Demokratska stranka zlo za Srbiju

no_problem:
.
Boris Tadic, sin Ljube Tadica, istaknutog komuniste za vreme Josipa Broza Tita, poricao je kako nema nikakve veze sa komunizmom.
jbt,zamerati nekome sto je nechiji sin..ovo je extra
da ne spominjem da taj "komunista"(a to je,verovatno,sve sto ti znas i ikada ces znati o njemu)ljuba tadic jedan od najvechih asova teorije politike u srbiji tokom poslednjih decenija...kad se neki mali radikal uhvati za ovako nekoga,onda mi je to...aj,iskuliracu da ne bih bio banovan;)
 
Заборавио си себе, јер пишеш без везе имајући у виду чији су потомци и из које школе су изашли, али немамо бољих јер су се комунисти за то побринули.

Вујадин
 
no_problem:
Da vidis ovako .. Vuk nije bio u DOS-u, ali je sada na vlasti, a koliko se secam bi0o je jedan od osnivaca tadasnjeg Saveza za promene, koji je prerastao u DOS, naravno da je popusio pa ga izbacili ..... inace Beograd nikada nece zaboraviti ove pljacke po beogradu koje vrsi DS, sa Bogdanovicem na celu
Moderatori, sada cu ja da se zalim, spasite nas od ovog neznalice:lol:
Prvo si rekao da je bio:lol:
Drugo: NIKAD nije bio ni u savezu za promene, niti je jedan od osnivaca:lol:
Trece: ja sam bre lud sto tebi objasnjavam, ali ajde, sve dok mi je zabavno i dok ne vredjas, edukovacu te:-D
 
no_problem:
Da vidis ovako .. Vuk nije bio u DOS-u, ali je sada na vlasti, a koliko se secam bi0o je jedan od osnivaca tadasnjeg Saveza za promene, koji je prerastao u DOS, naravno da je popusio pa ga izbacili ..... inace Beograd nikada nece zaboraviti ove pljacke po beogradu koje vrsi DS, sa Bogdanovicem na celu
Molio bih te da navedes konkretan primer pljacke.
Sta je opljackano, u kom iznosu, ko su pomagaci i sve ostalo, a ja ti obecavam da cu ti sastaviti krivicnu prijavu i da ce pljackasi odgovarati.
Sad sve zavisi od tebe8-)
 
vujadin:
Заборавио си себе, јер пишеш без везе имајући у виду чији су потомци и из које школе су изашли, али немамо бољих јер су се комунисти за то побринули.

Вујадин

Ako bi pricali sada o tome ko je ciji potomak, stigli bi do crne trojke u Srbiji, koju cine Natasa Kandic, Sonja Biserko i g-dja koja se predstavlja kao gospodja Vuco. Tada bi rekli da je otac Natase Kandic bio vojni atase, te da ga je vrbovala strana obavestajna sluzba, te je kao takav vaspitao svoju cerku da je Srbija zlo. Sto se tice Sonje Biserko i ona ima komunisticku proslost. Za ovu trecu ne znam kakva joj je proslost, ali sam je pomenuo jer pripada crnoj trojci.
 
taja:
no_problem....vuk je bio u depos-u...'el znas ti sta je to?
вук је само длаку (политичке савезе!) и понекад врсту дроге мењао, али нарав НИКАДА! И увек остајао ГУБИТНИК! Ово, шта сада ради Србији је његов политички некролог! Даљег опсервирања није заслужио!
 
DellBoy-011:
Molio bih te da navedes konkretan primer pljacke.
Sta je opljackano, u kom iznosu, ko su pomagaci i sve ostalo, a ja ti obecavam da cu ti sastaviti krivicnu prijavu i da ce pljackasi odgovarati.
Sad sve zavisi od tebe8-)
Све ће то лепо СРС утврдити, када дође на власт! заиграће мечка и пред Богдановићевом кућом! Слично ће се десити и са садашњим вођама у Привредној комори Србије! Тамо ДС ради криминалне радње светских размера. Пљачке, намештање тендера, фалсификати, малтретирање старог особља, отпуштање старих радника и довођење ДС кадра, без искуства и школе, по партијској припадности... Све се то, лепо бележи у нотес СРС-а, па кад дође време: СПАШАВАЈ СЕ КО МОЖЕ! Као сада Радуловић, а био је врло користан и ДС-у и ЛС-у и СПС-у, али највише себи! Раднике "Центропрома" малтретирао, многе отпуштао, па доводио оне из својих партија. Али, и томе дође крај! Као и Карићевој империји!
 
