LDP prelazi cenzus

jel imash podatke za sve stranke?..aj' stavi ih nekako...
moguche je da ce preci cenzus;bar iz mog licnog okruzenja ce dosta ljudi glasati za njih..e sad,kod dosta njih se i izbor ldp preklapa sa izborom za ds,pa je sve to rizicno,kome ce se na kraju prikloniti;)
 
_Milanche_:
ne znam nesto kao prelaze cenu
SRS DS DSS PSS i LDP
Ne mislim ja da je to istazivanje ne znam kakavo nego cisto onako
prvi put neko kaze LDP prelazi cenus.


Koliko sam ja citao Cenzus prelaze samo SRS, DS, i DSS i to nekako ... za PSS se kaze da ima nesto manje od 5%, a LDP oko 2% .. to je lazna informacija koju si pruzio
 
Sve je moguce, a da li je izvodljivo, pogotovu posle objavljivanja slika Cede sa uhapsenima, kao danas sa Pijevcevicem, gde je Ceda bas kul........., onih koje su do sada objavljene i onih koje se pripremaju za objavljivanje, sto je mnogo mnogo je, voli da se slika,CEDO,CEDO........
 
opanak:
Sve je moguce, a da li je izvodljivo, pogotovu posle objavljivanja slika Cede sa uhapsenima, kao danas sa Pijevcevicem, gde je Ceda bas kul........., onih koje su do sada objavljene i onih koje se pripremaju za objavljivanje, sto je mnogo mnogo je, voli da se slika,CEDO,CEDO........


Ja imam sliku Cede i Kostunice to je mnogo gore. :D

To sto je neko slikan sa nekim moze da bude argument samo za Kurir, Press, NIN i one koji takve novine citaju.

Jos je zanimljivo to da su pre dva meseca lideri mafije zvane G17+ optuzili Pjevcevica da im je on anmesto aferu "kofer". Valjda ih je naterao da uzmu pare. :lol:
Sada, dva meseca kasnije Pjevcevic je uhapsen.
 
I neko radikalima govori da su ostrasceni na forumu ... kak'i su ovi LDP-ovci, mi srpski radikali smo nista po ostrascenosti .... heheheh. .... ma nema sanse da predje cenzus LDP .. a to sto ne participira u vlasti, to je samo dokaz da ih niko ne zarezuje ni za suvu sljivu
 
no_problem:
I neko radikalima govori da su ostrasceni na forumu ... kak'i su ovi LDP-ovci, mi srpski radikali smo nista po ostrascenosti .... heheheh. .... ma nema sanse da predje cenzus LDP .. a to sto ne participira u vlasti, to je samo dokaz da ih niko ne zarezuje ni za suvu sljivu

Није цензус брвно.
Да јесте можда би прешли.
 
mislim da je veoma realno.ldp je puna potencija sve vise mladih i perspektivnih ljudi se za nju opredeljuju.jako bi volela da ih vidim u buducoj vladi mislim da je konacno vreme doslo da se i mi mladi pitamo. ipak o nasoj buducnosti je rec.
 

Back
Top