Vidovitost

Ne znam za klasicnu vidovitost ali mogu da ti kazem za intuiteivnost i snove. Ja imam konj. Neptun- Mesec na MC-u , ali mozda jos vise od toga Uran koji je vladar XII-tog na 29. step skorpije na vrhu IX - og polja u sjajnim aspektima. Uvek pred neki bitan dogadjaj odsanjam po nesto. Vec sam naucila da tumacim svoju podsvest pa najavljujem mojima sta se sprema! Na zalost jaj jaci su snovi pred nesto lose. Ali i dobri znaci se javljaju. Nekada sam zapisivala snove u jednoj svesci i lakse pamtila. Od kad sam prestala da pisem pocela sam i da zaboravljam!
 
... slažem se za krst 29-og stepena ...

Dupor kaže još i ovo:
- Asc. i najviše elemenata u vodenim, jak Neptun i Uran.
- Neptun, Uran i Mars konjukcija Mirah (29 st. 17'' ovna)
- Saturn u 4 i Mars 90 Isidis (1 st. 27'' strelca) za prognozu vremena

... nemam ni jedan primer da bih to proverila...

... uf Neptunijanko što imaš dobar Uran... a i MO 0 NE 0 MC... :D

... ima tu svašta nešto... i ja imam vladalac 12 u 9 samo JU i konjukcija sa MC, a i Uran u 9... :D :D :D ... taj Uran u 9 je prava stvar za astrologiju... moji snovi su zaista jaki i govore mi mnogo, tumačim poruke nesvesnog... to je taj vlad. 12 u 9 :D
 
ah, objasnite mi taj krst 29. stepena molim vas
ja sam znate laik, sad mi nesto nije jasno
jel to veliki kvadrat[grand T-square] sa jednom planetom na 29. ili nesto slicno
nemam pojma:)
 
tumačim poruke nesvesnog... to je taj vlad. 12 u 9

To ti je to! Dvanaesto su snovi a deveto religija - bozanstvo = Glas Bogova. Kaze jedna moja koleginica da takvi ljudi sa naglasenom IX se najcesce izvlace iz problema molitvom! Jer je IX visa svest , visi nivoi - bozanska energija.
 
sweet mo:
... slažem se za krst 29-og stepena ...

Dupor kaže još i ovo:
- Asc. i najviše elemenata u vodenim, jak Neptun i Uran.
- Neptun, Uran i Mars konjukcija Mirah (29 st. 17'' ovna)
- Saturn u 4 i Mars 90 Isidis (1 st. 27'' strelca) za prognozu vremena

... nemam ni jedan primer da bih to proverila...
Imam ja primer,fantastican,skolski primer vidovite devojke,krst 29.-tog stepena,e sada Saturn je tu na Mes. a sve to u jednoj lepoj konj. sa Pluto. Sto ne bi znacilo nista bez Sunca u 8. polju i Urana na finoj poziciji 3.stepena...Uz pazi sad ovo je bas,bas zanimljivo,Exstremnu retrogradnost-SVIH PLANETA :shock: (naravno na to mislim svih koje dozvoljavaju retro.)I Mars opoz.Venera pa sve to na 29.stepenu.A karma...MAJKO MILA! :cry: Ima da placa i da placa....a intuicija,snovi,predskazanja...bruka sto je radi.Vidovita je nema sta! A i znate je ;)
 
Psihologue:
Nikada se baš nisam razumeo u natalnu kartu ali što se tiče vidovitosti,imam ponekad slike koje mi
protrče pred očima o događajima koji će se desiti...


Mora da imas Uran koji je u tesnoj vezi sa licnom planetom posebno merkurom.
Uran u aspektu sa merkurom daje misli koje munjevito prodju kroz glavu i uvek je to nesto sto moras da poslusas!

Posebno jak generacijski aspekt je Neptun - Pluton, ima moja generacija 81 sekstil ove dve planete a Neptun mi je vladar asc. Ponekad se ovaj aspekt objasnjava kao vidovitost ali vise je nasto u stilu MOC PODSVESTI ( hriscani bi rekli Moc molitve) , hindu filozofi moc mantre ali to je sve isto!
 
Psihologue:
Nikada se baš nisam razumeo u natalnu kartu ali što se tiče vidovitosti,imam ponekad slike koje mi
protrče pred očima o događajima koji će se desiti...

ja najcesce unapred znam sta ce se desiti kad nesto ima direktne veze sa mnom, odnosno sta ce neka osoba da uradi, kako ce da postupi, u sledecem trenutku od trenutka dogadjanja...mislim na sledeci bliski dogadjaj,ne na neku nevezanu daleku buducnost....takodje imam i vizije toga sta se desava , mislim na dogadjaje koje ne vidim i za koje ne znam i u koje nisam ukljucena direktno....
 
beba_toronto:
ja najcesce unapred znam sta ce se desiti kad nesto ima direktne veze sa mnom, odnosno sta ce neka osoba da uradi, kako ce da postupi, u sledecem trenutku od trenutka dogadjanja...mislim na sledeci bliski dogadjaj,ne na neku nevezanu daleku buducnost....takodje imam i vizije toga sta se desava , mislim na dogadjaje koje ne vidim i za koje ne znam i u koje nisam ukljucena direktno....


Kao da mi rakovi imamo prošli život..Sve što se dogodi kao da nams e već dogodilo...
 

Back
Top