Ko se šunja iza žbunja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam nikada.
imam nož.
ali ne nosim.
koji će mi.
znam da bijem.
i brzoooo trčim:p
edit: sa kojim sam sve ludacima imala posla u životu..
jedan, manijak, manje više....bi mi doš'o ko 3,14čkin dim:roll:
 
suzavac nije loš za nartljive pse lutalice....videla sam u nekom filmu to, isprskali rotvajlera kad su obijali neku kuću....
moja drugarica ga je nosila (u spreju) a ondaK joj je nekom prilikom milicija na pretresu na nekom partiju oduzela :shock: Kažu - zabranjeno, ilegalno je!
 
Ja sam ga nosila. Ranije. U vreme kad sam se vracala nocnim iz grada...jos smo bili klinci..... nismo imali bas za svaki vikend auto.

@intra, uvek kad izadjem iz busa ja suzavac nadjem u tasnici i stavim ga u ruku. I tako do zgrade.. do lifta.... i dok ne udjem u stan suzavac je kod mene u ruci.
 
Da...nosio ja tako CS nervni pre nekoliko godina kada sam planirao da opljackam lokalnog postara, i zaboravim se te udjem u Inter na neki sastanak u momentu u kome je u istom pok.Sloba docekivao cuvenu kinesku delegaciju nakon bombardovanja ambasade...naravno da su me "men in black" uhapsili na samom ulazu i da mi je trebalo dosta vremena da im objasnim, prvo njima, a onda pandurima u stanici, da sam samo posteno hteo da opljackam postara an e da izvrsim atentat na Slobu...od onda nosim mauzer, kao sav normalan svet.
 
ell@:
Nosila, od kako su mi negde oko bombardovanja, na sred ulice, oteli mobilni iz ruke.Zao mi je sta ga tada nisam imala. Sada vec par godina ne zivim u Bg-u, pa ga ni ne nosim vise.
sad si me podsetila kad su meni oteli torbicu u sred grada :shock:
ja pocela da jurim za njima :shock: :!: koji sam ja lik :roll:
onda u jednom momentu skontam : a sta da radim i ako ih stignem :neutral: :roll:
i meni zao sto ga tad nisam imala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top