Nirmberski "kazamat"

Sta je istina?

  • Haski i Nirberski sudovi su kazamati

  • Nisu kazamati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

st.maurice

Primećen član
Poruka
577
U Nirmberskom "kazamatu" je zatvoreno mnogo Nemaca, a Gering je navodno izvrsio samoubistvo sa kapsulom navodno prosvercovanog cijanida.
Vidite li paralelu sa Srbima i Milosevicem u Hagu?

Dakle Haski "kazamat" nije jedini ni prvi slucaj zapadne pravde i "kazamata".

Pre Haskog kazamata je postojao Nirberski kazamat.
Dokle bre te svetske nepravde !!!?

(zivio dr. prof. Gebels i dr. prof. Seselj ;)
 
Аха,
значи Срби су нацисти и заслужили су много тога лошег што им се догодило. Заслужили су и да једно важи за Космет, а друго за Републику Српску.
Баш је занимљиво то повлачење паралела...
 
st.maurice:
U Nirmberskom "kazamatu" je zatvoreno mnogo Nemaca, a Gering je navodno izvrsio samoubistvo sa kapsulom navodno prosvercovanog cijanida.
Vidite li paralelu sa Srbima i Milosevicem u Hagu?

Dakle Haski "kazamat" nije jedini ni prvi slucaj zapadne pravde i "kazamata".

Pre Haskog kazamata je postojao Nirberski kazamat.
Dokle bre te svetske nepravde !!!?

(zivio dr. prof. Gebels i dr. prof. Seselj ;)


Тема коју си поставио је по више основа супротна Правилнику и то:

ПРАВИЛНИК ФОРУМА КРСТАРИЦА

Шта је забрањено?


- Омаловажавање и вређање живих и мртвих политичара или јавних личности

- Клевете или узнемиравање

- Позивање на криминална и кажњива дела, или подржавање таквих и сличних дела



Ја немам ништа против да администратори ДОЗВОЛЕ овакву тему, али у том случају МОРАЈУ ДОЗВОЛИТИ ДА СЕ ПРЕКРШИ И ПРАВИЛНИК ПО ОВОМ ОСНОВУ:

Одговарање на увреде истом мером


Дакле, ако ова тема буде одобрена дозволићу себи да у њој учествујем онако како заслужује онај који је и поставио .

п.с. Немој само Ст.Маурице да Ти и компанија ЛДП-оваца трчите код администратора и модератора и да тужакате и пријављујете учеснике који се
не слажу са вама !!!!!!!!!!!
 
Molim da se korisnik ermita banuje zbog lazi, uvreda i kleveta na moj racun 8)

Izneo je da krsim pravilnik krstarice i bez ikakvih argumenata i diskursa misli izneo da sam ga prekrsio.

Ako se infatilnost i glupost ne banuju, molim da se banuju oni koji klevecu i iznose lazne optuzbe i koji blate korisnike.
 
Да је правилник овом темом прекршен по сва три наведена основа је веома лако доказати.

А индикативно је како Американци воле да своје непријатеље пореде са Хитлером.
Није доказано да је Садам имао хемијско наоружање, нису доказане везе са Ал каидом, ситуација је у Ираку сада гора него у време његове власти - "нема везе, он је употребљавао бојне отрове против свог народа, био је гори од Хитлера".
Уго Чавез демократски добија све изборе на које изађе - "нема везе и Хитлер је дошао изборима на власт"...

Па може се тако повући паралела и са још некима. Занимљив текст, мада подугачак:
http://forum.krstarica.com/threads/96157

Kažete da je naš predsednik hrišćanin? Pa i Hitler je bio hrišćanin. Šta je uopšte mogućno reći našoj mladeži sada kada su psihopatske ličnosti, bez savesti, bez osećaja za stid, sram ili saosećanje preuzele sav novac iz raznih vladinih i korporativnih trezora i strpale ga sebi u džepove?

И многе друге паралеле се могу повући између Буша и Хитлера.
 
- Омаловажавање и вређање живих и мртвих политичара или јавних личности

Омаловажавају се Милошевић и Шешељ јер се изводе лажне паралеле. Геринг се није наводно него стварно убио, док у Милошевићевом случају самоубоство није доказано према званичној комисији.

