ОМЛАДИНСКА ОБНОВА СРПСКЕ НАЦИОНАЛНЕ СВЕСТИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

neboysha

Zainteresovan član
Poruka
476
ОВА ТЕМА ЈЕ ПОСВЕЋЕНА СВОЈ СРПСКОЈ ОМЛАДИНИ КОЈОЈ ЈЕ СТАЛО ДО ОБНОВЕ СРПСКЕ НАЦИОНАЛНЕ СВЕСТИ. ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА СВЕ ОНЕ КОЈИ КАЖУ - ХОЋУ ДА БУДЕМ СРБИН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА БУДЕМ ПРАВОСЛАВАН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА ПИШЕМ ЋИРИЛИЦУ И ДА ЈЕ СЕ НЕ СТИДИМ
- НЕЋУ ДА ПРИЗНАМ ДА СУ СРБИ ЗЛОЧИНАЧКИ НАРОД И НЕ ПРИЗНАЈЕМ ДА ЈЕ У СРЕБРЕНИЦИ И ОВЧАРИ ИЗВРШЕН РАТНИ ЗЛОЧИН
- ХОЋУ ДА РЕПУБЛИКА СРПСКА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА ЦРНА ГОРА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА КОСМЕТ ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- ХОЋУ ДА СРБИ У ХРВАТСКОЈ ДОБИЈУ СТАТУС КОНСТИТУТИВНОГ НАРОДА!
СВИ ОНИ КОЈИ ЖЕЛЕ ОВО - ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА ЊИХ
НЕ СТИДИМ СЕ ШТО САМ СРБИН
 
neboysha:
ОВА ТЕМА ЈЕ ПОСВЕЋЕНА СВОЈ СРПСКОЈ ОМЛАДИНИ КОЈОЈ ЈЕ СТАЛО ДО ОБНОВЕ СРПСКЕ НАЦИОНАЛНЕ СВЕСТИ. ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА СВЕ ОНЕ КОЈИ КАЖУ - ХОЋУ ДА БУДЕМ СРБИН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА БУДЕМ ПРАВОСЛАВАН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА ПИШЕМ ЋИРИЛИЦУ И ДА ЈЕ СЕ НЕ СТИДИМ
- НЕЋУ ДА ПРИЗНАМ ДА СУ СРБИ ЗЛОЧИНАЧКИ НАРОД И НЕ ПРИЗНАЈЕМ ДА ЈЕ У СРЕБРЕНИЦИ И ОВЧАРИ ИЗВРШЕН РАТНИ ЗЛОЧИН
- ХОЋУ ДА РЕПУБЛИКА СРПСКА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА ЦРНА ГОРА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА КОСМЕТ ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- ХОЋУ ДА СРБИ У ХРВАТСКОЈ ДОБИЈУ СТАТУС КОНСТИТУТИВНОГ НАРОДА!
СВИ ОНИ КОЈИ ЖЕЛЕ ОВО - ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА ЊИХ
НЕ СТИДИМ СЕ ШТО САМ СРБИН


Нема "двојбе" - што би рекли НДХ-овци, све ће бити онако како си Ти навео. Уопште нема разлога за бригу да то неће бити тако. ВРЕМЕ ЈЕ НАЈБОЉИ СУДИЈА! Глупаве странце једино брине то што смо у њиховим истраживањима избили на врх у испитивању на тему: СТРПЉИВИ НАРОДИ. Први су Индијанци, затим Руси, затим Срби... дакле, за почетак најурити из куће и из живота све што је вештачки трансплантовано на БИЋЕ СРПСКОГ НАЦИОНА, јер то нам стоји "к'о пилету - сисе"!
 
neboysha:
- НЕЋУ ДА ПРИЗНАМ ДА СУ СРБИ ЗЛОЧИНАЧКИ НАРОД И НЕ ПРИЗНАЈЕМ ДА ЈЕ У СРЕБРЕНИЦИ И ОВЧАРИ ИЗВРШЕН РАТНИ ЗЛОЧИН

Значи,ако мислим да је тамо извршен злочин,нисам добар Србин и аутоматски мислим да су Срби злочиначки народ?
Геније.
О томе да су Срби само православни исписане су стране и стране овде.Нећу ни да почињем поново ту дискусију...
Да,глупо ти је ово са Црном Гором,ма цела тема ти је глупа..
.
 
Ти појма немаш о чему причаш.As usual.
Ја на овој страни не видим никакве шпер-плоче.
Било би лепо да најзад испишете ко је све у том "клану" који стално прозивате и да кажете коју опцију подржава тај "клан".
Занимљива је масовна појава агресивних чедера,а при том константно прозивање неког "клана" и кукање на угроженост.Јадни.
 
eIvin:
Ти појма немаш о чему причаш.As usual.
Ја на овој страни не видим никакве шпер-плоче.
Било би лепо да најзад испишете ко је све у том "клану" који стално прозивате и да кажете коју опцију подржава тај "клан".
Занимљива је масовна појава агресивних чедера,а при том константно прозивање неког "клана" и кукање на угроженост.Јадни.
Ja nemam pojma o cemu ti pricas, samo sam rekao da pazis da te ova razlika u misljenju ne svrsta na stranu tih "cedera" :lol: :lol: :lol:
 
neboysha:
У Сребреници злочин није извршен! На Овчари злочин није извршен! Гле чуда та два највећа "геноцида" су се десила након великих српских победа. Све мни то личи на чедистичку режију!!!!

Превише си слушао Книнџу Бају Малог.
 
neboysha:
ОВА ТЕМА ЈЕ ПОСВЕЋЕНА СВОЈ СРПСКОЈ ОМЛАДИНИ КОЈОЈ ЈЕ СТАЛО ДО ОБНОВЕ СРПСКЕ НАЦИОНАЛНЕ СВЕСТИ. ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА СВЕ ОНЕ КОЈИ КАЖУ - ХОЋУ ДА БУДЕМ СРБИН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА БУДЕМ ПРАВОСЛАВАН И ДА СЕ ПОНОСИМ ТИМЕ
- ХОЋУ ДА ПИШЕМ ЋИРИЛИЦУ И ДА ЈЕ СЕ НЕ СТИДИМ
- НЕЋУ ДА ПРИЗНАМ ДА СУ СРБИ ЗЛОЧИНАЧКИ НАРОД И НЕ ПРИЗНАЈЕМ ДА ЈЕ У СРЕБРЕНИЦИ И ОВЧАРИ ИЗВРШЕН РАТНИ ЗЛОЧИН
- ХОЋУ ДА РЕПУБЛИКА СРПСКА БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА ЦРНА ГОРА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- НЕЋУ ДА КОСОВО И МЕТОХИЈА ДОБИЈЕ НЕЗАВИСНОСТ
- ХОЋУ ДА РЕПУБЛИКУ СРБСКУ КРАЈИНУ
- НЕЋУ ДА КУПУЈЕМ СТРАНЕ ПРОИЗВОЕ
НЕ СТИДИМ СЕ ШТО САМ СРБИН
Е овако је већ боље.
 
Priest-1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top