AVANTURE NA ODMORU

Monna

Zainteresovan član
Poruka
148
Verujem da se svaka zena (devojka) seca barem jednog letovanja ili zimovanja na kojem je upznala nekog tipa koji joj je taj odmor ucinio drugacijim od ostalih..meni se to desilo prosle godine.. bilo je jako lepo i pre svega zanimljivo iskustvo...
zanima me da li se svesno upustate u avanture, i da li mozete da zamislite odmor bez istih?kako bi izgledao?

:oops:
 
hahahaaaa da nisi možda ti paradizo:mrgreen: opajdaro jedna!!!
hahaha ko zna koliko ih je ponelo sa sobom tvoja obećanja da će š im pisati:p
i doći čim prođe sezona...

meni se to dešavalo kada sam bila klinka.ali pošto imam kuću na moru, uglavnom sam ja bila zaljubljena -u turiste:roll:
ali kada sam malo porasla desilo mi se u grčkoj. imala sam 21. i zacopala sam se u grka ko muva bez glave.
proveli smo fenomenalnih dvadesetak dana zajedno. od prvog dana smo bili nerazdvojni.kada sam se vratila u bg posle 3 dana mi je stigla avio karta! opet sam otisla dole i ostala (tamo-vamo) 3 godine:p e, onda sam se jednog jutra probudila i rešila da je dosta stranjske ljubavi i tuđih običaja i otišla na drugu stranu. žao mi je što nemam pojma šta je sa njim.i tako prolazile su godine...ja sam opet provodila celo leto na moru :mrgreen: ali ovog puta u grčkoj...za 8 godina sam bila sa još jednim grkom, domorocem (obzirom da sam i ja bila tamo 6 meseci-jedva sam utekla) ...a poslednji kolačić je bio iz slovenije. e, taj mi je ulepšao život:p
(posle njega sam se oma udala:p ) ma to je super, te kratke avanture-zaljubljivanja. drma te 15 dana oslepiš od adrenalina:p i onda ti bude krivo malo što je gotovo. ali je sjajno. nema mučenja, oje neminovno dolazi u vezama. nema ko-šta-ćega-čega ... ostaje samo uzdah za super provedenim vremenom.
e baš mi ulepša jutro podsetila sam se nekih lepih trenutaka.
 
Ma bre pajamaco ti si bre legenda... Zna ona šta valja :P

... Samo... ja se nikada nisam zaljubila, imala sam dve avanturice, onako površne, naivne...
Bilo mi je lepo i sve to ali sam imala blok kad je to u pitanju, jer sam svaki put znala da idem kući i mislila sam uvek da će me brzo zaboraviti s obzirom na okruženje pa mi je sve to bila više zabava nego osećaj da se upuštam u nešto ozbiljno.

Jedan je stvarno strpljiv... deset godina on mene cima... eeeeej, deset godina, njega ne znam kako da objasnim ni sebi samoj. Poslednji put smo se čuli pre mesec dana
 
Cekajte bre.... znaci vi ste cure ulazile u avanture a da u isto vreme niste imale decka kod kuce? Jer ako ste imale decka a varale ste ih tamo sa nekim smrdljivim strancima onda vas na kolac treba nabiti... :evil: :evil:
 
YO, ja sam imao cicu sa kojom sam se viđao isključivo na moru, iako je iz Beograda.
Godinama, dve zimske i letnje nedelje odsedali smo u istom hotelu. Eh, to je bila baš bavlju.. : )
A od letnjih avantura, pamtim dve Švabice, potpuno su odudarale od stereortipa nemačkih turistkinja. Bile su iz Minhena, i bile su fenomenalne. Ostale ne pamtim, to je bio ad hoc kres za jedno veče, nebitno..
E, daaaaa..onda jedna ćerka tatinog prijatelja. Kako to da zaboravim. Sa njom sam skinuo mrak, progledao sam genitalno :lol: . Pisala mi je iz Rusije kasnije, sada je prof na faxu u Beogradu..

