"Silovala" ga plavuša...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MEGRA:
Veoma interesantan tekst, očekujem vaše mišljenje!


Link do teksta

Silovala me plavuša
Dovukao sam kući nov, veliki frižider. E sad, ovaj stari krš trebalo je prodati. Dao sam oglas u novinama, pa šta bude. Isti dan po objavi oglasa, nazvala me žena rekavši da joj hitno treba frižider. Davila je sa pričom. Jedino rešenje bilo je da molim brata za pomoć iako sam s njim bio u svađi. Ipak, prešao sam preko svega i teška srca sam ga pozvao u pomoć. Odvezli smo frižider, a ja sam otišao do stana da se sa gospođom raskusuram. Seo sam u mekanu fotelju i dok sam čekao da donese novac zamišljao sam kako je ubadam jezikom u toplu rupicu, kako je *****, pa stavljam ***** među te tople dojke, a ona ga hvata vlažnim usnama i obavija jezikom... - Evo izvolite mladiću, ovde je vaš novac - trgnula me iz pohotnih misli. Ispratila me do vrata. Dala mi je 50 evra za vozača. Umesto bakšiša mene je poljubila u usta, dok me istovremeno rukom uhvatila između nogu, gde je bilo tvrdo još otkako sam u fotelji bludno razmišljao o njoj. - Mmmm! – počela je zadovoljno presti čim je osetila veliku izbočinu. Spustila se licem ispred nje i u samo nekoliko poteza strpala ga je u topla vlažna usta do kraja. Dok mi je glavić bio u njenom grlu, jezikom je palacala po punim jajima i razmazala po njima šminku s usana. Praznio sam joj se direktno u grlo. Sve je progutala i oblizala usne, a onda me ponovo poljubila u usta. Uzela me za ruku, a ja sam je, kao dete, pratio do fotelje gde me je smestila, opkoračila, otkrila ogrtač, a dve tople nežne lopte dotakle su mi lice i usne. A kada sam na jeziku osetio kapljice i okus mleka mlade majke, nisam više mogao da izdržim i prolio sam svoje mleko duboko u njoj. U tom trenutku neko je pozvonio na vrata. Znao sam da je to moj nestrpljivi brat. Mislio sam da će se Bojana dignuti s mene i otvoriti vrata, ali nije, ostala je na meni s mojim komadom u dubini. - Naapreeed! - viknula je umesto svega. Hteo sam se izvući ispod nje, ali nije mi uspelo. Moj brat već je bio u sobi. I imao je šta da vidi. Gledao nas je kao ukopan i bez reči. - Dođi. Pridruži nam se. Daj da vidim šta ti imaš. Nije mu dugo trebalo. Braca je raskopčao pantalone, došao iza fotelje i dao svog miška maci Bojani da ga proguta dok je njena mačkica mučila mog miša. Mom bratu je uradila isto što i meni malo pre – sve je progutala. Tada se Braca premestio iza Bojane i smestio joj ga u guzu. Klonula je glavom na moje rame. Bila je u ekstazi. Oči su joj zasijale i pustila je suzu radosnicu pod naletima mog brata, čije sam ubode osetio kroz *****, a sperma od prethodnog svršavanja curila joj je niz noge. Pošto Bojana voli ukus muškarca, nas dvojica smo odlučili da joj opet ispunimo želju. I usta. Oba ***** strpala je u usta i pohlepno se nagutala mešavine koju smo joj ubrizgavali. U tom trenutku zajedničkog vrhunca, brat i ja smo se rukovali i potapšali jedan drugoga po ramenu. Bojanina toplina otopila je zamrznutu bratsku ljubav. Frižider joj ipak nismo poklonili, jer, žena će me pitati za novac.

Izvor: Srpski Nacional
Srbenda

(da ne idete na link virusa radi evo texta)


to se jednostavno kaže posetite moj omiljeni sajt
 
NatasaNatasa:
Desi se jednom u milion ... pa svi prepričavaju .... bljak

pa , kada bi ste i vi, zene, bile iskrene...........I vi same znate da ovo nije fantazija.Fantazija je jedino sto se ovo javno saopstava a ne uklapa se u "konvencionalni protokol srpskog etnosa".

Ajd...u redu....slazem se , zene.Slobo, ovo ti je cista "muska fantazija".(Ipak sam ja srbin).
 
NatasaNatasa:
Nismo mi žene neiskrene ... jednostavno je suludo prepričavati šta se tvojoj komšinici dogodilo.

izvini, Natasha, al Sloba samo odgovara na zadatu temu.Ona se ipak odnosi na sex a sa kim, kako, gde .......e tu smo da o tome pisemo................. (mozda se neka od vas i prepozna u nasim "muskim" fantazijama.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top