Lexine baljezgarije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej, ja sam zemljanin, ti si zemljanka...moramo li se nerazumeti?
Sta je tu tesko zamisliti/upoznati kako se oseca jedna zena ako sam ja muskarac ili alex_cool ili nice...i sta je tu tesko zamisliti/upoznati kako se oseca jedan muskarac ili alex_cool ako si jedna lepa lukich, lepa brena ili lepa lexa?
Nije, stvarno nije...
 
Stvarno?! Neću više da miniram temu, nije mi to namera, ali mislim da preteruješ i da dve hebene rečenice ne predstavljaju odlazak teme u propast... :roll:
OK, radiš svoj "posao", samo za sve postoje granice...
 
Lexa:
Stvarno?! Neću više da miniram temu, nije mi to namera, ali mislim da preteruješ i da dve hebene rečenice ne predstavljaju odlazak teme u propast... :roll:
OK, radiš svoj "posao", samo za sve postoje granice...

srecom lexo ti ne odredjujesh koje su moje granice...
posao ne radim, zato shto te na poslu placaju a moderatore ovde ne placaju...
a tebi ako se ne svidja kako moderiram forum, a ti andji neki drugi koji ti se svidja
 
Dosad nisam imala problem sa tobom, čak sam mislila da si jedan od boljih moderatora, srećom ti ne određuješ na kom ću forumu da se pojavljujem, u suprotnom bi forum Krstarice imao jednog člana - tebe.
Mnogo mi je žao što ne primaš platu, uvek sam se pitala koji mogu biti motivi da se neko time bavi... Sada mi je jasnije.
Imaš "moć" da obrišeš ove poruke, stoga ih slobodno briši, ali da meni pretiš premeštanjem tuđe teme je, u najmanju ruku, glupo, jer me savršeno zabole gde će ona da bude. Bićeš nepravedna prema autoru, ti, ne ja. A dosadašnje "dobro vladanje" je bilo moja dobra volja, i moje "poštovanje".
Ako ne dobijam isto za uzvrat, neću ga ni davati.
Ne brini, potražiću drugi forum, čim primetim i sama ono što već mnogi jesu - nefer odnos kao posledicu nabujalog ega.
Moj pozdrav...
 
tvoja kontrodiktornost u postovima je postala klasika
pa sam sa jedne strane "jedan od boljih moderatora" ali u isto vreme ovaj "posao" radim da bih imala "moc"
ista stvar...treba li da te podsetim koje prvi pocheo da uvodi red i da se poziva na "postojanje granica" ti ili ja?

realno hocesh da pishesh po ovom forumu shta hocesh, na kojoj temi ti padne na pamet i koliko hocesh...
lexo... care, andjele, faco (podilazim ti zato sto me je strah tvoje reakcije) poshtovanje se zasluzuje inteligentnim i odmerenim postovima... a ne prozivanjem kada nisi u pravu
 
Kelis, moderator treba da bude čovek koji zna za meru.
Sada si počela mene da vređaš, a to je ono što se od "uređivača" NIKAKO ne sme očekivati.
Nije kontradiktornost, već promena mišljenja. Jel' nisi to uspela da shvatiš iz pročitanog?
Mislila sam da si OK, kao moderator, mislila - zajebala se, dešava se...
Majke ti, gde sam ja to (sem ovde i na još jednoj temi iza) ČETOVALA, SPAMOVALA, ILI KOGA PROZIVALA, NA OVOM PODFORUMU?
Neverovatno mi je da si mene našla da prozivaš i vređaš, pored toliko čatera i zajebanata. Sada si me baš iznervirala, ne reaguješ kao moderator, već kao prozvana stranka.
Razmisli malo.
A TVOJE LIČNO MIŠLJENJE O MENI NIJE, SVAKAKO, OVDE TEMA, NITI BI TREBALO BITI.
Ja hoću da četujem i pričam šta hoću? Za ovo bi mi se pošten čovek izvinuo, ali polako shvatam sa kime razgovaram...
I, ne, poštovanje se NE ZASLUŽUJE inteligentnim postovima.
Ne može svako biti pametan, draga. Ima nas i glupih.
Hajde, uživaj, kad ti se već može.
 
