AПОКАЛИПСА ДАНАС И ОВДЕ...

Enigma_M

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
116
Прво клизишта и "птичији грип" (који се манифестовао у 5 угинулих лабудова и 1 угинулим петлом), затим поплаве огромних размера, па крајње неизвесни преговори о Косову и Метохији, политичи сукоби у Рашкој области између Љајића и Угљанина, предреферендумска еуфорија у Црној Гори са рефлексијама на политичке прилике у Србији, Карић и Радуловић у "избеглиштву", ухапшени судија трговинског суда Горан Кљајевић, директорка поштанске штедионице и још неке "зверке", а Коштуница европским моћницима обећао "испоруку" генерала Младића до краја априла....
За то време Лабус одржао међународну донаторску конференцију о заштити од птичијег грипа!? а капитални министар Веља Илић, на радост Чачана, изљубио Северину, Ненад Богдановић до данас није ни обишао угрожене београдске обале Саве и Дунава, али данас ће их сигурно обићи,чим стигне обећана донација из Мађарске од 1000 пари чизама и 500 кабаница, како су нам обећали на вестима....
Овако би у кратким цртама изгледала АПОКАЛИПСА - ДАНАС И ОВДЕ.....
 
marlоn:
Neko brate ispod... a neko i na.... :D

:wink::wink::wink:

Е сад си ме подсетио на мог другара који је 90-их био онако жешћи пљувач и мајстор цинизма. И кажем ја једном "остаће нас за испод шљиве", а он ће на то "да и татица ће да седи у крошњи, једе шљиве и сере на нас"...
то му је ваљда смисао живота :idea:
 
Дакле, цењени форумаши, изгледа да вас моја тема није претерано заинтересовала. Не љутим се. Можда она заиста није довољно интригантна, али - можда је по среди нешто много опасније. Наиме, чини се да је наша актуелна власт, разуме се, одлично инструирана од врхунских стручњака ЦИА-е, најзад успела да дефинитивно зомбира своје грађане. Што значи да се свакодневно обесмишљавање и довођење до апсурда и цинизма постојање и српске државе и српске нације - спокојно дочекује у хладу шљиве или дуда, као нешто неминовно, или чак духовито и пожељно. Па, добро. Нека свако изабере своје дрво - биће то сјајна шума једне изумрле нације. Лаку ноћ!
 
Чињеница је да нас ГОСПОД упозорава да се покајемо и шаље опомене, јер ништа није без ВОЉЕ ЊЕГОВЕ.
Bishop-1.gif
 
Enigma_M:
Дакле, цењени форумаши, изгледа да вас моја тема није претерано заинтересовала. Не љутим се. Можда она заиста није довољно интригантна, али - можда је по среди нешто много опасније. Наиме, чини се да је наша актуелна власт, разуме се, одлично инструирана од врхунских стручњака ЦИА-е, најзад успела да дефинитивно зомбира своје грађане. Што значи да се свакодневно обесмишљавање и довођење до апсурда и цинизма постојање и српске државе и српске нације - спокојно дочекује у хладу шљиве или дуда, као нешто неминовно, или чак духовито и пожељно. Па, добро. Нека свако изабере своје дрво - биће то сјајна шума једне изумрле нације. Лаку ноћ!

Немој да си малодушан... Срби не могу бити зомбирани, то је смешно и помислити...апокалиптичне сцене у које нас уводе мрзитељи свима су више него јасне... буди сигуран да сви све виде и свима је све јасно... тема је изузетно тешка и могла би се претворити у кукњаву - а то нико не жели... ја тумачим као изванредно добар знак то што су учесници почели да се на сав ужас који нас је сколио ЗЕЗАЈУ... значи ДУХ НАРОДА ЈЕ САЧУВАН... :razz: :razz: :razz:
 
Браво Мито, убо си право у центар (Србијо)!

Volksgeist - German Romantic idea, suggested by Herder, that each nation has its own particular "special genius". Thus, what is right for one nation may not be right for another nation, and, according to German Romantics and Nationalists, each "nation" should strive to express its individual Volksgeist.

http://en.wikipedia.org/wiki/Volksgeist

Nullus enim locus sine genio
 
eremita:
Немој да си малодушан... Срби не могу бити зомбирани, то је смешно и помислити...апокалиптичне сцене у које нас уводе мрзитељи свима су више него јасне... буди сигуран да сви све виде и свима је све јасно... тема је изузетно тешка и могла би се претворити у кукњаву - а то нико не жели... ја тумачим као изванредно добар знак то што су учесници почели да се на сав ужас који нас је сколио ЗЕЗАЈУ... значи ДУХ НАРОДА ЈЕ САЧУВАН... :razz: :razz: :razz:

svashta ljudi s vama..mrzitelji srbije izazvali poplave..kakav nonsens i fanatizam od strane nekih clanova foruma...
 
serb_pagan:
svashta ljudi s vama..mrzitelji srbije izazvali poplave..kakav nonsens i fanatizam od strane nekih clanova foruma...

Ајде молим те реци ми...
eremita:
Немој да си малодушан... Срби не могу бити зомбирани, то је смешно и помислити...апокалиптичне сцене у које нас уводе мрзитељи свима су више него јасне... буди сигуран да сви све виде и свима је све јасно... тема је изузетно тешка и могла би се претворити у кукњаву - а то нико не жели... ја тумачим као изванредно добар знак то што су учесници почели да се на сав ужас који нас је сколио ЗЕЗАЈУ... значи ДУХ НАРОДА ЈЕ САЧУВАН... :razz: :razz: :razz:

Где си то видео у Митиној изјави?
Нацртај ми ево ја сам глуп па не разумем, а ти си Паганини...
 
Митке нигде није нагласио да су то мрзитељи Србије или да имају неки план. Мрзитељи природе, мрзитељи себе самих, мрзитељи свега што није профит.

Уосталом, у Србији су још најмање поплаве.

katrina-hurricane.jpg


Оде Њу Орлиз под воду. Да су мало више улагали у инфраструктуру, а мало мање у "увођење демократије" тамо где нико то није тражио... То се не би догодило.
А и фамозно глобално отопљавање настаје због онога што ради потрошачка цивилизација, зар не.
 

Back
Top