Zaboravlja se afera o lazima Aleksandra Vucica

Bar mu se nesto priznaje.
Nego postavljac teme je u papagajstvu zaboravio da to nije nikakva afera, vec jasna situacija koja ne podleze krivicnom zakonodavstvu.
Dok ono sto je radila Natasa Kandic podleze krivicnom delu laznog optuzivanja.
Inace, predesdnik svih gradjana Srbije se nije oglasio povodom tako divljackih napada, a veoma je potresen zbog Rundeka ili kad neki Madjare popije samarcinu.

Da naravno, ja na ovo vise ne odgovaram, a savetujem i svim slobodnomislecim da ignorisu "temu"
 
Aleksandar Vucic govori lazi svaki dan, tako da je stvarno vredno priznanja postavljacu teme , koji je uspeo u moru lazi i kleveta koje Vucic prosipa svakodnevno i u svakoj prilici, odabere jednu!!!
Da, obecao je, odnosno pripretio Srbima da ce, ako ne glasaju za njegovog suparnika za mesto vodje stranke, Tomu Osnovca, ostaviti politiku, i uskratiti Srbe zadovoljstva da uzivaju u njegovoj pojavi, i jezickim bravurama, kojima moze samo Tomine kolege po struci i obrazovanju da zadivi i impresionira.

Naravno, slagao je , kao i cela SRS, kada je rekla da ce , kao bajagi da napusti vladu, ako se potpise Kumanovski sporazum.
Duga je list lazi Radikala , i apsurdno je bilo kome ko to jos nije uvideo, objasnjavati tako nesto, jer taj nece videti ni posle trista godina ko su Radikali.
Demagozi, mestrucnjaci, neskolovani, nesposobni, alavi , prosti , itd.itd.

Ne mislim da su biraci takvi, ali rukovodstvo, pocevsi od Nikolica, koji ubzano ide u vecernju skolu, do Natase Jovanovic, koja ne zna ni sta je zavrsila od skole, i koja , bez kuceta i maceta, a kamoli
deteta, danas sa skupstinske govornice pljuje mladice , koji nisu isli u rat.

Kaze, u Srbiji je normalno, da musko dete MORA da branimdomovinu , po cenu zivota..ona kaze, a nema ni musko kuche u stanu, a kamoli dete.....SRAMOTA!!!
To su Radikali..rado tudju decu salju u vojnike !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
st.maurice:
Aleksandar Vucic je obecao da ce se povuci iz politike ako na predsednickim izborima ne pobedi Tomislav Nikolic (po zanimanju grobar).

Tomislav Nikolic koliko znamo, nije pobedio na izborima, a Vucic se nije povukao iz politike.
Iz toga sledi da je Aleksandar Vucic lazov. Odatale mu i nadimak "Aca lazov".

vucic je obican manipulator...najbolje da je neko ocekivao da ce se on ZAISTA povuci oz politike :lol: :roll:
 
Zapenusana Natasa, zahteva stroge kazne za one koji nisu sluzili vojsku , i izginuli u proslim herojskim ratovima , koje je podrzavala SRS....
Kaze, ne smeju se amnestirati deca, koja su sa 18 ili 20 godina pobegla iz ove ludnice...
Trazi, ona, koja nema dece, da tudja, pod pretnjom visokih zatvorskih kazni, moraju u vojsku, i u ratove, podrazumeva se.

http://img48.imageshack.us/img48/2006/natasa5bx.png

PRIMEDBA: Sledeći put konvertuj sliku u jpg format zbog dužine
Iron Lord
 
Podsetnik:

Aleksandar Vucic je bio ministar informisanja kada je vlast Milosevica dostigla svoju kulminaciju sa zakonom o informisanju kojim su terorisani mediji
Aleksandar Vucic je bio ministar informisanja u vreme kada su zrtvovani radnici RTSa kojis u po naredjenju morali da ostanu u zgradi iako je drzavni vrh znao da ce biti bombardovana
Aleksandar Vucic je bo ministar informisanja kada je ubijen Slavko Curuvija
Aleksandar vucic je bio jedan od najblizih saradnika SPSa unutar SRSa.

Jedna potpuno negativna pojava.
 
I Zivković iz DS-a je rekao da on nije imao veze sa prodajom oruzja u Iraku, a radio u najvecoj drzavnoj firmi za prodaju oruzja gde je bio u Upravnom Odboru. I Djika je rekao samo Miloševića da skinemo i Zapad ima da nam da sve što tražimo... pa znamo šta su dali i koliko. I SM je govorio da ćemo imati švedski standard sa platom od koliko ono 6.000 US $ pa smo imali 6.000 da ne kazem čega. ZNAČI Političari lažu i to debelo i nema veze u kojoj su partiji. I nije samo kod nas nego je to, otkako je sveta i veka virusna pojava u celom svetu.
 
I nemaš pojma...kao po običaju...opet pričaš besmislice. Bio sam u stanu pored njegovog kada je na RAI2 televiziji objavljena vest da Herrieri kreću i da će bombardovati RTS. RAI2 je jedina imala precizne informacije i svaki dan je vest o bombardovanju objekata bila tačna. Čovek je izjurio bos i nije ni stigao do RTS-a a već se dimilo. I nemoj se zezati sa stvarima kao da imaš 12 godina.
 
mail3:
Ti TOM rece onda kad si banovan... da te jako zanima ko sam :D pa što ne uputi onaj pp, što sam ti predložio :D Možda i saznaš ko sam, pa će onda informacija imati drugu verifikaciju....

Nikada nisam banovan, i kazite kada sam rekao da me zanima ko ste?
Ni malo me ne zanimate, ali nemojte da uobrazavate da ste neki mangup....mozda bi se jako neprijatno iznenadili kada bi vi mene upoznali..
Ne mangupirajte se, mladi gospodine....ostavite to za ulicu, na kojoj ne verujem da ste neka faca
 

Back
Top