Kako je ruznima kad traze partnera...

capablanca

Primećen član
Poruka
906
Ima nas raznih. Neko je visok neko nizak, neko mrsav neko debeo, neko sladak neko ruzan, neko nosat neko ima mali nos, neko grbav a neko prav.... :)

I sada. Svi mi trazimo partnere tokom zivota. Pa me zanima kako funkcionisu osobe koje misle da su ruzne. Ja to ne znam jer sam lep. ( ;) ) Recimo ako imamo muskarca koji ima dupe kao sifonjer stomak kao bojler.... ima 4 pokvarena zuba.. Nema levo oko... hehehe

Kako takva osoba trazi partnera i za kakvog se partnera odlucuje. E sad. Ako on postane realan i nadje neku slicnu kako oni uopste mogu da funkcionisu? Mislim koliko god da je neko ruzan on sam se valjda pali na neku lepu osobu. Dakle bez obzira sto je ruzan tj gadan on opet ne moze da se napali na neku gadnu.

Opet jako je malo ruznih bas osoba. Malo je i prelepih. Svi smo na neki nacin lepi i slatki.

Ali sta je sa onim bas bas ruznim osobama... recimo kao Vladan Batic hehehe....

Po meni su osudjeni na vecno sexualno nezadovoljstvo... Sta vi mislite?
 
@mummy
Hehehe.... pa znas kako da mi se ova ponudi da pusi .... ne bih joj dao... sta treba da dobijem neku bolest... :)))))

retard.jpg
 
Evo, iznecu svoje iskustvo.

Izuzetno sam ruzna, nezgodne naravi. Imam grbu na ledjima, i dlakav stomak.
Bradu i brkove odavno ne brijem, ne koristim dezodorans, retko se tusiram.

Imam lepog decka koji je pao na moj siljati nos koji guram gde mu nije mesto.
Jeb'ga, i ruzni poseduju po nesto.

Ozbiljno: ako zelis nekoga pored sebe, pronaci ces nesto lepo u njemu.
Bla, bla, duhovna lepota. Zaista, imam drugaricu- ruznu, ima lepog decka
ali je nevidjeni LIK! Vise ne primecujem njen izgled, vec je vidim samo kao osobu.
Da sam musko, mogla bih da zamislim da budem sa takvom osobom.
 
Не слажем се са тим да су ружни људи осуђени на вечно сексуално незадовољство, напротив!

Мислим да чак имају више предиспозиција за срећан љубавни живот, него лепотани. Лепе људе понекад не схватају озбиљно као личности, а то што су више тражени само ствара недоумице и ставља више искушења пред њих, па су веће шансе да упрскају нешто квалитетно.

Наравно да се не може се рећи објективно шта је лепо, а шта ружно. Битније је како се неко осећа изнутра, него како изгледа другима, јер самопоуздање више него ишта утиче на нечије партнерске односе.

Ваљда сви имамо дане кад смо себи лепи и оне кад радије не бисмо изашли на улицу колико себи лоше изгледамо, зар не?

Мада постоје људи који пате због своје ружноће, и то не оне коју осећају изнутра или кад се погледају у огледало, него оне "статистичке" - некад је немогуће приметити да се скоро никоме не свиђају. :-? Познајем такве људе, они могу јако да пате и да буду страшно искомплексирани и врло често због тих комплекса знају да униште прилике да им са неким буде лепо. Једноставно убеде себе да немају права да уживају, јер нису довољно лепи.
 
Pa mislim da je to jedna od najvecih zabluda koje ljudi imaju, da su ljepsi ljudi srecniji i zadovoljniji u ljubavi. To sto imas dosta prilika, nije dovoljno da budes srecan. Srecan mozes biti tek ako si kompletno ispunjen u nekom odnosu. A za dobar odnos izmedju dvoje ljudi izgled je najmanje bitna stavka.
 
capablanca:
Ima nas raznih. Neko je visok neko nizak, neko mrsav neko debeo, neko sladak neko ruzan, neko nosat neko ima mali nos, neko grbav a neko prav.... :)

I sada. Svi mi trazimo partnere tokom zivota. Pa me zanima kako funkcionisu osobe koje misle da su ruzne. Ja to ne znam jer sam lep. ( ;) ) Recimo ako imamo muskarca koji ima dupe kao sifonjer stomak kao bojler.... ima 4 pokvarena zuba.. Nema levo oko... hehehe

Kako takva osoba trazi partnera i za kakvog se partnera odlucuje. E sad. Ako on postane realan i nadje neku slicnu kako oni uopste mogu da funkcionisu? Mislim koliko god da je neko ruzan on sam se valjda pali na neku lepu osobu. Dakle bez obzira sto je ruzan tj gadan on opet ne moze da se napali na neku gadnu.

Opet jako je malo ruznih bas osoba. Malo je i prelepih. Svi smo na neki nacin lepi i slatki.

Ali sta je sa onim bas bas ruznim osobama... recimo kao Vladan Batic hehehe....

Po meni su osudjeni na vecno sexualno nezadovoljstvo... Sta vi mislite?


e, zeko. zeko....kakve tebe brige more. lakshe je lepima...........da se ne lazhemo...
 
pa, ako su dve osobe koje su ruzne zajedno, oni sigurno jedno drugom nisu ruzni......nasli su nesto kod onog drugog sto im se svidja...i njihova ljubav je mnogo iskrenija...sta vise, mislim da se oni viose vole nego "lepi" ljudi.....
nadjes takvog decka/devojku i znas da nece da te prevari... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hm... ok... slazem se... ali ovako... recimo da je neko bas bas ruzan... sve te likove koje pominjete nisu ruzni samo su manje lepi... svi smo mi lepi na svoj nacin... cak i prelepi....

ali recimo sta ako je neko bas bas ruzan... recimo kao kao... hm... ovaj lik

images4oz1.jpg


BUAHAHAHAHAHA

jel mu isto hahahaha
 

Back
Top