Na sta su spremni...

iskreno, bio sam jednom u takvoj situaciji i nije nimalo prijatno, pogotovo sto je to bila duga i ozbiljna veza. Elem, ja licno sam prvo izbegavao da se vidjam sa njima, pa kasnije i prestao jer, da se ne kitimo laznim moralom, mislim da sam bio spreman da uradim sve samo da je odvucem u kevet pa sam bio uzasno rastrzan. I na kraju balade, izgubio jako dobrog prijatelja, al bolje tako, nego da sam podlegao iskusenju. Pakao...
 
Angela:
Na sta su sve spremni muskarci ako ih privlaci devojka najboljeg druga?
Iskreno, molim vas.
Nazalost na sve , ali kljucni igrac je devojka...moze mnogo toga da uradi da se to ne dogodi.
Nesto najjadnije i tuznije sto postoji .Onda se postavlja pitanje dali on sa razlogom ima "najbolji" ispred imena.Licemerno!

Lisac in action , POZDRAV
 
Dirk:
iskreno, bio sam jednom u takvoj situaciji i nije nimalo prijatno, pogotovo sto je to bila duga i ozbiljna veza. Elem, ja licno sam prvo izbegavao da se vidjam sa njima, pa kasnije i prestao jer, da se ne kitimo laznim moralom, mislim da sam bio spreman da uradim sve samo da je odvucem u kevet pa sam bio uzasno rastrzan. I na kraju balade, izgubio jako dobrog prijatelja, al bolje tako, nego da sam podlegao iskusenju. Pakao...
A kako se ona ponasala?
Mislim sta bi radio da si primetio da je zainteresovana? Jeste ruzno, ali desava se.
 
Dirk:
iskreno, bio sam jednom u takvoj situaciji i nije nimalo prijatno, pogotovo sto je to bila duga i ozbiljna veza. Elem, ja licno sam prvo izbegavao da se vidjam sa njima, pa kasnije i prestao jer, da se ne kitimo laznim moralom, mislim da sam bio spreman da uradim sve samo da je odvucem u kevet pa sam bio uzasno rastrzan. I na kraju balade, izgubio jako dobrog prijatelja, al bolje tako, nego da sam podlegao iskusenju. Pakao...
Vecina takvih devojaka dodje i prodje ali prijatelj je jedan ...razmislite.
 
Stari Lisac:
Angela:
Na sta su sve spremni muskarci ako ih privlaci devojka najboljeg druga?
Iskreno, molim vas.
Nazalost na sve , ali kljucni igrac je devojka...moze mnogo toga da uradi da se to ne dogodi.
Nesto najjadnije i tuznije sto postoji .Onda se postavlja pitanje dali on sa razlogom ima "najbolji" ispred imena.Licemerno!

Lisac in action , POZDRAV
Potpuno se slazem da je tuzno i licemerno,
ali ljudima se dogadjaju takve stvari i to vrlo cesto, pa su onda potpuno rastrzani.
Niko to ne radi zato sto tako hoce i zato sto je pokvaren, prosto se desi. Mene samo interesuje sta biste vi radili u toj situaciji.
 
Angela:
Stari Lisac:
Angela:
Na sta su sve spremni muskarci ako ih privlaci devojka najboljeg druga?
Iskreno, molim vas.
Nazalost na sve , ali kljucni igrac je devojka...moze mnogo toga da uradi da se to ne dogodi.
Nesto najjadnije i tuznije sto postoji .Onda se postavlja pitanje dali on sa razlogom ima "najbolji" ispred imena.Licemerno!

Lisac in action , POZDRAV
Potpuno se slazem da je tuzno i licemerno,
ali ljudima se dogadjaju takve stvari i to vrlo cesto, pa su onda potpuno rastrzani.
Niko to ne radi zato sto tako hoce i zato sto je pokvaren, prosto se desi. Mene samo interesuje sta biste vi radili u toj situaciji.
Ako te muva moj najbolji prijatelj , ako si korektna recoces mi , a onda ja to resavam sa njim.On gubi najbolji ispred imena ako je on potenirao celu stvar .
 
pa primetio sam da je i kod nje postojalo interesovanje, ili je mozda moje interesovanje bilo toliko ocigledno da je iz tog razloga izbegavalo moje poglede, brzo povlcila ruku kad nam se dodirnu...ne znam, poznato je da vi zene umete da ocenite te stvari...e sad, Lisac, iz tog razloga sto sam ga smatrao i dan danas ga smatram prijateljem, ja sam se povukao da ne ga ne bih povredio. Jako je tesko kontrolisati ta osecanja i lako je suditi o nekom ili necem ako nisi osetio kako to izgleda...
 
