Molim za ples ....

volim da volim

Zainteresovan član
Poruka
237
Molim za ples - ples ljubavi , ne obaziri se na ljude, pleši ne stidi se pogleda nevernika u pokretačku snagu univerzuma LJUBAV.
Molim za ples - do kraja života plesati s tobom bilo bi divota
Ne nadaj se mnogo čemu jedino što nudim je grešna duša i jaka želja.


Kako ste zaprošeni/a ako ste u braku ili kako bi ste želeli da vas neko zamoli za "životni ples u dvoje" ako niste u braku.
 
Ne sanjam o braku.....nekako mi smor i taj izraz ,a kamoli konzervativna koncepcija...
Plasim se braka... priznajem......uvek bi radije zapalila....
Ne znam zasto se tako osecam.....Mislim,nisam promiskuitetna licnost...imam ideale ,predivnu imaginaciju....,ali mi je taj kontekst nesto bljak....
Iz tog razloga ja se ne zelim udati i uopste se ne palim na slatkorecive pozive u zajednicku "slobodu"....Lepsi je zivot ptice koja moze uvek da poleti ,nego one zarobljene u kavezu "ozvanicene ljubavi".....ako kapirate o cemu govorim.....
 
simple_things:
Ne sanjam o braku.....nekako mi smor i taj izraz ,a kamoli konzervativna koncepcija...
Plasim se braka... priznajem......uvek bi radije zapalila....
Ne znam zasto se tako osecam.....Mislim,nisam promiskuitetna licnost...imam ideale ,predivnu imaginaciju....,ali mi je taj kontekst nesto bljak....
Iz tog razloga ja se ne zelim udati i uopste se ne palim na slatkorecive pozive u zajednicku "slobodu"....Lepsi je zivot ptice koja moze uvek da poleti ,nego one zarobljene u kavezu "ozvanicene ljubavi".....ako kapirate o cemu govorim.....
Sve je to lijepo, ali da li si sigurna da ces tako razmisljati i sa 60 godina?
Ili se ovo odnosi samo na zvanicni brak na papiru?
 
LUDICA:
Sve je to lijepo, ali da li si sigurna da ces tako razmisljati i sa 60 godina?
Ili se ovo odnosi samo na zvanicni brak na papiru?

Pa znas kako ......ako se svi vencavaju zato sto nece da budu sami sa 60.godina....onda tek ne zelim da se udam.....
A ,to ....da zivim sa nekim ,to bih mogla....samo da ne moram svaki dan da budem tu....nego ono dodjem na par dana,pa se vratim kuci....i tako:) To mi je extra.
 
volim da volim:
Kako ste zaprošeni/a ako ste u braku ili kako bi ste želeli da vas neko zamoli za "životni ples u dvoje" ako niste u braku.
Nikako...
Za mene bi pravi odnos bio samo onaj u kome takvo pitanje ne bi trebalo ni postavljati, jer bi se u svakom dahu ili pogledu, zrcalila zelja za zajednickom zivotom...
Sta tu onda ima da se pita?
Sve je jasno, zar ne...?!
 

Back
Top