Ko je tu sada bolid???

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Ako cemo da generalizujemo, a ovom prilikom necemo mnogo pogresiti, mozemo da kazemo da muskarci razmisljaju, vecinom, kitom. Znaci kada im neka devojka mahne sisama ispred nosa sve pada u vodu! MA nema tu vise nekog uzdrzavanja.... PAdaju sve noram i obziri, vara se zena ili devojka, cesto iznevere i drugovi.

I naravno, to je uzeto kao losa osobina muskaraca....



A sta je sa zenama?


Zene cesto umeju da budu zaljubljene 7 ili kako smo videli cak kao ona 18 godina u istog tipa?????? JA kao muskarac, a mogu da kazem i vise od 90% muskaraca, ne moze da pojmi da dozivi ovako nesto.... Jednostavno NEMOGUCE ja da se to desi najvecem delu muskaraca. Ipak zeni nije tako tesko.

Samo neke izgube 18 godina svog zivota a neke par meseci. Znamo da se cesto neka devojka lozi na nekog tipa mesecima i sve tip[ove odbija, a on je ne yebe ni 5%. To muskarcu tesko moze da se desi, samo ako se pojavi druga koja dobro izgleda on ce zaboraviti ovu prvu. Vecinom.



I sta je tu razumnije???


Ja mislim da je "muski" nacin razmisljanja mnogo mnogo normalniji.
 
Pa tesko je zakljuciti ko je veci bolid. Na kraju (u najgorem slucaju) i jedni i drugi ostaju bez da kazem srodne duse. Propuste je mozda.

Ali mislim da je gore zenama koje ne masu sisama, od muskaraca koji ne misle kitom.

Ma ne znam!
 
Slazem se sa tobom, (a to ne samo zbog tvog avatara!:)) i jedno i drugo nije kako treba ali zene vise propuste.

Nisam mislio na zene koje ne masu sisama nego na one koje godinama ili mesecima cekaju da ih ba ON pogleda samo... A onda shvate da su izgubile vreme.
 
Ti si bolid...
Prvo, umeš li ti da napišeš nešto pristojno?
Drugo, ti si izuzetno ograničen dečko i imaš percepciju ko' kokoška.

Kad nešto ne razumeš zaobiđi ga (inače ispadaš glup) ili jednostavno pitaj! Niko nije izgubio 18 godina svog života. Imala sam i imam svoj život onakav kakav želim. Volela sam i bila sam voljena. Tiha patnja je simpatija slabog inteziteta. Moja tema je bila upućene za one koje prepoznaju taj osećaj. Ti ga ne prepoznaješ i to je ok, ali ti to ne daje za pravo da palamudiš napamet.
 
Ma znam Aleksej da nisi na njih mislio nego se ja tu pre pronadjoh pa zato. Pa ako je do propustanja gomile sexa, da zene su veci bolidi, ali zamisli kad je takvim zenama kad ih pogleda ON isto kao i muskarcima koji se trenutno zadovolje sa nekim zenama. Pitanje je ko je tu zadovoljniji generalno. Pa moguce muskarci, ako tako predstavis reprezentativno bolidsko ponasanje oba pola. (joj sta napisah)
 
Ma da, bas ih zabole...!?!
Imala sam slicnu situaciju.
Bila sam jednom prilikom malo ( al malo! ) grublja prema svom tadasnjem decku ( i bili smo malo , al samo malo posvadjani! ) , i jednostavno sam bila ljuta zbog necega i kad je on pokusavao da mi pridje ,ja sam ga kulirala ! Pa zaboga, ne mogu se odljutiti tek tako samo zbog njegove greske!
I sta je on uradio?
Napio se uzasno ( inace se sve to odvijalo u nekoj diskoteci! ) , al bas uzasno i poceo da se nabacuje ,tu ispred mog nosa bukvalno, nekoj tamo ribi , i onda , naravno, kad sam ga i tad iskulirala , kad sam krenula kuci ( sa drugaricama ) ,pratio me je i poceo da urla ispred moje zgrade kojestarije i da mi prijeti i svasta nesto! Poslije me je danima smarao da mu oprostim i da mu se vratim,bla,bla...

Znaci, gadno je kad se probudis!
I shvatis sta si uradio!
Ali to su i sitnice!
Prijateljstvo je mnogo veca stvar!
Ja ne mogu da shvatim da moze neko da takvo nesto rizikuje , samo zato sto "tamo neka mlati sisama" ! Mislim, ubij me, ali ne mogu! I jos da se pita "zaboga pa sta je tu lose?!"
Ma ne, ako je tebi super, ... OK.
 
pa sta znam svi smo po malo bolidi...
ja nisam nikad bila zaljubljena u nekog godinama a da nisam sa njim. par meseci da...
a boze moj ima toliko lepih deckica, zgodnih i slatkih pa ne pada sve u vodu zbog toga! po mom iskustvu ti nalepsi su ustvari nezanimljivi i s njima u stvari nisam ni htela da budem. sve zavisi sta zelis od partnera, ali u ovom konkretnom primeru kad nemas srecnu vezu malo seksa zvuci bolje nego nista...
 
sibirska:
Ti si bolid...
Prvo, umeš li ti da napišeš nešto pristojno?
Drugo, ti si izuzetno ograničen dečko i imaš percepciju ko' kokoška.

Kad nešto ne razumeš zaobiđi ga (inače ispadaš glup) ili jednostavno pitaj! Niko nije izgubio 18 godina svog života. Imala sam i imam svoj život onakav kakav želim. Volela sam i bila sam voljena. Tiha patnja je simpatija slabog inteziteta. Moja tema je bila upućene za one koje prepoznaju taj osećaj. Ti ga ne prepoznaješ i to je ok, ali ti to ne daje za pravo da palamudiš napamet.


Sto se ljutis?


Ti si mi nesto kao inspiracija, a to je kompliment.

Kao neka muza.... :lol:


Meni je zao sto se neko pronadje i nadje uvredjen jbg istina ume da boli.....
 
dollyy:
Ma da, bas ih zabole...!?!
Imala sam slicnu situaciju.
Bila sam jednom prilikom malo ( al malo! ) grublja prema svom tadasnjem decku ( i bili smo malo , al samo malo posvadjani! ) , i jednostavno sam bila ljuta zbog necega i kad je on pokusavao da mi pridje ,ja sam ga kulirala ! Pa zaboga, ne mogu se odljutiti tek tako samo zbog njegove greske!
I sta je on uradio?
Napio se uzasno ( inace se sve to odvijalo u nekoj diskoteci! ) , al bas uzasno i poceo da se nabacuje ,tu ispred mog nosa bukvalno, nekoj tamo ribi , i onda , naravno, kad sam ga i tad iskulirala , kad sam krenula kuci ( sa drugaricama ) ,pratio me je i poceo da urla ispred moje zgrade kojestarije i da mi prijeti i svasta nesto! Poslije me je danima smarao da mu oprostim i da mu se vratim,bla,bla...
.

Meni ovo deluje bas simpaticno.....

Sta hoces vidis kako se trudio oko tebe, jedino nije umeo da se izrazi na pravi nacin....
 

Back
Top