incident u Skupštini APV

Betty

Elita
Poruka
21.481
e, mnogo sam radoznala, ybg. Peta, nek ostane dan-dva ovo...
dakle:
imam jedno pitanje ....neće da mi kažu o čemu se radi ovi iz bgd, a meni nije jasno kako neko može uopšte da dođe u sukob sa novosađanima iz tursit.info centra...:confused:
dakle, zna li neko šta se zbilo pre 3 dana kada je bila press konferencija u cvezi sa IFT 2006 (sajmom turizma)? Vratili su se uvređeni, a kad sam pitala pa ŠTA je bilo, izvikali se na MENE :? A nemam pojma i dalje...ali me strašno zanima otkud takva žučna reakcija ...pitala sam(hehehehe :twisted: turistički novinari su mahom banda :mrgreen: ) "jel vam nisu dali dobar RUČAK, ili je ipak nešto ozbiljnije? :lol: )
Dakle...zna li neko šta se tačno dogodilo?
Doduše...oni UVEK imaju nekakve sulude primedbe....msilim, ručak je kasnio o tako to. Ovo je mnogo ozbiljnije, izgleda?
 
Ma ništa strašno veruj mi...jer bi to već osudili gradski funkcioneri koji su u koliziji sa pokrajinskim.
Dakle nije im se svidelo što služe pelinkovac sa ledom a ne rashlađen kako bog zapoveda, što je supa hlada a pivo toplo i još nema Tuborga nego Jelenko zidrski...
 
nenenene.........cela grupa je došla uvređena! Ali nisu preneli ni meni, niti šefici (znači da je škakljivo, jer da je stvarno postojao problem realni, rekli bi valjda? Nešto mi tu smudi...). Pri tom, ta neka koleginica (koja inače ima problem čim ode na sever) je INSISTIRALA da su SVE bgd. novinare "uvredili". :confused: Pri tom, je izgovorila sledeće "sve maske su pale" :? Zato verujem da to nema veze sa hranom, nego nečim drugim....
 
ma ne zayebavaj...:lol: ma ko zna...i to je moguće :D
nego, prvo nisu uopšte veliki, većina njih koji su bili tamo čak nisu ni profesionalci (!)...elem...postoji nešto što se zove "udruženje turističkih novinara" i alarmantno ruši ugled profesije već neko vreme... čine nepodopštine gde god da odu, jedu, piju, izvolljevaju, i ne obajve ništa...inače dosta turističkih poslenika je vrlo gnevno na njih....kapiram da su ih tu možda javno prozvali?
Inače su dosad bili personae non grata, ali potajno...sudeći po gnevu iskazanom ceo 1 dan kasnije, kapiram da je bilo ili to, ili neka fora sa autonomaštvom / dobrim manirima...neka lekcija za pamćenje? :lol: mislim...."sve maske su pale", šta to znači?
E..nisam maliciozna, ali stvarno ne znam o čemu se radi. Ako neko nešto čuje, nek postuje ovde pošto meni neće da kažu i viču na mene osetljivu :)
 
:lol: Ni manje, ni više nego "incident u sk.APV"...Ja mislio ko zna šta se desilo, kad ono neki turističi novinari se vrnuli uvređeni... :roll: Pošto smo mi fiiiiniii, a nije teško biti fin, jel, obavezujem se da ću Betiku informisati o razlozima ovako straaaaašnoog incidenta, :D
 
Betty:
nenenene.........cela grupa je došla uvređena! Ali nisu preneli ni meni, niti šefici (znači da je škakljivo, jer da je stvarno postojao problem realni, rekli bi valjda? Nešto mi tu smudi...). Pri tom, ta neka koleginica (koja inače ima problem čim ode na sever) je INSISTIRALA da su SVE bgd. novinare "uvredili". :confused: Pri tom, je izgovorila sledeće "sve maske su pale" :? Zato verujem da to nema veze sa hranom, nego nečim drugim....


Aha, pa onda znaci da je maskembal u pitanju.
 
Betty:
Inače su dosad bili personae non grata, ali potajno...sudeći po gnevu iskazanom ceo 1 dan kasnije, kapiram da je bilo ili to, ili neka fora sa autonomaštvom / dobrim manirima...neka lekcija za pamćenje? mislim...."sve maske su pale", šta to znači?

Beogradjani su poznati po tome sto su vrlo mirni i ne izvoljevaju mnogo u gostima... Ma ko zna sta je bilo... idioti... maske su pale.... hahahah, pa ona misli da se svet vrti oko nje... Turisticki novinar... pazi to zanimanje, turisticki novinar! Ponasaju se kao pocasni konzuli Nikaragve!
 
vidi sad....ma....ma nisu svi takvi! Kao i u svakoj profesiji, i ovde ima raznih ljudi....koji odgovaraju sami za sebe, naravno...ako neko i treba da bude užasnut tim latino zahvatom s maskama, to sam valjda JA! :D
al ste tračare, jedva dočekali....:lol:

jeste, bezveze je...
 
To su te učili u istorijskim čitankama da su četnici klali a da su ustaše bili fina gospod akoji su humano ubijali ljude metko i maljem tako da ni ne oseti čovek da umire... :-)
Ako te baš zanima 13.Maja put pod gume : NS-IRIG-RUMA-ŠABAC-VALJEVO-MIONICA-RAVNA GORA
 

Back
Top