Trbusni ples

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.644
Mozda negde vec postoji ova tema, ali ne znam bas da se snadjem s ovim pretrazivacem.. a moje "ceprkanje" po temama je dalo 0 rezultata :-(

Dakle, devojke, zene... da li se neko od vas bavi, bavio..ili planira da se bavi trbusnim plesom?
Da li ga tako nesto uopste privlaci? Da li znate neke dobre skole kao preporuku?
I naravno..ko ima mjuzu za t. ples... neka me kontakitra.. skupljam.. uzivam u tome. I bas sam se nesto resila da upisem, da ne bude samo kucna varijanta..bar da se okusam :-) Privlaci me mnogo.
Istomisljenici..javite se!
 
Ja sam isla na trbusni ples jedo vreme odnosno dok je jedan tip drzao trbusni ples,...jer je to bilo jako interesantno videti muskarca (gay) koji tako dobro plese trbusni....:shock: Mislim da mu ni jedna zena nije ni do kolena kako covek plese...I naravno prestala sam da idem kada je on otisao u Inostrantsvo i pocela da drzi neka devojka koja pojma nije imala..a u BG ne znam gde ima....
 
uuu..bas ima interesenata... Lepo, lepo. Meni se bas svidja..jos kad bi se praktikovalo da se igra za nekog decka.. hm..sto da ne :-)

Bas cu da pogledam.. Cula sam da lepo oblikuje telo kad se ide redovno? Doduse i sama sam iskusila...plesajuci kod kuce.
Znaci nikad nije kasno???
 
Micotakis:
uuu..bas ima interesenata... Lepo, lepo. Meni se bas svidja..jos kad bi se praktikovalo da se igra za nekog decka.. hm..sto da ne :-)

Bas cu da pogledam.. Cula sam da lepo oblikuje telo kad se ide redovno? Doduse i sama sam iskusila...plesajuci kod kuce.
Znaci nikad nije kasno???


nikad nije kasno za nista........ ;) samo napred :p

ja volim kad izadjemo negde pa ima neka muzika za trbusni ples, i ja tako igram a svi mi se kao cude sta radim :shock: ovde nisu navikli na trbusni ples pa im je malo cudno, ali sada kad su poceli casovi sve engleskinje su pocele ici sa mnom. a posebno im se svidja ono sto kad igras imas onaj specifican pogled (kazu smrt za muskarce) :roll:

znaci srecno i pisi nam kako ide......... :grin:
 
Hvala na podrsci..
Potpuno si u pravu da je to jako privlacno za momke... Pa primetila sam poglede, posto cesto izlazim u Sheherezadi, momci ne skidaju poglede s trbusnih plesacica. A i setila sam se serije... "Zabranjena ljubav".. kada zene igraju za svog muza pre vodjenja ljubavi.. i to im je kao neka predigra.. ili sta vec. Ma skroz simpa. Moracu se informisati bolje i rasporediti bolje vreme. Sve sto volis..ne treba se odricati... Malo li je sto nisam upisala Likovnu akademiju:-(

Javljam..hvala:-)
 
cao,svima!Ja sam plesala neko vreme trbusni kod instruktorke Jelene Cicanovic.Nije losa...Trenutno ne mogu da plesem jer imam nekih vaznijih obaveza.Jelena ima svoju plesnu skolu "Leila".2436-836 ovo je Jelenin fixni pa mozes da se dogovoris s njom!A sto se tice N.Sada cula sam da je najadekvatnija skola Top Dance.
sajt na kojem ima sadrzaja o trbusnom plesu http://tijana.6te.net/ Jako lep sajt ima i muzike i video klipova i forum o trbusnom plesu.
 
Micotakis:
Hvala na podrsci..
Potpuno si u pravu da je to jako privlacno za momke... Pa primetila sam poglede, posto cesto izlazim u Sheherezadi, momci ne skidaju poglede s trbusnih plesacica. A i setila sam se serije... "Zabranjena ljubav".. kada zene igraju za svog muza pre vodjenja ljubavi.. i to im je kao neka predigra.. ili sta vec. Ma skroz simpa. Moracu se informisati bolje i rasporediti bolje vreme.
hehe.. Jeste privlachno.. Ja uvek zami$ljam kako vrti kukovima i kako ga fino lomi dok je volim otpozadi ili dok je na meni. Fora je u tome $to mnoge trbu$ne plesachice nit su lepe nit imaju uzane kukove i izvajan stomachic, ali opet.. ti sexy pokreti bude zhivotinju u meni :twisted:
 
