Samo za emotivno iskusne-upomoc!!!

  • Začetnik teme Obozavam je
  • Datum pokretanja
O

Obozavam je

Gost
Treba mi savet kako da zainteresujem tu devojku za mene;svaki savet bi mi dobro dosao jer je sitaucija krajnje neobicna.
Dopadala mi se izvesna devojka u srednjoj skoli.Svi znate koliko su one tada zainteresovane za svoje vrsnjake,odnosno drugare iz razreda.Ja sam se bas bas primio na nju,ali ona je bas tad imala decka,a i non-stop (ovo je najgore od svega)mi je govorila "Ti si mi isti moj mladji brat"-uzas,katastrofa.Nismo mi nikad bili neki extra drugari,jedino sto sam je svake godine zvao za rodjendan.Posle srednje skole,nismo se nesto druzili posebno,ali posto imamo zajednicke prijatelje,vidjao sam je povremeno.
Jedno vece,sasvim neocekivano,skupio sam hrabrost,i rekao sam joj sta osecam prema njoj.Naravno,u startu me je odbila,rekavsi da sam joj drug,tralala,da sam nezreo,tralala,itd.Naravno,prestali smo da se druzimo.
Posle 5 godina,na moj rodjendan,zvoni telefon.Neko mi cestita rodjendan.Ne znam ko je.Pojma nemam.Nepoznat zenski glas.Predstavlja se.Ona je.U mojoj glavi,stomaku,zbrka,panika.Ne mogu da verujem.A nikad me pre nije nazvala telefonom.Odakle joj broj?Kako je znala da mi je rodjendan?Naravno ja je sa odusevljenjem zovem na rodjendan i ona dolazi,izgleda nikad bolje,za mene nikad privlacnije.Ne moram da pominjem da ostalo drustvo koje je tu zna da se palim na nju.Caskamo,sve super,dogovaramo se da izadjemo.Mi izadjemo,ja cvetam,provodimo se bajno,smejemo se,zezamo se,sve odlicno-odjedanput mokra krpa po glavi : ona hoce da budemo drugari.Raspad sistema.Resetovao sam se.Kako da budem drugar sa devojkom u koju sam zaljubljen?Ja joj sve lepo objasnim,ali ona kaze-drugari.Izasli smo 3 puta u roku od dve nedelje.Kaze da sam joj interesantan i sve super,ali da mene ne vidi kao nekoga sa kim se muva.Katastrofa.Znam da joj nedostajem,rekla mi je to.Prestali smo da se druzimo,ali pitam se,sta pametno da uradim,ne znam ni sam vise,mnogo mi se svidja.Kada smo se rastajali,rekla je da ima osecaj kao da raskida sa nekim.Bas mi nedostaje.Obozavam je.Bas je komlikovano.Ako neko ima nesto pametan savet,neka mi kaze.Hvala unapred.
 
jao,kako si ti zaljubljen :)
ne znam da li ce savet biti pravi,ali znam da kad god je neko "jurio"(ne kazem da ti juris za njom,ali zna da ce uvek moci da te ima,ako pozeli)za mnom,bio mi uvek dostupan,meni to nije bilo zanimljivo,ali kad te neko ignorise,i kad pokaze nedostupnost,odmah se situacija menja.tako da bi i ti mogao da je malo ignorises i da ne budes toliko pristupacan,jer ona zna da si ti uvek tu za nju,pa se igra. :roll:
 
Tipicne zenske igre...

Ne daj se !!!


Iskuliraj ako mozes i zaboravi na nju a ona nek se igra sa drugim tako ili nek se neko igra sa njom(jos bolje). A ti nadji neku drugu devojcicu i zaljubi se u nju.
Znam da je tesko ali je nemoguce izbeci to da je zaboravis. Vidis da se zajebava godinama sa tobom. Ko je ****. Nadji drugu i zivi srecno.
 
