osnovne shkole chachka...

u vuq je bila neka caka...predavala muzichko...ta kad uhvati da te bije...odvali te...uhvati te za zuluf i bap bap shamare...na svu sretju nije predavala meni...mada je meni predavao muzo...i on je umeo da bije djake...to su dva nastavnika koji su bili djake..
 
AntunTun:
u vuq je bila neka caka...predavala muzichko...ta kad uhvati da te bije...odvali te...uhvati te za zuluf i bap bap shamare...na svu sretju nije predavala meni...mada je meni predavao muzo...i on je umeo da bije djake...to su dva nastavnika koji su bili djake..

Tebe su i trebali da biju!
Sa kim si ucio? Znas li nekog sa keja?
Koja si generacija,misli kada si zavrsio osnovnu?
 
Joj, yebome konj, kako sam mogo da zaboravim Moča iliti Splintera što predaje fiziku.
Čovek nedaje izgubljen... nego... A tek što nešto zabacuje glavu nalevo kad kaže neku reč štose završava ne e. A tek štosu ga đaci bili za ocene. A tek štoje kod nas stalno izvodio neku Ivanu i ispitivoje ceo čas dabi ceo čas buljio u njeno dupe. A tek što liči na Splintera. A tek što čantra ko kotao. A tek štosamga jednom gađo slinom na času... i taaako...
 
imala je jedna sto je predavala engleski, zaboravio sam ime....i sad ima fora: pitaju je djaci kako se na engleskom kaze brodogradiliste, ona odgovara brodogradilejsn...ili chendo sto je predavao OTO, taj je gadjao djake sa onim drvenim metrom u glavu, ili chekicem....i tako...ako se setim ....
 
Brate Filip,sto se profesora tice Bugarski.Najaci profesor u Cacku.Covek dobije na kladzi ,usitni u novcanice od dvadeset stavi noge na sto i ceo cas broji,ili isamara direktora,jede cevape na casu,pljuje partizan ceo cas,predaje deset lekcija istorije tokom cele godine...
 

Back
Top