom luksuznom automobilu
- To mora da joj je j*bach / sponzor / decko / tata kupio

Neprivlacna devojka
- Koji grob / krsh / krndelj / tresh


Sta kazu zene u hordi kada vide dobrog muskarca i u opste kakve izraze koriste zene?
 
jovan24:
Mi muskarci kada setamo ulicom u hordi koristimo sledece izraze medju sobom:

Kada vidimo izuzetno privlacnu devojku u sexualnom smislu:
- Kako bih je j*bao / k*rao / odvalio / posedovao / oplodio / zenio

Komentar za generalno zgodnu devojku:
- Kako dobra riba / p*cka / vuna

Devojka koja sa privlacnim grudima (cesto dovoljan atribut je samo velicina istih)
- Vidi kakvu s*su / dojku ima

Devojka sa cvrstom zadnjicom:
- Vidi kakvu b*lju / d*pe /guzu ima

Devojka sa opustenom zadnjicom
- Vidi kantu / buljsona / kenjaru

Devojka sa privlacnim punim usnama
- Vidi kakva usta ima, mora da dobro pusi, znas kakav vakum to stvara brateee?

Devojka izazovno obucena
- Vidi drolju / kurvu / kucku /bicharku

Zgodna devojka za volanom u novom luksuznom automobilu
- To mora da joj je j*bach / sponzor / decko / tata kupio

Neprivlacna devojka
- Koji grob / krsh / krndelj / tresh /gabor


Sta kazu zene u hordi kada vide dobrog muskarca i u opste kakve izraze koriste zene?
Evo malo sam dopunio ;)

A da cujemo devojke sad :P
 
Zene u hordi takodje ogovaraju druge zene, jao vidi kako se obukla, jao ruznija je od njega, mislim ta suknja joj uopste ne stoji, e obucena je kao iz izloga, zasto mene niko nece da startuje!
 
Usamljena mala:
Evo!Znala sam!Prvo trazite da kazemo a onda uspaljena i sl STRASNO!
Volim da vidim dobrog frajera, ali posto nemam nista od gledanja ja prelazim u akciju ;)
npr. stipnem ga za guzu hahaha
Pa i to sto kazes... neravnopravnost medju polovima... :lol: Eto ti npr da pipnes nekog tipa po goozi taj bi se verovatno samo nasmejao na to, a kako bi ti odreagovala da tebe neko pipne? :wink: I tu ste onda vi zene privilegovane po tom pitanju... Vec par puta pominjes to sto si tog stipnula, jel ti to dogadjaj decenije? :razz: Mislim kad vec pricamo o akciji... :lol:
 
jastuk:
samo kazem :dobar tip - i to najvise na osnovu njegovog pogleda ...- i to izuzetno retko !!!!!
ove komentare koje si ti nabrojao , decaci koje srecem ne kazu ni u zezanju....(?!)
Bas i ja ne govorim onako uopste... dobro aj malo neko: dobga guza ili ebozovna je, simpa je... tako nesto ali ono gore opisano je bas neki sleng, "govor" najnizih slojeva americkog drustva, koji su promovisali putem rep pesama u ceo svet...
A sa drugom sam imao i fazon, kad prodjemo pored neke - "cetvrtak ili petak" :lol: sto bi znacilo losa je ili super je... :)
 
jastuk:
samo kazem :dobar tip - i to najvise na osnovu njegovog pogleda ...- i to izuzetno retko !!!!!
ove komentare koje si ti nabrojao , decaci koje srecem ne kazu ni u zezanju....(?!)

Ja sam lepo rekao "muske horde" znaci cim si ti tu to nije 100% musko drustvo i naravno da se nece tako ponasati. Mislim ti komentari nemora da znaci da su ti momci bagra jednostavno to je zajebancija.

A dobro si ti iznad mene rekla, vise komentarisu druge zene nego muskarce sto se kod nas nikad ne desava. Mada ja ponekad komentarisem druge ortake u glavi (premda nisam gej).

E sad kolko sam uspeo da primetim po vasim odgovorima zene su mnogo manje elokventne od muskaraca po ovom pitanju... Al zato kad krenu da pricaju o novim chipkanim tangama...
 
nije stvar u kulturi nego nam frajeri na izvlace reakcije kao vama zene
bar je kod mene tako
sve sto mogu da kazem(evo zamisljam situaciju sedim sa drugaricama u kaficu i gledamo prolaznike)je
-pih
-bljak
-doobar
-onako
mislim yebe mi se da pricam o frajerima kad armani ima snizenje na novu kolekciju prolece leto :wink:
 
jastuk:
ove komentare koje si ti nabrojao , decaci koje srecem ne kazu ni u zezanju....(?!)

Tako je i u mom društvu... Ima tog komentarisanja... Ali obično je to nešto poput:

Ufff, kakva cica.... Si primetio ovu nazadnu (ili naprednu)? Kakve sise... Ufff... Kakve noge... Kakvo dupe... Kresnuo bih je samo tako, samo kad bi dala (to je za one extra sređene).... Itd...

Ružne devojke se ne komentarišu... A i čemu to uopšte...

Doduše ima i onoga: slatka je, preslatka je... I obavezno Ufff... :lol:
 
Dobro bre zene zar vi nikad ne kazete
- Uh kako bi ga yebala / mu dala / silovala
ili se bas uvek pravite kulturne cak i u svom drustvu drugarica koje znate 15godina?[/QUOTE]


pa mi se nepravimo pametne,mi jesmo pametne :D

kada sa drugaricama komentarisem obicno je to u smislu, vau kako je ovaj dobro gradjen a kakvo tek duupe ima, a ne jao ja bi ga silovala ili yebala,mislim to mi je sasvim glupo.
 

Back
Top