E, pa reci joj da si konacno skontao da je i ona tebi dobra drugarica i da stvarno pocinjes da je dozivljavas kao sestru i prvom prilikom pocni da joj se poveravas kako ti se bas dopada neka riba i eto spremas se da je muvas....ako i to ne upali, bar ti nece biti zao....ajde ne daj se, nikad se nezna... i iskuliraj je malo, zene to vole, veruj mi!
 
Goscica:
E, pa reci joj da si konacno skontao da je i ona tebi dobra drugarica i da stvarno pocinjes da je dozivljavas kao sestru i prvom prilikom pocni da joj se poveravas kako ti se bas dopada neka riba i eto spremas se da je muvas....ako i to ne upali, bar ti nece biti zao....ajde ne daj se, nikad se nezna... i iskuliraj je malo, zene to vole, veruj mi!

mislim da je ovo prava stvar, ako ne upali to, onda batali.....
ISKULIRAJ JE ZESCE, mora da upali :wink:
 
Ako ti se javila posle toliko vremena sigurno ni ona tebe bas ne dozivljava kao druga.
Kao zensko cu ti reci da je malo kuliras. Mi to volimo. Izmedju ostalog niko nece ono sto mu je lako dostupno i kao na tacni. Budi malo misteriozan. Pricaj joj o drugima, nadji joj zivac, malko joj udari na sujetu. Prolazis!
Srecno!!!!! Javi nam sta je bilo.
A ako ne uspe zapamti samo jedno: "Nema neostvarivih snova ima samo onih za koje je bolje da se ne ostvare!" :wink:
 
Uhhh...hm, hm....bio sam u slicnoj situaciji kao ti pre par godina. Prognoze nisu bas najvedrije. Devojke imaju takav sklop u glavi da kada markiraju nekog tipa kao "druga", taj nema sanse da postane (ili jako retko) "decko". Jednostavno tako im mozak funkcionise (kod nas to uopste nije slucaj...uglavnom). Posebno zato sto je ona rekla "ti si mi drug"! Pokusaj na kartu njene sujete, tipa "drugarice moja jel imas neku zgodnu ortakinju za svog druga" i slicno. Moguce je da je....uh, ovo je bas najcrnja varijanta...vezano za ovo sto se pojavila niotkuda posle 5 god. Razmisljam, ako se javila sama nakon toliko vremena...sumnjam da je to bas da budete samo drugari...razlog - u njenom zivotu se ama bas nista ne desava, pa daj da cimnem onog lika sto je ludeo zamnom u srednjoj...
Izvini drugar...rekoh da je ovo najcrnja varijanta. Ja uvek tako razmisljam - podjem od najgore situacije i sta god da se desi bolje je od najgore varijante na koju sam se spremio.
Moj savet: probaj malo da se igras s njom, cisto da smiris savest i pocni da trazis drugu.
 
Ja mislim da ti je goscica dala najbolji savet. U kojem nista ne gubis, samo mozes da dobijes. Poslusaj je obavezno. Jos nesto, vidim da sve zenske to potenciraju, ali... i ja sam zensko, ali ne volim da me »kuliraju« (ili provalim da je namerno, ili me to odbije). Ne moras da je kuliras, samo pocni da se ponasas prema njoj kao prema drugarici. Pa sta bude!
 
Ama covece slusaj.
Od toga nema nista.
Zaje_bi je i nadji drugu (bolju).

I meni se slicno desilo pre par godina i isto sam kao i ti zapeo za jednu i samo jednu i ni jedna osim te ... Ali ona nije tako mislila ... I isto sam dobijao savete kao da nadjem drugu, da je iskuliram, da se kao ohladim prema njoj i onda ce ova prva kao da misli kako ja eto sad nju kuliram pa ce da padne na dupe i sama ce da mi se vrati..
E, nista od toga nije bilo... Samo sam ja nasao drugu devojku :) A ona prva se udala i urlala motku i sebi i meni ...
Sta je poenta price?
Poenta je da batalis tu ako ona nece da bude sa tobom i da nadjes drugu. Nikakve igre i igrarije, jer je to za decu.
 