Kelis:
srecom lexo ti ne odredjujesh koje su moje granice...
posao ne radim, zato shto te na poslu placaju a moderatore ovde ne placaju...
a tebi ako se ne svidja kako moderiram forum, a ti andji neki drugi koji ti se svidja

:-?
cemu takav ton?malo su se salili, opomenula si i ih , kraj...nadji drugi podforum?a da nadje drugi forum?i mi ostali?

svasta:|

sujeta je nezgodna, vrlo
 
krvolok:
Nikako, Lexo, i ne idi nigde odavde !!! NA PRAVOM SI MESTU, jer ti i kada kažeš " Pošto kila oraja ? ", ima neko, onako, FILOZOFSKI duboko značenje !!! :lol:
Možda je sada jasnije zašto me vređa ideja da sam ja ta koja četuje na temama i koja zajebava ostale?
Ovoga ignorišem već mesec dana, ali ne vredi... Čiči je baš dosadno...
 
Lexa:
Ne, nego ne želim da me neko poredi sa idiotima... Jednostavno.

Ja tebe ne poredim sa idiotima... gde sam to ja tebe vredjala?
Kad smo vec kod uvreda...
hvala za onu " Lažovu jedan"
toliko o manirima i lepom vaspitanju

a ako se osvrnemo na tvoju, sada obrisanu, opasku da sam iznela lichno misljenje o tebi...
argumentuj!
citirala sam alexov i tvoj post, ovim redom i pitala


>>jel sve u redu?
ili da saljem na svashtaru??<<

da bi posle dva posta dozivela kritiku mog moderiranja i lichne opaske tipa... sada mi je jasno zahto to radish...da bi imala moc... nabujali ego i sl.

i posle lichno upucenih uvreda... ja se ne obracam tebi kao osobi vec nicku sa foruma koji postuje neshto chemu na ovom podforumu nije mesto.

dakle... mislim da ti treba da iskulirash i izvinish se za uvrede koje si mi uputila bez razloga... samo zato shto sam te izmedju ostalih opomenula... shto potvrdjuje da niko nije nedodirljiv (ni ja stoga ukoliko imash primedbe na moje moderiranje mozesh pisati administratoru) a ne ja da se izvinjavam.
izvinjavam se, ostalima, zbog offtopica, obrisacu chim se nesporazum razreshi!
pozdrav
k.


 
Kelis:
srecom lexo ti ne odredjujesh koje su moje granice...
posao ne radim, zato shto te na poslu placaju a moderatore ovde ne placaju...
a tebi ako se ne svidja kako moderiram forum, a ti andji neki drugi koji ti se svidja
Hoćeš da razrešavamo? Izvoli, tvoj prvi lep post, na kome ti zahvaljujem, ne znam čime sam ga bila zaslužila. Kada me neko isprovocira da ga vređam, to je druga priča. Onda ću da vređam.
Nazvala sam te lažovom jer lažeš. I to je moje mišljenje.
Niti je tema krenula u "pogrešnom smeru", niti su ona dva posta bitno uticala na nju, pa si se ipak našla pozvana da reaguješ, što je meni zapalo za oko, jer i ovde postoje teme sa stranama i stranama čistog četovanja, na koje nisi, jel'te, reagovala.
Pa se pitam - da li biraš koga ćeš da opomeneš? Možda je to?
Btw, nisam ja ni preterano finih manira, ni preterano lepo vaspitana... Ali se barem uvek trudim da budem fer prema drugima, što bi trebala (zanimljivo) da bude osnovna odlika moderatora... Ako se ne varam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top