- Клевете или узнемиравање

Свесно изношење неистина је клевета. А ако је неистина изнета несвесно корисник би требало да се мало едукује пре него седне да по форуму пише.
А ако и кад су му изнети докази да говори неистину (пример: фамозна изјава како је Сребреница највећи злочин после ДСР), онда ако и даље несвесно износи неистине треба да се лечи у установи затвореног типа, а ако свесно лаже да буде онемогућен у томе одстрањивањем са форума.

- Позивање на криминална и кажњива дела, или подржавање таквих и сличних дела

Нису разјашњене околности у којима је умро Слободан Милошевић. Омаловажавање кривичних дела тешког немара или завере за убиство се сматра позивањем на таква криминална дела.
 
dr hirurg:
Омаловажавање и вређање живих и мртвих политичара или јавних личности
Омаловажавају се Милошевић и Шешељ јер се изводе лажне паралеле. Геринг се није наводно него стварно убио, док у Милошевићевом случају самоубоство није доказано према званичној комисији.
Milosevic je navodno uro od srcanog udara ali ajde, a otkud ti znas da se Gering ubio ?
Kakve su to 'lazne paralele'?

Ja sam podvukao paralelu da se spekulise o ta dva slucaja na istovetan nacin, a jos bitnije u oba slucaja je argumentacija "ma gde moze da se u toliko obezbedjenim zatvorima nesto prosvercuje"
Dakle ne lupetaj ako ne znas da citas. 8)

dr hirurg:
Клевете или узнемиравање
Свесно изношење неистина је клевета. А ако је неистина изнета несвесно корисник би требало да се мало едукује пре него седне да по форуму пише.
А ако и кад су му изнети докази да говори неистину (пример: фамозна изјава како је Сребреница највећи злочин после ДСР), онда ако и даље несвесно износи неистине треба да се лечи у установи затвореног типа, а ако свесно лаже да буде онемогућен у томе одстрањивањем са форума..
Ovo nije argumentacija vec nove uvrede.
Ne lupetaj. 8)

dr hirurg:
Позивање на криминална и кажњива дела, или подржавање таквих и сличних делa
Нису разјашњене околности у којима је умро Слободан Милошевић. Омаловажавање кривичних дела тешког немара или завере за убиство се сматра позивањем на таква криминална дела.
Nisam pozivao na kriminalna dela. Ne lupetaj nove klevete. 8)

Omalozavanje cega? Dokazi to omalozavanje, i dokazi to krivicno delo zavere ubistva.
Ne lupetaj kao sto rekoh 8)
 
st.maurice:
Milosevic je navodno uro od srcanog udara ali ajde, a otkud ti znas da se Gering ubio ?
Kakve su to 'lazne paralele'?

Ja sam podvukao paralelu da se spekulise o ta dva slucaja na istovetan nacin, a jos bitnije u oba slucaja je argumentacija "ma gde moze da se u toliko obezbedjenim zatvorima nesto prosvercuje"
Dakle ne lupetaj ako ne znas da citas. 8)


Ovo nije argumentacija vec nove uvrede.
Ne lupetaj. 8)


Nisam pozivao na kriminalna dela. Ne lupetaj nove klevete. 8)

Omalozavanje cega? Dokazi to omalozavanje, i dokazi to krivicno delo zavere ubistva.
Ne lupetaj kao sto rekoh 8)


Милошевић је умро од срчаног удара према налазу званичне комисије. Ти то наравно можеш да оспораваш, можеш да тврдиш и да су га однели ванземаљци, само прво докажи. Са друге стране, Геринг се убио ПОСЛЕ изрицања смртне пресуде, а непосредно пред егзекуцију. У суштини, само је одабрао другачији начин умирања.

Ја не знам ко шпекулише са чињеницама у случају Геринга. Можда твоји другари чедисти из Стормфронта???
protest1.jpg

Па има ту неке пареле. Лепо кажу да се екстремизам чедиста и неких националиста међусобно надопуњују.

Милошевићева смрт је и даље под знаком сумње, дали због немара (као у случају атентата на Ђинђића) или могуће завере са циљем нарушавања здравља. Докле год постоји сумња да је неко невин страдао, свако омаловажавање је позив на нова кривична дела.

Не лупетај ти!
 
dr hirurg:
Па једном за промену извуци паралелу између Срба и неког другог, а не нациста, па ћу можда "капирати".
Ok, ajde bez neke zuci da ti jos jednom objasnim poentu.