ova(j) je super
500b02.jpg
 
u sheherezadi sam cula da je kao kupleraj :)

esi gledala predstavu u bitefu, ima 1-2 pta mesechno. malo je amaterska ali je simpa, gledajte :)

imash eminin sajt ona ima i shoklu, na sport podforumu pa tamo neka tema

pazi neke instruktorke ne objashnjavaju bash sve te korake...ako si recimo ishla u obicnu skolu plesa...gde ti precizno kazu noga napred nazad dva :) ovde.....to ne mora da se desi
to moze da te frustrira a i ne mora, nekima to ne treba skontaju sve odmah...ja bih nekad volela da malo vise rade na taj nacin...ali nekako prezivi se pomirila sam se s tim pa radim kolko mogu
ali devojke uglavnom skontaju.

pa da, lepo bude telo od toga, lepo se osecash, trebalo bi i metabolizam da se ubrza, osim ako ne ispizdish sto nesto ne mozes da uradis a svi oko tebe rade a ne znas tacno ni sta a svi se cude kad ih pitas. onda mozda malo vezbas kod kuce. naravno to se tebi nece desiti. ovo lepo telo to osecam blago, da bi bash imala efekte verovatno treba svaki dan da djuskash ili da si profi. ali upishi, mnogo je bolje kad igras u grupi nego sama u sobi :) to je ta energija

kostim je po meni sekundaran...a i glupo je onda da imash jedan samo...a shta sad da kupujesh pedeset kostima.. :I
shta znam..
ima na viidkovcu neka radnja negde, valjda

poreklo tog plesa je vlajda od pre islama, od egipatskih sveshtenica...ali nisam sigurna tachno

ma i muzika je onako ima dosta onako muzike... ali kao super je
 
specifichan pogled.....e to me nervira shto je sve tako neodredjeno
ali dobro nekako onda iskljucim to nerviranej i trudim se da prepishem :)
mada kostim za chas? pa dobro...

ali mozda one i nece bash tacno da kazu da budu strava profesorke jer nece konkurenciju :) ali dobro, skonta se to.
 
Eeee.. click..da nisi ti vec upecao neku Arapkinju, cim te nema nesto dugo :-)

Pa evo dobila sam info za neku u Zemunu, pa cu se raspitati. Nisam ja u fazonu da se time bavim, nego cisto me privlaci, pa zelim da uzivam u tome. A i jedan decko, koji se razume u to, rekao mi je da imam sve predispozicije da se bavim time, jer valjda treba imati kukove???
Nemam pojma, ima nesto sto je vazno, da ne bi doslo do deformacije misica..i to sam cak citala!?!?
A i sutra cu moci decku profi da igram :-) Ovo je sad amaterski :-) hehe, salim se:-)
 
Pa u Sheherezadi se meni svidjaju najvise nargile :-) hehe... pa meni se svidja sve to, i onda mi je lepo tamo. A i igracice su mi simpa. Jednom je cak bila jedna koja ima blizu 100kg.. ali igra..pa drma :-)))
 
Micotakis:
Pa u Sheherezadi se meni svidjaju najvise nargile :-) hehe... pa meni se svidja sve to, i onda mi je lepo tamo. A i igracice su mi simpa. Jednom je cak bila jedna koja ima blizu 100kg.. ali igra..pa drma :-)))
Sto kila trbu$na plesachica je perverzija!! Da sam zhensko ne bi mi palo na pamet da skrnavim chastan poziv trbu$ne plesachice sa tolikim stomakom :)
 
Zapravo, jedna od cari u trbusnom plesu jeste upravo i drmusanje stomaka, salceta koje se prelijeva...Ko je gledao istovremeno vitke i debeljuskaste plesacice, mogao je da primijeti koliko je upecatljiviji nastup ovih drugih..
 
Pa ne mislim na neku stomacinu poput trudnica, ali je istina da mrsave devojke ne idu uz trbusni ples. Citala sam o tome puno. Upravo je akcenat na stomacic, koji je i kod nas sad postao jako IN :-) A mislim sad neka "koscata" da ti zamesa.. pa ne verujem da bi te ista privuklo:-(
 
Micotakis:
Pa ne mislim na neku stomacinu poput trudnica, ali je istina da mrsave devojke ne idu uz trbusni ples. Citala sam o tome puno. Upravo je akcenat na stomacic, koji je i kod nas sad postao jako IN :-) A mislim sad neka "koscata" da ti zamesa.. pa ne verujem da bi te ista privuklo:-(
Misli$ da ne bi?! :wink: Prvo bi me privukao tanki struchic, zatim zategnuti stomachic, a meni je glavna fora kod tog plesa poskakivanje onih sitnih 'ukrasa' okachenih oko struka i stomaka koji nagla$avaju te sexy lomiljive pokrete.

