depilator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lika585

Početnik
Poruka
39
Imam uzasno jak koren dlake-usled cestog brijanja. Probala sam voskom-neuspelo i pored jakog bola. Zato me zanima kakav je Philips-ov depilator? Cula sam da boli (na to, naravno, pristajem), ali da je efikasan i, by the way, nije skup! Hvala puno!!!
 
Ako ti je korijen dlake toliko ojacao, to je jedino dobro za lasersku depilaciju, jer oni kad rade laserom traze da se dlake polsije tretmana izbrijavaju kako bi se odstranile i preostale dlacice.
 
Leela:
Ako ti je korijen dlake toliko ojacao, to je jedino dobro za lasersku depilaciju, jer oni kad rade laserom traze da se dlake polsije tretmana izbrijavaju kako bi se odstranile i preostale dlacice.
Ti bas retko pises...
No, unistavanje laserom funkcionise tako, sto dlaka u korenu prima laserski zrak i zagreva se. Pretpostavka je, da ta temperatura unistava sam koren. Medjutim, to i nije bas toliko delotvorno, kao sto pokusava da se prikaze. Elem, ovo izbrijavanje, koje si ti pomenula, sluzi da povrsinski deo dlake ne bi poceo da prima tu temperaturu, a to ne bi bilo zgodno za kozu. Ono sto si u pravu, je to da ova metoda teoretski bolje uspeva kod onih sa jacim korenom i tamnijom pigmentacijom vlasi. To je zbog toga, sto crno delotvornije apsorbuje energiju.
 
ja sam isla jednom na epilaciju radio talasima... i radi posao
kazu da nije tako opasno za kozu, nego da je cak korisno :?

tamo gde su mi tretirali dlake vise nikad nisu izrasle... nazalost, nisam imala vremena da uradim citavo telo

inace, uglavnom se brijem i trebalo bi da mi zbog toga jacaju dlake and stuff, ali to nije tako, neverovatnom brzinom skidam dlake i obicnim Braun depilatorom

moja prijateljica isla na neku skupu laser terapiju i nista nije uradila jer joj dlake zbog hormonskog poremecaja ne ferceraju kako treba

inace, komsinica mi rekla da resila problem sa hormonima homeopatijom
valjda se tako zove, nisam sigurna, jos nisam popila kafu :?
 
lika585:
Imam uzasno jak koren dlake-usled cestog brijanja. Probala sam voskom-neuspelo i pored jakog bola. Zato me zanima kakav je Philips-ov depilator? Cula sam da boli (na to, naravno, pristajem), ali da je efikasan i, by the way, nije skup! Hvala puno!!!

Ja imam taj Philips-ov depilator i mogu ti reci da je totalno ok. Stvarno ne znam koliko su ti jake dlake, ali verujem da ce ti koristiti, boli nije da ne boli narocito u pocetku. Vremenom se naviknes i bol preraste u blago peckanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top