Ne pricam ja o nacistima i Srbima, vec o dva zatvora koji su bili maximalno obezbedjeni, u koje je ulozeno desetine miliona dolara, koji su imali sve tip top, a dva glavna optuzenika su preminula u celijama. Sa prosvercovanim lekovima/otrovom, pod strazom, i pod "znakom pitanja". ;)

Da li ti je sada jasnije?

A jos jednom za one sa jeftinijim ulaznicama, ako je jedno kazamat zbog te cinjenice, onda je i drugo 8)
 
А што баш са нацистима.
Што рецимо не са Гвантанамом?!?
Ето и она талибанчина Остојић је рекао "Ратко се крије к'о Менгеле", а могао је "Ратко се крије к'о Осама". Чак је пример много актуелнији.
Него ви имате директиву да тако правдате "Милосрдног анђела" и остале злочине и неправде Запада.
 
st.maurice:
Ne pricam ja o nacistima i Srbima, vec o dva zatvora koji su bili maximalno obezbedjeni, u koje je ulozeno desetine miliona dolara, koji su imali sve tip top, a dva glavna optuzenika su preminula u celijama. Sa prosvercovanim lekovima/otrovom, pod strazom, i pod "znakom pitanja". ;)

Ако ниси обавештен, у Милошевићевој ћелији нису нађени прошверцовани лекови, нити је у његовој крви било трагова напрописаних или илегалних супстанци.
Званичан налаз.
 
dr hirurg:
А што баш са нацистима.
Што рецимо не са Гвантанамом?!?
Ето и она талибанчина Остојић је рекао "Ратко се крије к'о Менгеле", а могао је "Ратко се крије к'о Осама". Чак је пример много актуелнији.
Него ви имате директиву да тако правдате "Милосрдног анђела" и остале злочине и неправде Запада.
Zato sto se u Gvantanamu nije neko ubio tako sto je prosvercovao rimpamicin (kako se vec zove) ili cijanid. Nisu ni imali posete u Gvantanamu.
Vrlo jednostavno za kapiranje, ne znam zasto ti nisu jasni detalji koje sam do sada 5* ponovio.

A jeste, nije da nije. Ja sam bre na platnom spisku CIA-e. ;)

Jos samo sada fali da dodje Jomini, zakljuca temu i nadje "sredinu" i kaze, pa nemoj vidis da se nerviraju, ako ti pricaju da radis za CIA-u, ajde da nadjemo sredinu, eto njima one teme neka se izivljavaju, tvoju cemo da zakljucamo jer ih nervira. A ti se smiri nemoj da ih provociras, a ako su oni tebi rekli da si strani placenik iskluiraj.

To je ta cuvene jebena sredina koju propagira Jomini.
Malo mi je pun ***** takve politike moderacije koju propagira Jomini.

Ako su one teme legitimne, i ova je. A to sto me spopada ova mazga da sam strani placenik (iako pokusavam da sa njom pricam normalno i civilizovano), mpgla bi da dobije upozorenje jedno, ako ne i ban za ove uvrede da sam na necijem spisku za direktive.
 
Па ако ти је "пун", а ти иди на капирај-копирај. Препусти нама нацошима ово огавно место да се ваљамо у глибу. Што да са нама губиш време?

И ниси ми одговорио на оно да по званичном налазу Милошевић се није убио. А Геринг јесте и то нико не доводи у питање.

Према томе, цела конструкција пада у воду.
Паралела ти је екстремно глупа, као и ова "тема" уопште.
 
troll.gif


Lepo ja napisah i objasnih onomad, sa sve primerima i dokazima, da maurice troluje ovaj forum, a rekao sam i kako i zasto to radi.
E sad, zasto mu se to dozvoljava, a ovamo se zale na srozavanje ovog foruma, drugo je pitanje, a opet osnovno ;-)
 
Tema i anketa o istinitosti argumenata je vrlo zanimljiva.
Tebi ako se ne svidja nemoj da je otvaras, ako imas sigurnost u svoje neko ubedjenje a u vezi sa temom, iznesi svoju argumentaciju. Ja sam izneo svoju. 8)

Ja sam podvukao paralelu da se spekulise o ta dva slucaja na istovetan nacin, a jos bitnije u oba slucaja je argumentacija "ma gde moze da se u toliko obezbedjenim zatvorima nesto prosvercuje". Slicniji primer od ta dva se ne moze naci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top