Najintrigantniji mi je početak naslova: "Za emotivno iskusne". Takvi ne postoje. :D
Elem, kao što neko već reče, čim te je nazvala, ima nešto što se njoj kod tebe sviđa. Gotivi te. Samo polako, drži je pomalo na ledu. Žene vole zauzete. Njihov mentalni sklop funkcioniše na sledeći način:
Nema devojku, uvek mi je na raspolaganju - znači da je nikakav.
Ima devojku, stalno je zauzet - "Jao, sve bih dala da je moj ! "
I još nešto, ne benavi za njom !
 
tebra moj,
i ja sam bio u tako nekom cudnom problemu. Naime smuvao sam se sa bivsom devojkom od mog ortaka,ok,nije bas neki bolji ortal posto zivi u drugom gradu ali ipak smo ortaci.Posle par dana za mene lepseg perioda zivota onda odlucuje da prekinemo vezu jer jos uvek ponekad pomisli na njega.A ja se zaljubio kao kreten,cak sam pomislio da je ona,ona prava.U svemu smo se slagali neverovatno,dnevno smo bili zajedno minimum 5-6 sati... da ne duzim.
Unistila mi je snove,koje sam imao vezanih za nju,znaci bio sam u velikom bedaku...Poslusao sam savet ortaka,koji je bio u stilu,ignorisi je par dana i videces da ce te ona prva pozvati da vidi kako si i ta ostala sranja.Pozvala me je za par dana i krenula sa pricom kada cemo da skoknemo negde na pice itd.Morao sam teska srca da joj kazem da sam zauzet u narednih par dana posto nisam zeleo da je vidim.Kad me neko meni drag povredi moram da ga zamrzim da bih ga zaboravio....
Poenta svega je,malo je iskuliraj i pravi se ne zainteresovan.
Nadam se da ce ti uspeti.
Pozdrav
 
Udari je po sujeti. Nemoj biti na izvolte. Moja pouka je: za autobusima i devojkama ne treba juriti - doci ce drugi autobus, a devojka ce doci sama! Samo opusteno, bez foliranja i truj je do besvesti - po sujeti naravno. Ako si joj stalno pre ocima, sam se stavljas u ulogu druga - sto je mnogo gore nego da si prijatelj sa devojkom. Najbolje je da se osvestis i nadjes drugu devojku. Koliko sam skapirao, ti gines vise godina za njom - ne valja ti to: isuvise je napolju lepog sveta (iznutra, a bogami i spolja) da bi gubio vreme na zablude(?)! Kreci se, svuda flertuj, vezbaj i kada se najmanje nadas iskocice prilika i bices spreman, a najverovatnije ces se cuditi sta si video u ovoj... :wink:
 
: :lol: lol:Ne bih da budem neprijatna prema tebi, vidim da ti treba savet. Ali s obzirom na to da sam i ja zensko i da se i u mom zivotu ponekad ne desava nista, volim da podignem sebi moral tako sto drugarski pozovem nekog svog druga koga sam ja uvek dozivljavala kao druga, a on mene kao najdragocenije stvorenje na svetu. Veruj mi, zene tako hrane svoju sujetu. Ne zovem ja da bih se izivljavala nad njim, ali tako punim baterije. Stalo mi je do toga da budemo samo drugovi i nista vise od toga. Najbolje je da je zaboravis, mislim kao osobu koju volis. Pokusaj da je dozivljavas samo kao prijatelja. Tesko je, ali mozda upali. Ako ne upali, mozda je vreme da je izbrises iz svog zivota.
 