serb_pagan:
to je tvoj problem...uchinio si mi chast poredeci me sa bebom popovicem recimo...nisam znao da tako delujem na radikale.sad mi je jos vise poraslo samopouzdanje
Ко беше тај Беба П. Па зар он није већ у затвору? да то није онај инсајдер издајничког Б92? Диван узор имаш! Родила вас мајка! Бежаћеш и ти из Србије, као и он! УСКОРО!
 
_Milanche_:
Niko nikad nije optuzen ni osudjen za ratni zlocin iz srpske garde koju je formirao Vuk Draskovic a ciji je komadant bio Giska i koja se borila kod Gospica.Niko nikad tkao da Vuk ne moze biti konadno odgovoran za nista.
Srpsku dobrovoljacku gardu kako si ti napisao je formirao Arkan i ona je imala mnogo zlocina.
A koga je to Vuk predao u Hag bas mi navedi?

Е, ту цену, што нико никада није оптужен из Вукове српске гарде, плаћа цео српски народ, а Вук ће продати и Србију само да не би лежао у хагу! Зато овако и води дипломатију, као да је Тачијев шеф дипломатије. Даница би умрла ако би Вук отишао у хаг! ТО ВУК НЕ БИ МОГАО ДА ПРЕЖИВИ, па би била и лична и национална катастрофа, а посебно би била погођена њихова бројна деца и потом ство, коју је он онако наполеоновски 9. марта терао у јуриш све седећи на балкону Народног позоришта.
 
paola:
вук је само длаку (политичке савезе!) и понекад врсту дроге мењао, али нарав НИКАДА! И увек остајао ГУБИТНИК! Ово, шта сада ради Србији је његов политички некролог! Даљег опсервирања није заслужио!

Sto se tice politickih saveza, znam jednu stranku koja je govorila za sps i jul da ih vode komunjarski banditi i crvena vestica sa dedinja, pa lepo sa njima zasela 4 godinice u fotelje:-D
Toliko o doslednosti:-D
Uostalom, kum nije dugme, a?:wink:
 
taja:
...a skroz si se zaebo...od svih ovih samo je boris u demokratskoj stranci....moras ponovo
Али, сви се заклињу да припадају "демократском блоку". Ко ли им је дао ту диплому о Демократију, које ли то демократске науке завршише, па се сада ките таквим перјем? И ШТА ЈЕ ТО, УОПШТЕ, ДЕМОКРАТИЈА? Овакве демократе ми преко Бодрума, крађе у Скупштини, паљење Скупштине и РТС-а, пљачки и афера, убистава премијера, неоткривања ранијих убистава, а заклињали су се да све знају, само да дођу на власт: Све ће открити, разрешити, "преврнути и небо и земљу"... кад оно, МЕЂУТИМ! Све нове и нове афере, све грознија од грозније, тако да је дарод ОТУПИО и више не обраћа пажњу на понашање власти. Те сплачине ће им се вратити у лице на следећим изборима! Ништа нису научили од Књаза Милоша. Стежу ли, стежу! Нема попуштања! А народ, ћути ли ћути! Али, кад ГРУНЕ, биће СПАШАВАЈ СЕ КО МОЖЕ! ЗАТО СУ УЗ СРС, као ЈЕДИНУ РЕАЛНУ, ПОШТЕНУ ОПЦИЈУ!
 
DellBoy-011:
paola:
вук је само длаку (политичке савезе!) и понекад врсту дроге мењао, али нарав НИКАДА! И увек остајао ГУБИТНИК! Ово, шта сада ради Србији је његов политички некролог! Даљег опсервирања није заслужио![/QUOTE

Sto se tice politickih saveza, znam jednu stranku koja je govorila za sps i jul da ih vode komunjarski banditi i crvena vestica sa dedinja, pa lepo sa njima zasela 4 godinice u fotelje:-D
Toliko o doslednosti:-D
Uostalom, kum nije dugme, a?:wink:
Не 4 него 1. годину, а ове ДОС-манлије се отегле 6 година, ко гладне године!
 
