Kojeg forumasa biste kresnuli?

e jbg.ne mogu ja to tek tako.mora da mi se evntualno dopadne sta pise,pa onda vizuelno,pa da me ne grize savest zbog ideje,jer imam decka.necu ja da kresnem nikoga.**** mi se bas.ali, da se udam hocu! to sam vec napisala, da se udam i da budem nadzak.
 
zvecevoztjtx28tz.jpg

.....
 
strujka, ja baš zato nisam htela da kvarim temu! :lol: ne bih ja nikoga...što ne znači da nema ok likova, zanimljivih i seksi :) Ima. nego me ne zanimaju.
(kad sam to posl.put rekla, pitali su me "pa šta ti koji q radiš uopšte na Forumu???" :confused:
:lol:
ybg....
 
a pazi sad .napise neko koga bi,i sad pocinje drama.sevaju pp-sovi,sto si to pisala, sta ce sada da misle o meni,bas me briga za tebe ti si i onako polusvet,pa onda,ali ne pazi,kresnuo bih ja tebe,ali kako sad,svi ce da znaju,a ako te ne kresnem,mislice da sam, a ja u stvari nisam.i sto si sve to morala da pises kao da mi zivot i bez toga nije suvise komplikovan..mislim strasno..napisacemo da ne bismo nikog,a sve cemo ih kresnuti brutalno.i onda cemo se izivljavati sa snimcima i objavljivati ih,i postovati fotke sa pitanjem koji je ciji a,b,c,d,e.....pa anketica,ma milina
najebaćeš i ti i ti,najebaćete,svi ćete najebati....
 

Back
Top