E, ne mogu da se prisećam, previše bih se toga setio, što nije baš nešto od koristi..a i bilo bi prisećanje na silu
 
majcheki:
jer sam svaki put znala da idem kući i mislila sam uvek da će me brzo zaboraviti s obzirom na okruženje pa mi je sve to bila više zabava nego osećaj da se upuštam u nešto ozbiljno.
vidiš, meni je baš to omogućilo da se potpuno prepustim.
činjenica da je to samo tad. i da kada prođe vreme nema više...
nemam pojma za mene je to uvek bio opassan izazov:p
naravno neki pišu mesecima posle, šalju slike, cveće:p
ma....ima svačegsa
 
capablanca:
Cekajte bre.... znaci vi ste cure ulazile u avanture a da u isto vreme niste imale decka kod kuce? Jer ako ste imale decka a varale ste ih tamo sa nekim smrdljivim strancima onda vas na kolac treba nabiti... :evil: :evil:

E a kako mi sad da znamo da li nam kuca tip ili riba kad vas ima dvoje sa istim nikom i avatarom?
Jel po tekstu treba da ocenimo da'l je plavo ili roze obojen... Meni malo nezgodno, ne znam kome se obraćam... ajd' nešto promeni :P
A ovo što si naveo/navela je baš za kolač - s čokoladom i višnjama... kandiranim mmmm
 
capablanca:
Cekajte bre.... znaci vi ste cure ulazile u avanture a da u isto vreme niste imale decka kod kuce? Jer ako ste imale decka a varale ste ih tamo sa nekim smrdljivim strancima onda vas na kolac treba nabiti... :evil: :evil:
doDZi vamo da ti teta nešto objasni...
prvo š'a te zabole da l je neko imao momka?
i da jeste i da nije š'a ima veze?
ako neka riba ode na more na 10 dana i kresne se sa nekim tipom oma na kolac? a srbendo?
a vi?
odete po cigare yebote pa poyebete nešto !!!
( ne mislil stvarno tako, ali me iznervirisao)
čitaj šta je napisano. ko je pominjao momke kod kuće? )
ccccc
 
pajamaca:
vidiš, meni je baš to omogućilo da se potpuno prepustim.
činjenica da je to samo tad. i da kada prođe vreme nema više...
nemam pojma za mene je to uvek bio opassan izazov:p
naravno neki pišu mesecima posle, šalju slike, cveće:p
ma....ima svačegsa

Da... to bi moglo da bude i tako...
Al' samo kad su grci u pitanju :lol:
 
Boze pajamaco zar ne znas da Srbi spadaju a najmanje svalere na planeti... mi smo najverniji muskarci... jer najjace volimo.... A VI NA LETOVANJU OCAS POSLA A?

sramota... i bar da nas varate s nasima vi tamo s nekim Turcima... jer Grci su kao turci... :(

bljak
 
hahaha, dobar si:p znaš kako kažu nemci za grke..
osmanlije koji tripuju da su rimljani:mrgreen:
moji grci bili plavi sa plavim očima.
ma dobro. meni samo da nije obojeno. sve ostalo mi je ok.
mada...kada sam porasla, shvatila sam da se dve kulture...teško razumeju.
 
E, sve Grkinje koje su se meni dopale, bile su udate. A to nije baš za zavitlavanje u pravovernom svetu... : )
Neverovatno su ružne u mladosti, male, debele, zdepaste, glavate, pfuj..
Sećam se "Atina je mali grad, Grci su pi***, Karaćemoooo Grkinje"
 
Nema bre tu mnogo filozofije... Ležiš pod šarenim suncobranom s cvikerima za sunce ruke su ti iza glave, koža miriše na mleko od kokosa, s vremena na vreme pirne vetrić sa strane a pojavi se preplanuli on sa nikad beljim osmehom i pruža ti hladnu kafu.
 
boatandpines.jpg


Vidi ti te boje :D :D :D


... a ,,malaka'' :lol:
Mene to odma naučio da izgovorim
 

Back
Top