Muska ribica

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
evo, odlucila sam da smotam jednu musku ribicu, da vidimo...nema apsolutno nista od dole pomenutih aspekata [tema stelijum....moja], sto je dobro
sad moram da otvorim novu ,jer me niko ne vidiiiiiiiiiiiii:))))
u podznaku je strelac....

sta vi mislite?
i da li moze neko da mi kaze nesto merkuru u vodoliji u 2. kuci u trigonu sa plutonom u vagi i 10 kuci?

mars mu je u jarcu - da li je to dobro osim energije?

mesec u blizancima i venera u konjukciji sa jupiterom u ribama u 3. polju u opoziciji sa zenitom....

u svakom slucaju ja cu da probam, ako bilo ko ima bilo kakav savet, unapred sam zahvalna
ljubac svima;)
 
evo ako nekome nesto pomaze u zivotu...
ribica voli da mu kazem da je sladak...rekla sam mu 3 puta, on se vec zaljubio, jao ovo je lako nije moglo biti lakse!:)
prija mu....
voli da mu kazem: imam vrtoglavicu srusicu se dok se tusiram....on kaze: nema problema za to sam ja zaduzen, da te pridrzavam:))))
eto...za pocetak se slazemo odlicno....ne mogu da verujem:)))
 
vidis kako ljubav cini cuda,a do pre neki dan si bila bas nadrndana.Ako se bas toliko primio to je dobar znak za tebe,al imam utisak da ces se ti brze oladiti nego on.Pozdrav od jedne ribe
 
bombay:
vidis kako ljubav cini cuda,a do pre neki dan si bila bas nadrndana.Ako se bas toliko primio to je dobar znak za tebe,al imam utisak da ces se ti brze oladiti nego on.Pozdrav od jedne ribe

pa bila sam nadrndana jer sam jako bolesna vec mesec dana, i onda neka pokvarena stoka to iskoristi da me izvredja..naravno da sam bila nadrndana..inace nisam nadrndani tip uopste, samo u slucaju ako naletim na neki teski primitivizam kao neki dan...
inace sam vesela i puna ljubavi i postovanja prema svima....osim prema primitivcima..
i nisam bila nadrndana DO pre neki dan,nego samo pre neki dan -jedan dan...
ja sam inace uvek vesela, cak i ovako bolesna, to mi je priroda...
 
beba_toronto:
evo ako nekome nesto pomaze u zivotu...
ribica voli da mu kazem da je sladak...rekla sam mu 3 puta, on se vec zaljubio, jao ovo je lako nije moglo biti lakse!:)
prija mu....
voli da mu kazem: imam vrtoglavicu srusicu se dok se tusiram....on kaze: nema problema za to sam ja zaduzen, da te pridrzavam:))))
eto...za pocetak se slazemo odlicno....ne mogu da verujem:)))

I slagaćete se dok se ti prenemažeš...:-D Pitaću te kasnije.8-)

Taj Mars u Jarcu...baš mu zavidim.
;-)
 
beba_toronto:
evo ako nekome nesto pomaze u zivotu...
ribica voli da mu kazem da je sladak...rekla sam mu 3 puta, on se vec zaljubio, jao ovo je lako nije moglo biti lakse!:)
prija mu....
voli da mu kazem: imam vrtoglavicu srusicu se dok se tusiram....on kaze: nema problema za to sam ja zaduzen, da te pridrzavam:))))
eto...za pocetak se slazemo odlicno....ne mogu da verujem:)))


Pozovi ga da se tusira sa tobom - tvoje sigurnosti radi :lol: :lol: :lol:
 
Neptunijanka:
E, bre Bebo , obljubi nam citav forum :lol: De' napadni tu tvoju ribicu! Kad budes prestala da ljubakas okolo, zna cemo da se tamo u Torontu nesto desava :lol: :lol: :lol:


ej ne zamerite mi, prolupala sam
vec mesec dana sam jako bolesna i pijem jedno 5 vrsta nekih tableta....mislim da mi ove protiv vrtoglavice to rade...izazivaju mi luckaskost i volim ceo svet i sve ljubim:))
zovu se Serc, pa navalite
hahahahhaa

ljubitj i tebi:))))
 
a sta kazete za duplog blizanca...?
hihihi
evo isli smo na kafu, dupli dzebote:))
i bio je nice i fine....i stvano dobar prema meni
i SEXY
i sto je najbolje HEJ, moje godiste....this is not bad:)
a gde mi je ribica
e ovaj je nesto nestao,hahahahaa
cmoka svima:))
 
Neptunijanka:
Jel ti ono bese imas Mars u blizancima , he, he, he, he ?

i marsa i veneru:))))

a tako znaci..znaci to hoces da mi kazes, da da...ja zaboravila...
znaci to je to?
mislim zaboravila sam da mi je mars u blizancima, odn. na trenutke zaboravim detalje:))))
odno. ne zaboravim, nego ne povezem detalje:)))
 

Back
Top