MusKarcI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bojan86:
Pa i mi placemo zavisi u kojim situacijama...najvise zbog fudbala..xexe :lol:
Speak for yourself! :p
Jednom sam u zivotu, da kazem, plakao zbog fudbala i to je bilo zimus kad je Zvezda ispala iz kvalifikacija za qp UEFA u poslednjoj sekundi...
To je stvarno bilo nesto neverovatno :cry:
 
ja zanam da placu
kad sam sa jednim likom bila 8 meseci pa smo raskinuli, zajedno smo plakali
to mi je najbolniji raskid u zivotu jer je ljubav bila velika i obostrana, ali ja sam jedno vece izashla sa mojima iz shkole i u pripitom stanju se smuvala sa nekim likom........i tako je sve puklo, i dan danas kad se sretnemo meni dodje da zaplacem, a mogu da zamislim kako je njemu
(lik ima urezano MiM 4ever &ever na ruci, i ja sam urezala pre pola godine kad sam ga srela pa se setila svega lepog..........)smrc
 
lele, ja nikad u zhivotu nisam plakao zbog neke devojke, niti cu(nije da nisam imao extra bole situacije) ... to je nekako ... ponizavajuce ...
i da, tacno se secam kada sam jedini put u zivotu plakao i to nikad necu da zaboravim ...
pre nekih desetak godina valjda je bila 1/8 finala protiv Nemacke, mi vodili 2:0 i nemci nam 10 minuta pred kraj daju 2 gola ... plakao sam ko nezdrav ...
 
pajser:
lele, ja nikad u zhivotu nisam plakao zbog neke devojke, niti cu(nije da nisam imao extra bole situacije) ... to je nekako ... ponizavajuce ...
i da, tacno se secam kada sam jedini put u zivotu plakao i to nikad necu da zaboravim ...
pre nekih desetak godina valjda je bila 1/8 finala protiv Nemacke, mi vodili 2:0 i nemci nam 10 minuta pred kraj daju 2 gola ... plakao sam ko nezdrav ...
To je bilo na SP 98 u Francuskoj... Igrali smo u grupi sa Shvabama na u 1/8 i da smo tu izvukli pobedu ne bismo ga izduvali od Holandjana u nastavku prvenstva...
Tada je Mihajlovic izlomio Klinsmanu rebra! :twisted:
 
sound_of_my_life:
Ja nikad isam videla decka da place :shock:
Moj naj drug mi je jednom rekao da on ne moze da place koliko god da je ljut, tuzan, vec samo da se nervira :lol:
To sto ti nisi videla da musko place nista ne znaci... Ni mene nijedna od mojih drugarica nije videla da placem, pa sta! :roll:
 
sta ste odma napali devojku bre!?"
evo ja cu da je branim...
ja sam sovinisticka svinja,koja nikad ne place i nema ni najprostija osecanja...samo fizioloske potrebe...inace zivim od vazduha,ne jedem i ne pijem nista...i dosao sam iz buducnosti da spasem mladog Johna Connora...:lol:
 
Shinoda:
Uvek me je zanimalo da li devojke (zene)koje ovako razmisljaju imaju imalo mozga... :p :roll:
IMAJU.
NE znaju da koriste. :p



E sad... muzhjaci, zhenke... aman, zaman, damn, deco... dokle cjete smarati vishe oko istih gluposti? Je*ale vas generalizacije, foliranje, nerazumevanje i i i... maaaa... (wasntme)

Mrzim zhene. Mrzim mushkarce. Volim ljude.
Haug.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top