Obozavam je:
Treba mi savet kako da zainteresujem tu devojku za mene;svaki savet bi mi dobro dosao jer je sitaucija krajnje neobicna.
Dopadala mi se izvesna devojka u srednjoj skoli.Svi znate koliko su one tada zainteresovane za svoje vrsnjake,odnosno drugare iz razreda.Ja sam se bas bas primio na nju,ali ona je bas tad imala decka,a i non-stop (ovo je najgore od svega)mi je govorila "Ti si mi isti moj mladji brat"-uzas,katastrofa.Nismo mi nikad bili neki extra drugari,jedino sto sam je svake godine zvao za rodjendan.Posle srednje skole,nismo se nesto druzili posebno,ali posto imamo zajednicke prijatelje,vidjao sam je povremeno.
Jedno vece,sasvim neocekivano,skupio sam hrabrost,i rekao sam joj sta osecam prema njoj.Naravno,u startu me je odbila,rekavsi da sam joj drug,tralala,da sam nezreo,tralala,itd.Naravno,prestali smo da se druzimo.
Posle 5 godina,na moj rodjendan,zvoni telefon.Neko mi cestita rodjendan.Ne znam ko je.Pojma nemam.Nepoznat zenski glas.Predstavlja se.Ona je.U mojoj glavi,stomaku,zbrka,panika.Ne mogu da verujem.A nikad me pre nije nazvala telefonom.Odakle joj broj?Kako je znala da mi je rodjendan?Naravno ja je sa odusevljenjem zovem na rodjendan i ona dolazi,izgleda nikad bolje,za mene nikad privlacnije.Ne moram da pominjem da ostalo drustvo koje je tu zna da se palim na nju.Caskamo,sve super,dogovaramo se da izadjemo.Mi izadjemo,ja cvetam,provodimo se bajno,smejemo se,zezamo se,sve odlicno-odjedanput mokra krpa po glavi : ona hoce da budemo drugari.Raspad sistema.Resetovao sam se.Kako da budem drugar sa devojkom u koju sam zaljubljen?Ja joj sve lepo objasnim,ali ona kaze-drugari.Izasli smo 3 puta u roku od dve nedelje.Kaze da sam joj interesantan i sve super,ali da mene ne vidi kao nekoga sa kim se muva.Katastrofa.Znam da joj nedostajem,rekla mi je to.Prestali smo da se druzimo,ali pitam se,sta pametno da uradim,ne znam ni sam vise,mnogo mi se svidja.Kada smo se rastajali,rekla je da ima osecaj kao da raskida sa nekim.Bas mi nedostaje.Obozavam je.Bas je komlikovano.Ako neko ima nesto pametan savet,neka mi kaze.Hvala unapred.

hm..moram na ovo da ti odgovorim,sa obzirom da sam imao bas neko skicno iskustvo.Dakle,preskocicu uvod koji je 99% isti.Sedimo nas dvoje tako kod mene,a ja znam da ce ponovo daviti sa prijateljstvom.
Hoces li da stvarno budemo iskreni prijatelji?
Da kaze ona.
Sigurno?
100%opet ona.
Ja onda izvadim,jednu knjigu(unapred pripremljenu),i pokazem joj sledeci pasus:
"Muzkarac i zena mogu da budu iskreni prijatelji samo ako su pre toga bili ljubavnici"(tako nekako,u svakom slucaju je imalo taj smisao)
Posle kraceg razmisljana,pocela je da se smesi i kaze "vazi"(pre toga nismo bili ljubavnici)
Posle svega smo jako dobri prijatelji(savremeni),s obzirom da je moja generacija(malo starija),udade se u mom odsustvu za 7 godina mladjeg decka.
Hocu da kazem sledece: Ako je zaista zelis,mozes to i da ostvaris(naci ces nacin kako),mada ti nebih savetovao(ipak je ona tvoje godiste,a zene malo brze stare.Skoro sam bio na 20 g mature...haos kakvi bakutaneri..)Znam mnogi ce reci da godine i izgled nemaju veze u ljubavi(s pravom).Kod mene je naravno uticala visa sila(morao da odem),ali sad vidim da bi to bila greska(da sam ostao s njom u vezi)
 

Back
Top