Beogradjanke

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
Mozda gresim ali mislim da postoje crte lica koje su specificne samo za Beogradske zene

Evo tri fotografije tri i mislim da se mogu prepoznati zajednicke crte lica

nepoznata devojka u nocnom klubu
52154488.000037.jpg


ova desno isto neka devojka u nocnom klubu
56966361.nadlanu14plastic.jpg


poznata teniserka Ana Ivanovic
ana0008.jpg
 
mislis, mozes da NAGADJAS koje je nacionalnosti osoba?

te tipicno beogradske crte, kako ih ti zoves, mozda imaju vise veze sa drzanjem ili nacinom oblacenja - cupanja obrva - sminkanja...

pozdravio te Hica :)
 
Pun grad ovih iz unutrasnjosti.Ali on sve zna.Pa mozda se uskoro proglasi beogradska nacijaa.Svi cemo liciti..Bas se "radujem"!!!
Ja mislim da ni taj klub nije u beogradu,a ova gore nek izdepilira ruke pre slikanja.
 
Ovo što si napisao nema blage veze.Isto može da se kaže i za Novi Sad, Kragujevac ili Vranje.Beograd je sredina u kojoj živi mnogo naroda, narodnosti, ima mnogo stranaca, svi se mešaju jedni sa drugima, a ove tri devojke samo ukazuju na to da su belkinje i evropski tip žene.
I... pitanje jedne Beograđanke autoru:Čemu otvaranje ove nebulozne teme? :roll:
Ne zameri!
 
Ne razumem....ok je ako neko moze na osnovu izgleda da odredi neciju nacionalnost (To je moguce) ali da se odredjuju crte lica koje imaju i karakterisu samo beogradjanke je bzvz...Naucna Fantastika!
 
Stvarno je zabrinjavajuce tvoje zakljucivanje .....
Ne mogu se zene Beograda staviti u jedan folder pod naslovom "beogradjanke",jer sve te zene dolaze sa razlicitih strana.Zovu se beogradjankama samo zato sto im je prebivaliste Grad Beograd.
Ljudi se mogu podeliti po obliku glave i tela i po boji koze na razlicite tipove...kao na primer Azijski tip coveka,koji je po pravilu nizak ,kockaste glave ,nizeg cela,razvijenih misica,obojene puti...,Evropski koji je za glavu visi od Azijskog tipa,ovalne i pocesto izduzene glave,sa visokim celom,manje razvijenih misica i slabije konstitucije,svetlije puti..itd......
Jos postoji podela po geografskom osnovu u smislu planinskog i ravnicarskog tipa coveka....
.....
 
BG5:
Mozda gresim ali mislim da postoje crte lica koje su specificne samo za Beogradske zene
ovaj gresis,sinak...gresis :D
i sta je uopste definicija beogradjanke? :? :roll:

ja se ponadala da ce ovo da bude pljuvanje i svadja oko toga kako su beogradjanke bezobrazne i nadrndane,al kad ono...:D
 
Highlanderi...moj do mojega..
Svako ko je završio barem osnovnu školu zna podelu na melanholične ravničare i temperamentne dinarce, od Cvijiča, Dvornikoviča itd, to su stvari koje se tiču opšte kulture iz poznavanja etnopsihologije.
Naravno da razlike postoje, ali je idiotski vezivati to za jedan grad koji ima preko dva miliona stanovnika, Melting Pot 90-ih, a pravi primerci raritet...razlike se tiču spoljnog stila, govora, gestikulacije, žargona, ..a ionako je sve uniformisano, ali suditi o lepoti je glupo..."crte lica" bezveze..
Mala Anči je baš zmajče : )
 

Back
Top