Sarajevo - zbirna tema

Број пописаних становника Сарајева, по мом мишљењу је:

  • изненађујуће велики

  • нешто већи од очекиваног

  • у границама очекивања

  • нешто мањи од очекиваног

  • изненађујуће мали


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja u Novom Sadu, blago vama preko...
Odem par puta godisnje u dagra, naravno na cevape kod zelje, al mi je carsija pravo mrska postala...
Sve go papak sljego tamo, bula na svakom cosku, neki bradonja u sakoima i maskirnim pantolama, fol mudzahedini...
Pravo upoganise grad...Jebga, sta se moze....
Javite se jos, narode...
 
znaci ovdje cemo da pisemo. ok.
dakle , cega se sjecam, hm pa dosta toga se sjecam, gdje sve da nabrajam...
evo nesto: havana torta u slatkom cosetu, sladoled u egiptu, cevapi kod mrkve, izleti na vrelo bosne...
ti si cesto dolazila u sarajevo?
 
Da i precesto cini mi se . i secam se cevapa ali ne kod tog mrkve-nisam sigurna da znam gde je to....i znam za slatko cose i saher i havanu i opet bi jela....hmmmm.... nego pomozite mi da se setim.ove cevabdzinice.......negde se ide iznad cesme......negde na carsiji kod (lupicu bojim se....) sa slovo F....recimo ma nema veze.
Izleti na vrelo obavezno.........i ko zna sta jos.....poslednji put sam bila s bratom u SA 2002god.
 
blue flower:
cevabdzinica-ferhatiovic.
ja zadnji put bila 2005. na ljeto cu opet.
mrkva je kad produzis dalje, skoro do vjecnice


DA FERHATOVIC, kako sam mogla da zaboravim?
tamo sam cesto isla.. i opet cu ...nadam se......
......a kod tog mrkve se ne secam,mozda.
Secam se i da sam isla pravo od cesme....hm....ne znam kako se zove.
ko zna nek kaze........
 
Ajd sad nek neko ko je skoro bio pise sta tamo ima novo....neka kafana,objekat....sta je ostalo isto a sta se promenilo...kakvi su vam utisci......znam svi smo se promenili samim tim i utisak o SA....sve sasvim drugacije prozivljavamo.........ali...
pisite................
ne budite lenji ajd ,ako hocete............
 
Sarajevo, kristalna secanja
Sarajevo, od blata i snega
otari mi inje sa ociju i cela
izadi iz mene, izadi iz mene

Pusti oci da vide jos ovaj put
pusti usi da cuju jos ovaj put
Sarajevo

Sarajevooooooooo ..

Sarajevo, kristalna secanja
Sarajevo, od blata i snega
Izbrisi mi inje sa ociju i cela
Izadji iz mene, izadji iz mene

Pusti usi da cuju jos ovaj put,
Pusti oci da vide jos ovaj put,

Sarajevo, Sarajevo, Sarajevo, Sarajevo
Sarajevo, Sarajevo, Sarajevo, Sarajevo
 
Megy 18:
Da i precesto cini mi se . i secam se cevapa ali ne kod tog mrkve-nisam sigurna da znam gde je to....i znam za slatko cose i saher i havanu i opet bi jela....hmmmm.... nego pomozite mi da se setim.ove cevabdzinice.......negde se ide iznad cesme......negde na carsiji kod (lupicu bojim se....) sa slovo F....recimo ma nema veze.
Izleti na vrelo obavezno.........i ko zna sta jos.....poslednji put sam bila s bratom u SA 2002god.
Mislis ferhatovic!!!! Ja jos uvijek zivim u sarajevu pa ako kog ainteresuju detalji tu sam! Pozdrav
 
Bivsi grad...nekada...za sve prognane i isterane i ubijene u njemu...tuga... :cry:

Tuga mi je kad pitam nekog beogradskog il' belosvetskog Sarajliju za misljenje, za osecaj o tom gradu, a on samo odmahne rukom i kaze " Pusti...ehhh"... :? Veceras koncert Zdravka Colica na Marakani...ocekuje se preko 80.000 ljudi...ura...idemo svi... :lol:

Samo uspehom se svi proterani iz svojih domova, unesreceni mogu i moraju boriti protiv zlocinaca koji su im uzeli sve njihovo, a isti nek' nastave da zive u svojoj izolaciji...ovde nikog vise nije briga za njih, a i one koje je bilo, je prestalo...svojim delima, recima i zlobom, odvracaju svakog normalnog coveka od sebe. :?
 

Back
Top