STOP blacenju moga nika !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

capablanca

Primećen član
Poruka
906
Naime... zelim da obavestim forumase da se izvesna bolesnica registrovala sa mojim nikom i avatarom.... Dakle isto capablanca ali je dodala jos samo malu tackicu....

Dakle molim admine i modove da banuju doticnu pacijentkinju...

Kad sam procitao da hocu da se je*em za nemacku vizu zamalo me slog nije strefio....
:-D
 
ne dirajte zeca ima motka (i to govnjiva) da radi
a043.gif
 
ja sam bas hteo da postavim smajlija koji baca blato na capablancu... kako mi da znamo da ti nisi plagijator? jel se secate onog filma u kome glumi svarceneger mislim, kad ima klona i kroz ceo film smo svi ubedjeni da je klon on a on klon i na kraju ubiju njega zato sto je bio svoj klon a klona koji je bio pravi on ostave da zivi... jeeeeee... kako dobar film...
 
Kakve bre siske i kakva viza... ma ne bih isao kod tih smrdljivih zlocinaca iz II sv rata nikada....

U Srbiji sam i tu ostajem... taman umro od gladi...

Rastamann ista osoba koju si banovao je otvorila i nik @ Vanesa i isto pravi gluposti po forumu...

(kakva sam tuzibaba hehehe)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA EVO JE GORE PROGANJAJU MEEEEEEEEEEEEEE
 
capablanca:
Naime... zelim da obavestim forumase da se izvesna bolesnica registrovala sa mojim nikom i avatarom.... Dakle isto capablanca ali je dodala jos samo malu tackicu....

Dakle molim admine i modove da banuju doticnu pacijentkinju...

Kad sam procitao da hocu da se je*em za nemacku vizu zamalo me slog nije strefio....
:-D

Zec voli da se jeebe. Ti hoces da nas zezas ovde kuurvo jedno.
 
capablanca:
Naime... zelim da obavestim forumase da se izvesna bolesnica registrovala sa mojim nikom i avatarom.... Dakle isto capablanca ali je dodala jos samo malu tackicu....

Dakle molim admine i modove da banuju doticnu pacijentkinju...

Kad sam procitao da hocu da se je*em za nemacku vizu zamalo me slog nije strefio....
:-D

Nigde ne pise za tebe. Pogledaj prvo pa onda jedi govna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top