Se T 610 pomoć za bluetooth

Ubacis tvoj bt-adapter u pc instaliras mu drajvere i sve sto imas od njega. U telefonu ukljucis bluetooth, onda mu nadjes funkciju da trazi ostale bt aparate i automatski ce da ti nadje pc i trazice ti sifru ti stavi 111 ili bilo sta hoces i stisni ok! Ostavis ukljucen bluetooth i predjes na pc kliknes misem dvaputa na ikonicu BT i on ce odmah da ti kaze bla,bla,t610... i trazice ti sifru ti stavi istu kao na tel. i sve je gotovo. Ako nece odmah da ti ponudi ti izaberi FIND DEVICES ili OTHER DEVICES i on ce da ti vidi telefon i normalno stavis mu istu sifru i oni posle mogu da komuniciraju medjusobno. Sve je prosto najvaznije je da ukljucis BT na telefonu i da ih nateras svakog posebno da prepoznaju onog drugog, nije vazan redosled!! :lol:
 
Hvala VELIKO al meni nesto ne ide.Da li je moguće da driver ne šljaka kako treba?U Pc-centru gde sam kupila Ms bluetooth su mi dali instalacioni cd na kom je odštampano da je za bluetooth al je na njemu nešto sasvim drugo, pa sam ga skidala sa neta.
 
mix:
Hvala VELIKO al meni nesto ne ide.Da li je moguće da driver ne šljaka kako treba?U Pc-centru gde sam kupila Ms bluetooth su mi dali instalacioni cd na kom je odštampano da je za bluetooth al je na njemu nešto sasvim drugo, pa sam ga skidala sa neta.
Ako imas Msi bluetooth, treba da imas drajvere Widcomm. Evo ti adresa na kojoj imas link da ih skines www.deeptel.com/negozio/z_bt.asp :lol:
 
Narode uspešno sam obavila posao posle dvodnevne muke.Sve je vrlo prosto, kao što reče Miroljub, ali moj problem nije bio čak ni u softveru, već u klimavom USB ulazu.Zato narode ,pre nego što počnete da jurite velike,strašne probleme, proverite najobičnije gluposti koje mogu da vam oduzmu vreme.
Hvala Miroljubu!
 

Back
Top