paola:
Све ће то лепо СРС утврдити, када дође на власт! заиграће мечка и пред Богдановићевом кућом! Слично ће се десити и са садашњим вођама у Привредној комори Србије! Тамо ДС ради криминалне радње светских размера. Пљачке, намештање тендера, фалсификати, малтретирање старог особља, отпуштање старих радника и довођење ДС кадра, без искуства и школе, по партијској припадности... Све се то, лепо бележи у нотес СРС-а, па кад дође време: СПАШАВАЈ СЕ КО МОЖЕ! Као сада Радуловић, а био је врло користан и ДС-у и ЛС-у и СПС-у, али највише себи! Раднике "Центропрома" малтретирао, многе отпуштао, па доводио оне из својих партија. Али, и томе дође крај! Као и Карићевој империји!
Molio bih te, o Karicima sve najbolje, sa njima ste u Zemunu u kolaciciji:-D
A sto se tice radikalskih beleznica, ja bio to nazvao prikrivanjem krivicnog dela, za sta se takodje odgovara:-D
Uostalom i Vucicu Aciki su, tokom kampanje za gradonacelnika, bila puna ona njegova ustasca:lol: korupcije, pa sta se desilo? Sto bi ti rekla: pojeo vuk magarca:lol:
Privredna komora Srbije? Koje oni to tendere raspisuju, reci mi molim te? Sta pljackaju? Daj da zavirimo u te redikalske beleznice jer imam neki osecaj da su to price rekla-kazala, tipicne radikalske8-)
 
DellBoy-011:
Molio bih te, o Karicima sve najbolje, sa njima ste u Zemunu u kolaciciji:-D
A sto se tice radikalskih beleznica, ja bio to nazvao prikrivanjem krivicnog dela, za sta se takodje odgovara:-D
Uostalom i Vucicu Aciki su, tokom kampanje za gradonacelnika, bila puna ona njegova ustasca:lol: korupcije, pa sta se desilo? Sto bi ti rekla: pojeo vuk magarca:lol:
Privredna komora Srbije? Koje oni to tendere raspisuju, reci mi molim te? Sta pljackaju? Daj da zavirimo u te redikalske beleznice jer imam neki osecaj da su to price rekla-kazala, tipicne radikalske8-)
Информације о ПКС (бившој ПКЈ) 100% тачне! Тамо ми ради снаха. Пљачке, тендери, махинације се раде заобилазно и закулисано, као ово сада са Кљајевићем, поштарком, Радуловићем... Али, све се на крају открије и дешифрује! Где би БГД-у био крај да је Вучић градоначелник!? Радикалске бележнице нису јавни папир па да свака шуша може да завири у њих! Ту се сливају ПРОВЕРЕНЕ информације из МУП-а, ПКС, Војске, дипломатије,,, па и из саме Владе Србије. И упек се покажу као тачне!
 
DellBoy-011:
paola:
Nije jednu godnu, ali neka ti bude.
Uostalom, da li je k u r v a manje k u r v a, ako se k u r v a l a jednu ili cetiri godine?:-D
Ове, после 6 година су НЕПОПРАВЉИВЕ *****, пуне сиде, трипера, сифилиса... Ма, куга једна друштвена! Такве само спаљивати. као за време инквизиције!
 
paola:
Информације о ПКС (бившој ПКЈ) 100% тачне! Тамо ми ради снаха. Пљачке, тендери, махинације се раде заобилазно и закулисано, као ово сада са Кљајевићем, поштарком, Радуловићем... Али, све се на крају открије и дешифрује! Где би БГД-у био крај да је Вучић градоначелник!? Радикалске бележнице нису јавни папир па да свака шуша може да завири у њих! Ту се сливају ПРОВЕРЕНЕ информације из МУП-а, ПКС, Војске, дипломатије,,, па и из саме Владе Србије. И упек се покажу као тачне!
Beogradu bi bio kraj da je vucic postao gradonacelnik, bogu hvala nije i ja sam ponosan na svoje glasanje u drugom krugu, od dva losa, birao sam manje loseg:-D
A sto se tice beleznica i slivanja informacija, to su stare navike kojih ce se ova drzava, vremenom, oslobadjati jer su nenormalne i nezakonite.
Ta staljinisticka metoda nije dozvoljena.
 

Back
Top