Gazdarica:
Zapravo, jedna od cari u trbusnom plesu jeste upravo i drmusanje stomaka, salceta koje se prelijeva...Ko je gledao istovremeno vitke i debeljuskaste plesacice, mogao je da primijeti koliko je upecatljiviji nastup ovih drugih..

Ne slazhem sa tvojom tvrdnjom. Nemam ni$ta protiv malo salceta, ali salce ne treba prvo da upadne u ochi, vec celokupna pojava te plesachice. Pokreti kukovima su mnogo uochljiviji i izazovniji ako devojka ima manji stomak. U svakom sluchaju extra je kada zhenka zna bar malo od trbu$nog plesa. Ako ne za predstavu, ono bar za kvalitetniji sex
 
Kad sam rekla mrsave devojke, nisam mislila na te sa zategnutim stomakom...oblikovanim strukom i sl. To vec prelazi u lepu figuru. Pod mrsavom je nesto mnogo gore, da ne kazem "anoreksicno". Ocigledno je da ne kapiras o kakvoj figuri pricam. A sem toga, u svakom sportu ili nekoj aktivnosti postoji odredjena gradja koja ce mozda sa vecom lakocom i sa vise uspeha napredovati. Ne verujem da bi se neki lik od 1,5 m proslavio u kosarci, recimo...
NAdam se da ti je sad malo razjasnjena moja replika.
 
ima neki relativno nov kafic u svetog save, chicha se zove i petak-sub-nedelja su igrachice, placaju se 200din po rachunu. nisam bila. ne znam de josh ima toga. ali predstavu gledajte
ali i deblja :) zhena ce da izgleda zhenstveno kad igra. nema tu nekih predispozicija cini mi se na taj nacin (ok mozda kao i za svaki sport), nije to bitno. el imash stomachne mishice, el imash dijafragmu, imash. kao i kod svakog nastupa tu igra neka harizma+ok tehnika, blablabla vishe nego sama gradja.
e mozhda moze da smeta ako si nesto lomila pa si asimetrichna. to ok. ali svako je pomalo asimetrichan. nego mozhda neshto baash. ali nisam struchnnjak :I

ma kad provalis ono treshenje kukovima pola posla si uradila. :evil: ono brzo tamo-amo tzv shimi. :(
ono sitno...
pazi ipak je to i folklor u neku ruku, valjda, tako da mogu i obichni smrtnici...ili ne mogu...ne znam.
evo postajem debela :(
ima sajtova s tim...evo jedan ok ima i objashnjenih pokreta, ima josh sajtova
http://www.middleeasterndance.homestead.com/
ne znam kako ti trbusni ples pomaze za seks, jedino shto te sredi malo pa si opushteniji. a ok tu i jeste seksualnost time se podstiche, valjda, haha.
mislish dok te jashe pocne da trese kukovima jache kao shto je naucila, i grudima. pa ne znam ipak ti treba koncentrisanost na pokrete :I valjda arapi smatraju malo igrachice ko prostitutke, ima bash na tom sajtu shta ne raditi da ih ne uvredish : ))
 
e ok dobro ako se deformishu ti mishici, ako su bash tako detaljni. pa nemam pojma mozda mogu da se deformishe nesto ako ne radis pravilno, ovo mi je cudno.
ajd ako nadjesh sta se to deformishe a ti reci.
shta sam se primila pa pishem ali ajde valjda ste nauchili neshto novo. :evil:
ma ici ce to tebi pa mi javi kako se radi taj shimi i kako se pomeraju kukovi istovremeno to za nas glupe i trapave. ok valjda sa provalila kako se to radi ali kako oba :I
sto sam se uopste odala za ovo to je za vas normalne

a kako to imash kukove, imash malo vece dupe, to. pa gde su tu mishici

hihi malo sam bila negativna na proshloj strani
imash trb ples i u prote mateje ali tu su vec odmakli, imash u brace stamenkovic, ima u vasinoj
 

Back
Top