SRS ekstremisti opasnost po Srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

st.maurice

Primećen član
Poruka
577
SRS ekstremisti su danas najveca opasnost po Srbiju.

Oni bi zeleli da vide Srbiju kao sto izgleda Severna Koreja, Iran, Libija, ...

Zemlja jedne partije, jedne apsolutisticke i centralizovane vlade i drzave gde se ne postuje nista i nista nije sveto. Zemlja lazi i prevare.
Zemlja gole demagogije.

Ja ne verujem da ce se to desiti, ali SRS extremisti svejedno predstavljaju opasnost po Srbiju i demokratiju koja se ne moze ignorisati.
 
st.maurice:
Severna Koreja, Iran, Libija, ...

Severna Koreja
DprkUsa1.jpg
DprkUsa6.jpg


Iran, Libija

antiamerican.jpg
 
kako sve te zemlje imaju dodirnu tacku...mogu da zamislim kako je tamo tom narodu-i dalje ih teraju da se igraju velikih pricha o velikim neprijateljima...
doduse,igraju se toga i ameri..;)..al im bar stanovnistvo zivi slobodno(aj nek me preskoche oni koji bi da mi nature da ameri nisu slobodni,ok?)
 
Petar_FPN:
:lol: :lol: :lol:...ali ne na kolenima,ponizno..nego uspravno...

Aha shvatam.
Osmesi sa kojima pocinjes znace da TREBA da se ponizimo, prihvatimo saradnju sa Cekuom kao premijerom (optuzen za ubistvo 700 Srba, sta je to sitnica), priznamo nezavisno "Kosova" (a sto bi priznavali ako je i baz nas nezavisno?), otpustimo milion radnika, uvedemo gej parade jednom mesecno, dozvolimo jedino Beeeeee92 ali obavezno da bude pola sata dnevno stida zbog Srebrenice.
 
SRS extremisti su recimo za saveze sa Iranom i Severnom Korejom.
Sa SRS extremistima bi ponovo usli u krug nekoliko prokazenih zemalaj koje su jedino zgodne za sankcije i bombardovanje.

Svi smo videli kako izgleda vlast SPS i SRS-a. Sankcije, glad, ratovi, izbeglicke kolone, IZGUBLJENE TERITORIJE.

To je najcrnji extremizam koji se desio Srbiji u celoj njenoj istoriji.
 
Na zalost, postoji i druga vrsta ekstremizma - demokratski:?
Ja kad cujem kako vladan batic, recimo /uzecu njega kao primer namerno, da se drugi ne nadju prozvani, a on ionako nema nikog osim zvalavka Prostica:roll: :lol: ) spominje borbu protiv milosevica i peti oktobar, okreeu mi se zeludac.
To sto je neko bio protiv milosevica ne znaci da je automatski i demokrata8-)

Sto se tice radikalskog ekstremizma o njemu se jasno i glasno moze procitati i ovde na forumu:roll:
 
st.maurice:
SRS ekstremisti su danas najveca opasnost po Srbiju.

Oni bi zeleli da vide Srbiju kao sto izgleda Severna Koreja, Iran, Libija, ...

Zemlja jedne partije, jedne apsolutisticke i centralizovane vlade i drzave gde se ne postuje nista i nista nije sveto. Zemlja lazi i prevare.
Zemlja gole demagogije.

Ja ne verujem da ce se to desiti, ali SRS extremisti svejedno predstavljaju opasnost po Srbiju i demokratiju koja se ne moze ignorisati.



zar ovo nije vredjanje srpske radikalne strnanke? sram te bilo, nemas vaspitanja. pitam se samo zasto te trpe takvog. mislim da tebe ne voli niko.
 
Oj, demokrate!

Secate li se kako ste se podsmevali kada su Radikali pricali o ekonomskoj saradnji sa Kinom? Kako se labus podsmevao i Draskovic fantazirao kada su uvezeni Kineske sirovine za lekov, da su to male doze za nas jer su Kinezi mali ljudi?

Hahahaaaaa!

Pa sto sada svi oni trce u Kinu? Kako izgleda sada Kina? Ma nije moguce da nemaju eksperte kakvi su Labus i Dinkic, da nemaju demokratiju?

:)))))))))

Ne, Nikada Radikali nisu govorili o savezu sa Severnom korejom, govorili su o OSLANJANJU na Rusiju i Indiju, dve ogromne sile, a Kina ce za 20 godina da nadjaca ekonomski SAD.

Sto cutite o Kini? A?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Elrond:
Aha shvatam.
Osmesi sa kojima pocinjes znace da TREBA da se ponizimo, prihvatimo saradnju sa Cekuom kao premijerom (optuzen za ubistvo 700 Srba, sta je to sitnica), priznamo nezavisno "Kosova" (a sto bi priznavali ako je i baz nas nezavisno?), otpustimo milion radnika, uvedemo gej parade jednom mesecno, dozvolimo jedino Beeeeee92 ali obavezno da bude pola sata dnevno stida zbog Srebrenice.

Sve to, bas tako, pise u aktu o pridruzivanju..
Sve kako si nabrojao, od tacke do tacke :roll: :roll: :roll:

happyface4nx.jpg


I ovaj mi momak slicno ispricao o tome, kao i ti :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top