Koliko dobro poznajete osobe oko vas>>>????

too je zaista lepo....tako sam i ja imala jednu naj drugaricu s kojom sam bila naj,naj 11 godina i ona....pa ona me je zeznula,sto me ne bi ni neprijatelj zeznuo.....a tako sam bila sigurna da nece....tako da ne znam,uvek lako verujem ljudima,ali sad sam nekako ipak malo opreznija....sto bi rekli ljudi,treba da se otvore cetvoro ociju
 
ja sam imala u osnovnoj 3 naj drugarice koje su me (njih dve) tako zajebale da nisam sebi mogla mesec dana da objasnim zasto/kako, sa ovom jednom sam i sad ok ali nishta posebno jer smo sad u razlicitim schools.

naravno kasnije se sve saznalo(svi su saznali) i sada poshto te dve isto idu samnom u gimn. nisu neshto omiljene. SUCKERS

ja imam svog best frenda i to je to
 
Mislim da od svih ljudi sa kojim nisam u krvnom srodstvu, najbolje poznajem svog najboljeg druga.

No, baš mi je juče rekao nešto što nikako nisam mogla da znam.
Rekao mi je da veći deo vremena miran (što jes, jes..), no retko, jako retko se dešava da kada ga nešto toliko iznervira on može da... eksplodira. To nisam znala. Mislim, viđala sam ga ja ljutog, ali nikada tako besnog da može da napravi neko veliko *S. Kaže da je tako umlatio nekog lika u osnovnoj, koji ga je stalno nešto smarao.

Divim mu se, mada i ja ovo mogu. Ustvari, jedna devoka prošle godine zamalo nije završila ovako.
 
Evo bas sad gledam ove postove na ovoj strani i slozila bih se sa prva tri... A pre svega bih mogla da kazem da i ja mislim da su muskarci/mladici/decaci/momci mnogo bolji prijatelji od zena/devajaka/devojcuraka/devojcica... Sve zbog toga sto medju zenama/devojkama etc ima neverovatne konkurencije u svakom smislu. Pri druzenju sa "muskima" toga nema... Ali danas je jedan od vecih problema kako naci dobrog prijatelja koji vas nece izneveriti i koji ce biti pozrtvovan.

PoZ!
 
Kod mene su devojke mnogo bolji prijatelji od dechaka ali to nikada nije pravo prijateljstvo nego ono, samo za zezanje, jer kad su shkola ili momci u pitanju uvek se zeshce posvadjamo. Dechaci nekako pokushavaju da budu kao devojke, tako da zeshce ogovaraju i ostalo (mnogo gore od devojaka) tako da me to jako nervira.
 
mene je zajebala drugarica koja mi je najbolja bila 11 godina.....ljudi 11??????!!!!!!!!!
prethodno su jos 4 i sve su bile naj,ali ucim na greskama.....takodje i svakome dajem priliku da se pokaze kao osoba.....ako bude nesto,bude,ako ne,nista...ali pokusavam sa svakim kontakt da uspostavim..a sto se tice starih prijatelja...PRASTAM,ALI NE ZABORALJAM!
 
punim uskoro 27 godina i imam tri najbolje drugaricesa kojima sam od vrtica jos.sta da vam kazem nikad me nisu zajebale.odlicno procenjujem ljude.ovde gde sam udata a to je 18km od mog rodnog mesta samo 2 imam dobre drugarice,ali ne tako dobre kao moje najbolje drugarice.ja mislim da je danas to retko.uglavnom su lazna prijateljstva
 

Back
Top