Prije svega, onaj ko bi opalio djevojku svog najboljeg prijatelja, ni ne zasluzuje da se zove najboljim prijateljem...
Na zalost, takvih situacija ima, i to ne tako rijetko... A i obrnuto, da djevojka muva momka najbolje prijateljice...
 
Dirk:
pa primetio sam da je i kod nje postojalo interesovanje, ili je mozda moje interesovanje bilo toliko ocigledno da je iz tog razloga izbegavalo moje poglede, brzo povlcila ruku kad nam se dodirnu...ne znam, poznato je da vi zene umete da ocenite te stvari...e sad, Lisac, iz tog razloga sto sam ga smatrao i dan danas ga smatram prijateljem, ja sam se povukao da ne ga ne bih povredio. Jako je tesko kontrolisati ta osecanja i lako je suditi o nekom ili necem ako nisi osetio kako to izgleda...
E pa to je ono sto ne valja. Izgubis ga u svakom slucaju, a ne mozes ni da mu priznas zasto ga izbegavas.
 
Lord of Chaos:
Ja licno nisam spreman ni na sta, prijatelj je prijatelj.

Mislim da su muskarci vise "odani" svojim prijateljima nego devojke svojim drugaricama! A i veca je mogucnost da ce u prvoj situaciji, devojka najeb**i, i ispasce da je posvadjala dva druga. A kada su drugarice u pitanju, prijateljstvo se odmah zavrsava, i pre ce izabrati decka nego drugaricu! To mi je skroz jadno kod nas devojaka!
opet sam pocela da filozofiram, sorry! :P
 
Licno ja se maksimalno trudim da izbegavam seks sa bivsim devojkama svojih prijatelja isto kao i sa drugaricama svoje devojke.

Jako su malo sanse da iz toga nesto ispadne. A, nijedno prijateljstvo se nemoze porediti ni sa najboljim seksom.

Sto se "drugarica" tice, ako vec morate da varate onda to makar radite pametno. pa cak i da mora da sazna neka sazna od vas.
 
Sjecam se scene... Sjedim u stanu jedne drugarice i pijem kafu s njenom bakom, dok se ona u stanu, u istoj zgradi t*ca sa momkom u koga je zaljubljena nasa treca drugarica... I, ta treca drugarica se pojavljuje na vratima... Dosla je kod ove "prijateljice", da zajedno odu kod tog momka, da joj pruzi podrsku, jer zeli da se pomiri s njim...
I dok mi ona prica koliko ga voli, razmisljam da li joj reci, ili ne reci...
Kakav odvratan osjecaj...
 
Stari Lisac:
Dirk:
iskreno, bio sam jednom u takvoj situaciji i nije nimalo prijatno, pogotovo sto je to bila duga i ozbiljna veza. Elem, ja licno sam prvo izbegavao da se vidjam sa njima, pa kasnije i prestao jer, da se ne kitimo laznim moralom, mislim da sam bio spreman da uradim sve samo da je odvucem u kevet pa sam bio uzasno rastrzan. I na kraju balade, izgubio jako dobrog prijatelja, al bolje tako, nego da sam podlegao iskusenju. Pakao...
Vecina takvih devojaka dodje i prodje ali prijatelj je jedan ...razmislite.
Jeste to je tacno ali sta ako te na kraju namagarce jos, imao sam vise takvih situacija i nisam zeleo da izgubim prijatelje pa sam im to i rekao sta im riba radi nako sto sam nju prvo upozorio i sta na kraju ga ispusis drugar ti se naljuti lubav je slepa ali treba takve kucke slikati ili snimati kada se nabacuju pa im pokazati ili ih karati krvnicki iz osvete i maltretirati kada su takve,ps.respekt normalnim devojkam.
 

Back
Top