kako zaustaviti plovak upokretnoj vodi

lepo stavis olovo na dno a udicu vezes gore da bi imala direktnu vezu sa plovkom
na novosadskom najlonu sam nalazio plovke 30cm duzine i promera 3mm
jer brza voda nestvara velik otpor na uske plovke
gore navedeni su izuzetno osetljivi i bez obzira na gabarite mozes pecati i kedere sa njima :lol: :lol: :lol: 8-)
 
sinia:
kako da se zaustavi plovak u dunav tisi dunav da ga ne nosi voda
i gde ima sajt sa dobrim mamcima i primamcima.
hvala sinia@ptt.yu


Postoji izum koji se zove vodeni zmaj, plovak u obliku plocice (pravougaonik), sa tri rupe (jedna napred, dve nazad) na donjoj zadnjoj je mamac Tri rupe sluze za strune koje se spajaju i kao jedna vodi ka stapu. Nadam se da sam bio jasan, ako ne saljem skicu
 
dwarf:
Postoji izum koji se zove vodeni zmaj, plovak u obliku plocice (pravougaonik), sa tri rupe (jedna napred, dve nazad) na donjoj zadnjoj je mamac Tri rupe sluze za strune koje se spajaju i kao jedna vodi ka stapu. Nadam se da sam bio jasan, ako ne saljem skicu

Nikad cuo mada zvuci interesantno,ajde ako te ne mrzi postuj sliku.
Naravno ako je imas,ako ne-ne moras da crtas.
 
cralusso, nenadmasan za shtopanje u brzoj vodi...............


cralusso8fz.jpg
 
Nisam bas za vodeni zmaj , mislim da je to previse komplikovano , umesto toga moze da ti zavrsi cralusso bolo model on sluzi za voznju na reci bez privlacenja prema obali kod stopovanja plovka posto mislim da vodeni zmaj tako radi , ali kako sam te ja razumeo ti hoces da stopas plovak u mestu e za to ti treba cralusso surf model.Hteo sam i sliku da postavim ali nisam se snaso tako da mozes da pogledas na www.cralusso.com











http://ipscnis.tripod.com
 

Back
Top