palo mi je nesto na pamet...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
'ajde pisite kako zamisljate likove sa foruma za 20 godina... ne kako zamisljate sebe, nego druge forumase na osnovu onoga sto su oni pisali ovde... pustite masti na volju... pobegnimo iz dosadne svakodnevnice u interesantnu buducnos'... :-D necu vise... sad sam ozbiljan... ali je pravilo da je jedan post buducnos' jedne osobe! neogranicen broj karaktera!!! pisite...
 
to natasa! ne mora neko ko je iznad, livija... po tvom izboru... svi pisite o svima, samo sto smislite jednu pricu o jednoj osobi u jednom postu na jednom... da ne bude da jedan post koristite za 4 razlicita lika... 'ajmo malo upotrebite mastu... nista ozbiljno, naravno!!!
 
livija radi u bracnom savetovalistu ali je u isto vreme i sekretar tajne feministicke organizacije 'i mi znamo da vladamo'... vodi vostruki zivot... uzor svima u drustvu, dobra komsinica koja uvek pozajmljuje secer i kafu i zna sve traceve u zgradi...
 
nas milance... zamenik direktora neke jake firme... muz, ima decu koja idu u privatne skole... visoko obrazovana porodica... redovno posecuje operu... voli zenu jednom polovinom srca posto je druga zauvek sacuvana za 48godisnju komsinicu koju je jos kao klinac gledao dok se kupa...
 
batka_mija:
'ajde pisite kako zamisljate likove sa foruma za 20 godina...
Daleko je, ne mogu da domislim. :D

Recimo, Nataša2 će biti srećna i druželjubiva žena, sa lepo uređenom kućom i imaće blizance.
Uvek će se baviti nečim kreativnim... možda otvori neku sitničarnicu gde će dolaziti žene na kafu, frizuru, šminkanje, da kupe ručno rađen nakit... mesto sa imenom "Prepodne kod Nate"
 
CaLiMeRo:
Daleko je, ne mogu da domislim. :D

Recimo, Nataša2 će biti srećna i druželjubiva žena, sa lepo uređenom kućom i imaće blizance.
Uvek će se baviti nečim kreativnim... možda otvori neku sitničarnicu gde će dolaziti žene na kafu, frizuru, šminkanje, da kupe ručno rađen nakit... mesto sa imenom "Prepodne kod Nate"

Ha ha ha .... ko prava domaćica ... :)

Kalimero zamišljam kao vragolančicu koja se neće smiriti ceo život ... kasno će se udati i uvek će ostati dete.
 

Back
Top