Star Wars Fans! <(._.)>

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

darth ani

Obećava
Poruka
55
Evo jos jedne teme vezane za ....naravno Star Wars!
Recite sve sto volite o star warsu ovde,recite neka svoja misljenja,Bilo sta vezano za star wars!Ako zelite postavite neke svoje sw slike ile crteze!

PS:Izvini sw-darthben,ali samo sam morao da napravim ovakvu temu,jer sam veliki SW fan i tvoja tema ima puno odgovora i tesko da ce ih neko videti,tako da svi koji hoce da njihovi odgovori budu seen neka dodju ovde!

Oh,i sw-darthben...zamisli ovo kao 'StarWars jel ste primetili da u srbiji ima malo fanova :)' PART2 !

Nezaboravite da date rejting!
 
Evo i slika: :)
 

Prilozi

  • 13.jpg
    13.jpg
    41,1 KB · Pregleda: 8
darth ani:
Evo jos jedne teme vezane za ....naravno Star Wars!
Recite sve sto volite o star warsu ovde,recite neka svoja misljenja,Bilo sta vezano za star wars!Ako zelite postavite neke svoje sw slike ile crteze!

PS:Izvini sw-darthben,ali samo sam morao da napravim ovakvu temu,jer sam veliki SW fan i tvoja tema ima puno odgovora i tesko da ce ih neko videti,tako da svi koji hoce da njihovi odgovori budu seen neka dodju ovde!

Oh,i sw-darthben...zamisli ovo kao 'StarWars jel ste primetili da u srbiji ima malo fanova :)' PART2 !

Nezaboravite da date rejting!

Ma prijatelju moj ni malo ti nezameram ,ja sam vec prestao obilaziti postove
drago mi je sto ima ljudi koji misle kao ja , tj vole isto sto i ja ...
NEK JE SILA SA TOBOM !! :-D
ako si citao postove video si link www.supershadow.com imas sa lukasom intervju i nekih informacija o snimanju sledeceg serijala ... 7,8,9 zanima me sta mislis o tome da li bi trebalo snimati ... (meni nikad dosta) ,takodje mi reci sta znas o animiranom serijalu ja jos nijedan nisam pogledao ,a kazu da ide samo ne kod nas :)
Takodje reci koji su ti delovi omiljeni ,meni su stari 4,5,6 ok tu sam se i navukao ,ali rat klonova i osveta sita su mi postali omiljeni ...
 
sw-darthBEN:
Ma prijatelju moj ni malo ti nezameram ,ja sam vec prestao obilaziti postove
drago mi je sto ima ljudi koji misle kao ja , tj vole isto sto i ja ...
NEK JE SILA SA TOBOM !! :-D
ako si citao postove video si link www.supershadow.com imas sa lukasom intervju i nekih informacija o snimanju sledeceg serijala ... 7,8,9 zanima me sta mislis o tome da li bi trebalo snimati ... (meni nikad dosta) ,takodje mi reci sta znas o animiranom serijalu ja jos nijedan nisam pogledao ,a kazu da ide samo ne kod nas :)
Takodje reci koji su ti delovi omiljeni ,meni su stari 4,5,6 ok tu sam se i navukao ,ali rat klonova i osveta sita su mi postali omiljeni ...

Ovako:Animirani serijal...ako mislis na Clone Wars (Episode 3 - 2)to je islo jedno vreme na cartoon networku,I bas je dobro uradjeno...ali nazalost toga vise nema,jer stalno menjaju CN.Obozavam Episodu 3,I prva nije tako losa,druga mi je total crap,ali ostale su mi neutral...tako da 1,2 and 3 RULE!!!Sto se tice 7,8,9 Samo napred...ako si igrao Jedi Academy video bi sta bi bila dobra ideja,ali meni su nove stvari malo glupe,tako da bih zeleo da nadju anakinov i obiwanov dnk i da ih cloniraju...I eto ti pocetka!to bi mogli da urade sa svim ostalim Jedijima i da se desi nesto kao:Naidje jedan Bonty hunter ili neki tamo sa lightsaberom (kao grievous) i da upotrebi kloniranje za Sidiousa ili Darth Pleagousa (Sidiousov master) zatim da naprave reborne(neke folirante sa lghtsberima iz jedi academy,od njih naprave vojsku i... JE8U Kevu!Tako nastaje novi rat i nakraju Jediji odlucuju da uniste te masine kako se opet isto sran1e ne bi desilo. :roll:

THE END :lol:
 
darth brate smorio si.
U poslednjih mesec dana nisam zakljucao tema koliko sam veceras tvojih.
Taman na forumu ostali normalni likovi, svi debili koji imaju po 2-3 posta pa pobegnu prestali da dolaze, sve lepo funkcionise kad ono uvek nek padobranac upadne gde nije potreban.
Prelistaj malo teme, pogledaj bar naslove, vidi sta se pisalo, pa dodaj svoje misljenje i svako ce ti odgovoriti i niko ti rec nece prigovoriti. A ne ovako, em te svi pljuju, em ce te uskoro i poceti ignorisati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top