Julia Gorin: Nezavisno Kosovo ce eksplodirati- Ovde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vujadin:
Прочитао сам и за похвалу је, али наша народна каже; " Нелаје пас због села него због себе", што се може видети и по самом наслову чланка.

Вујадин


Juliu znam licno, iz prepiske, i ona zna vise o Kosovu nego mi. Pokazala mi je tekst iz Njujork tajmsa iz 1982 u kome pisu o Albanskom zlostavljanju Srba. Zeni svaka cast.

Inace, Witch je dao jedan njen blog gde kaze kako su se sve jevrejske organizacije, izuzev Izraela stavile na stranu Ustasa i Muslimana. Ona nema dlake na jeziku, ali u pravu si kada kazes da oni, amerikanci, zbog svoje politike su dobili 11. sept. Ona to decidno kaze, i okrivljuje americku podrsku isamskom terorizmu i tvrdi da je Klinton pomagao Talibane i Al-Kaidu.
Tacno je da isto zlo preti srbiji i SAD, tim bolje za nas, jer to nije samo nasa borba.
 
Џулија је геније!
Објављивао сам ја њене текстове на другом форуму у целости, па су телетабиси дали у дреку и урлање.
Како уопште може неко ко није Србин да оспорава наводне српске злочине и брани српске интересе :roll:
 
Јадни мали муслимани (из Џулијиног блога):
In April 1993, the Chicago Tribune reported: “Instead of road signs pointing the way north from the embattled enclave of Srebrenica, travelers see markers with the letter ‘U’–a chilling symbol of Croatia’s pro-Nazi Ustasha movement in World War II. Troops operating chickpoints along the route for the Croatian Defense Organization in Bosnia, known as the HVO, also have taken to wearing Nazi swastikas and Iron Crosses.”
 
За вашу информацију, одлуком Народне Скупштине Републике Србије, уз гласове Демократске странке, Југословенска војска у отаџбини (четници ДМ) проглашени су антифашистичком организацијом.
Према томе свако поређење кокарде и кукастог крста је злонамерно и антисрпско.
 
Чекај мало:

serb_pagan:
pa i razne srpske paravojske su nosile simbole zloglasnih chetnichkih jedinica iz drugog svetskog rata...gibanicara sklonih saradnji sa nemachkim okupatorima

По чему се разликују симболи Косте Пећанца од оних Драже Михајловића:?:
Ево ја не знам историју, па ми објасни.
И по чему је Пећанац у истој равни са усташама:?::!:
 
o pijanim neochetnichkim bandama,koje su takodje zvali i "zuti mravi"...gde oni dodju,civili i nenaoruzani zarobljenici su ostajali preklani...nosali su zastave svojih "slavnih prethodnika",dinarske divizije i slicnih pijanih paravojski...sto ne znaci amnestiju slicnih takvih sa muslimanstke,hrvatske ili albanske strane...

na podrucjima gde je stanovnistvo prislo Dujicu i toj "omrazenoj" od stanovnika technouniverzuma dinarskoj diviziji ni priblizno nije ubijeno srba kao u nekim delovima NDH gde su borbu "preuzeli na sebe" partizani ( koji tad nisu bili paravojska ??! )... naravno ovo ima veze i sa cinjenicom sto su dobro saradjivali sa italijanima i imali drugacije prioritete od partizanskih. Kakvi god bili ni jedni ni drugi nisu zavredili da tipovi iz tehnouniverzuma daju ocene o njihovom ratnom putu... to pravo ce tipovi iz tehnouniverzuma zasluziti cim se odupru, ako ne genocidu i klanju kakvo je bilo 41 42 43 ... a ono bar nekome ili necemu sto prevazilazi potrebu u pozrtvovnosti za bacanje balona ...

Sa ovakvim portparolima zaista postoje sanse da tehnouniverzum nikad ne dozivi big bang ... te se zauvek zadrzi na svojih 3 km oko terazija... ko ne zna zasto je to dobro... nek cita "portparola"
a'e
 
moji su bili partizani...
i zasto ja ne bih imao pravo da dajem ocene? sto,to pravo imas jedino ti?iz ne "znam odakle si"...mislim,nisi za sucheljavanje argumentima,pa daj da zaebavam...koje su ti to fore...ja tebe nisam zaebavao ni provocirao,jednostavno sam rekao svoje misljenje i o RS i o paravojskama u ratovima...i zasto bi to tebi predstavljalo problem? ne mozes da shvatis da nekog vise zanima srbija od bosne? i da znas da nisam jedini...ni u tom shvatanju ni u tehno univerzumu,koga toliko prezires...mozda vise volis "univerzum baje malog knindze",al opet,to je tvoja stvar...i trule su ti te prozivke o "odupiranju"...ti mene ne poznajes i ne znas cemu sam se ja odupirao u zivotu..pa molim te ubuduce me zaobidji sa takvim proizvoljnim procenama

p.s.oko big-banga tehno univerzuma..izgleda da nisi dobro informisan...doziveo je prasak odavno,svuda je oko nas,cak i u selima..ajd,ne ljuti se,izadji nekad na clubbing i videces da to nije toliko sablaznjivo koliko iz tvoje perspektive izgleda
 
moji su bili partizani...
i moji... cak, recimo regionalno istaknuti... so what?! jel ti to daje pravo ili obavezu da pljujes neke druge ljude u nekom drugom vremenu o kojima ocigledno nemas pojma iako se kao pozivas na "literaturu"... ( koju ne navodis)... "Uspeo" si da se "izdignes" intelektualno iz svoje grupe... tako ti se bar cini ako plazis LDP-ovskim stopama... kad tamo, ono, "moji bili partizani" pa je to argument ili opravdanje ili ... svasta.
ja tebe nisam zaebavao ni provocirao,jednostavno sam rekao svoje misljenje i o RS i o paravojskama u ratovima...
jedino objasnjenje je mozda da je tvoje misljenje za*ebancija ? :)

i zasto bi to tebi predstavljalo problem? ne mozes da shvatis da nekog vise zanima srbija od bosne?
zato sto je moj narod iako nije drzava (mozda nikad nece ni biti, cak tako deluje ) na prostorima mnogo sirim od tvoje sfere intreresovanja i zato sto znam kakvi su i ko su ti kojima je bilo vazno da se ne oseti "isti" ...

ni u tom shvatanju ni u tehno univerzumu,koga toliko prezires...mozda vise volis "univerzum baje malog knindze",al opet,to je tvoja stvar...

ma iscooliraj, nemam predrasuda ni priblizno prema tehno muzici koliko ti imas prema onima kojima je drag baja mali knindza ... Mr Openmind ... nije moja omiljena i ono sto volim da slusam ali ... ponesto i da ... A zasto sam te "napao" za tehnouniverzum, objasnjavanje toga bi potrajalo i ne znaima verovatno preterano ni tebe a ni druge na forumu...

p.s.oko big-banga tehno univerzuma..izgleda da nisi dobro informisan...doziveo je prasak odavno,svuda je oko nas,cak i u selima..ajd,ne ljuti se,

ma a'e necu da se ljutim... inace izgleda da nisi informisan... ni onaj pravi Big Bang se izgleda po najnovijim istrazivanjima nije desio...
 
Duh Sekire:
Џулија је геније!
Објављивао сам ја њене текстове на другом форуму у целости, па су телетабиси дали у дреку и урлање.
Како уопште може неко ко није Србин да оспорава наводне српске злочине и брани српске интересе :roll:
Одо за Израел па ћу купим један број њених новина
Bishop-1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top