MISLIM DA NAM FALI JOS JEDNA TEMA O BLIZANCIMA

Neptunijanka:
MISLIM DA NAM FALI JOS JEDNA TEMA O BLIZANCIMA Ajmo da napravimo jedanu konferenciju za stampu povodom izjava o Blizanacima i da pozovemo sve novinare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P>S> Posebno za Fixu i kompaniju!!!

hej ja mislim da si i ti nesto gutala ko ja, neke pilulice or else:))))))))...i ti si nesto vesela,
sta je bre ovo danas...:))
al lepo je nek smo mi veseli zdravi u rumeni
ako
ljubitj:)))
 
Fixa:
e.
a el mozete da zamislite da je meni jedan ortak, gotivim ga, blizanac. a?
nekako mi gloopo da ga pitam, el su ga kao malog vodili na neurohirurgiju u moskvu na ispiranje mozga, posto mi uopste ne lici na blizanca...

pa ja sam upoznala jednog stvarno odvratnog, totalnog debila (pre nekoliko meseci)blizanca....i jednog jako dobrog i normalnog coveka juce,bar na prvi pogled, i to je dupli blizanac, i to je nekoliko sati bio skroz sjajan i normalan, ponasao se savrseno i nije cak rekao ni jednu pogresnu rec, znaci OK covek:)
tako da mogu da zamislim:)))

btw, moj tata je blizanac:))...ali sta je u podznaku i ostalo, ne znam, jer on naravno ne zna vreme rodjenja, a plus keva [njegova] i on nisu mogli nikako da otkriju cak ni datum rodjenja pa pretpostavljaju da je taj datum u junu [blizanac]....
cak i ne znam da li je blizanac, nisam sigurna, ali po krstenici jeste:)))
 
ustvari jeste blizanac jer njegova keva je govorila da je rodjen na duhove...to je bilo davno u prvom kvartalu proslog veka, kad je on rodjen, i valjda su tad padali duhovi, koji su inace bas oko tih datuma u junu, 50 dana od uskrsa...
ove godine [2006] duhovi su 12. juna....a te godine su bili verovatno nekoliko dana kasnije sto je datum njegovog rodjenja, tako da ja mislim da jeste blizanac, baka je bila sigurna 100% da je rodjen na duhove odn. "oko" duhova kako je ona govorila, tako da je to to:))
 
Fixa:
i ja u kuci imam dva blizanca, nista me ne pitaj! :D

ja u kuci imam ribu, blizanca i bika...ta riba me isteruje iz pameti i u grob ce me oterati:))
bliznakinja se malo blesavi i malo me isteruje iz pameti, pravi gluposti , ali ne toliko kao ova ribica [m]...a mala bikcica je najbolja, ona je najbolje i najpametnije stvorenje..
mada i ona ume da napravi glupost, ali jako retko.....
a ribac, on svaki dan.....uzas:)))
 
Ja sam bila sa jednom osobom koja ( koji) je imao mnogo planeta u Lavu i sunce takodje :-? . Ali je podznak u Blizancima bez i jedne planete i tom znaku, s tim da je i vladar merkur otisao u Lava! Na prvi pogled je izgledao strasno zreo, ozbiljan - kako Lavovi inace vole da se drze! Medjutim posle par meseci zabavljanja poceo je da pokazuje da od ozbiljnosti nema ni traga ni glasa, vec je jedno dete u telu odraslog coveka koji samo trazi igracku. Zamislite njegovu izjavu ( tada je imao 29 god) da nije imao duzu vezu od par meseci jer mu sve brzo dosade!!!!! A samo podznak u Blizancima. Doduse tu je umesala prste i venera u III polju, sigurno!
 
Neptunijanka:
Vidis da se znaci i podznaci nasledjuju!

da ok, moj sin je onda nasledio podznak od komsije jarca, a znam da me nije covek ni pipnuo nikad....strasno....
a jel moze to astralno? :lol: :lol:
mada volela sam tog decka jako, to je davno bilo bili smo jako mladi i nismo nikad nista uradili, bili smo samo drugovi....
eto na sta si me podsetila sad:)
mada kasnije,posle mnogo godina, saznala sam da on i nije bas ono sto sam ja mislila da jeste, i iluzija koju kreira moj nesrecni neptun pukne..
uvek se zaljubljujem u pogresne, ama uvek....uvek je iluzija,nikad ne mogu da vidim ljude kakvi stvarno jesu i nikad ih ne vidim, i to me strasno unesrecuje u zivotu....
 

Back
Top