DA LI MOZETE DA VERUJETE?!!!

Poruka
80
Da li je neko imao problem sa nasom vajnom mobilnom telefonijom, i dobio racun za usluge u post-paidu od strane...Telekoma (osecam gadjenje pri samoj pomisli na to ime) koji je bio prilicno, pa recimo naduvan, da ne upotrebim ostriji termin (lopovluk bi bio sasvim odgovarajuci)
dakle, namame vas u post-paid mrezu slatkim obecanjima, kad ono nesto sasvim drugo. izadje skuplja dara nego mera. ali to nije sve, naravno. sad ne mozete da se vratite na pre-paid.
sad razmisljam sta mi je ciniti. da se zainatim i ne platim njihov nebulozni racun, sto ce me kostati mog broja (za koji sam emotivno vezana), a mozda i dovesti do sudskog spora.
ima li neko slicno iskustvo? stvarno mi je muka od tih ******, samo ne znam dokle dosezu njihova prava? uskratice mi uslugu, i raskinuti ugovor. ali da li mogu da me tuze? (ta opcija u ugovoru naravno ne postoji, ali...)
ne mogu, ali ne mogu da verujem kakva je ovo nocna mora.
a da, a najbolji deo je da uvek mogu da odem kod konkurencije. da, da, u jos vajniji Mobtel. pa da se covek lepo ubije. ili batali mobilni telefon i lepo se odmori od svega.
 
Ja sam na post pade-u vec nekoliko meseci i racuni su mi "normalni"...
Za prosli mesec mi je stigao racun 1354din a pricao sam bas mnogo (ostalo mi jos 34poruka i 48 minuta za 064-065 mrezu)!

Mog burazera su tuzili zato sto nije placao racune i kazna je bila ogromna!
Najbolje je da platis taj racun i da u buducnosti pripazis!

ps: po meni licno post pade je mnogo bolje resenje neko pri pade i do sada nisam imao nikakvi problema!!

Pozdrav i sve najbolje!
 
Post paid nije los jer je jeftiniji, al posto nasi mobilni operateri kradu ( sto nemozes da dokazes, al je sigurno 100% ) , najbolje je koristiti pri-paid, bar dok nedobijemo neku normalnu mrezu kao vodafone ili T-mobile...
 

Back
Top