LOPOVLUK BEZ GRANICA.........

Kohen

Ističe se
Poruka
2.450
Bivši viceguverner Narodne banke Srbije Dejan Simić, koji je pre deset dana izašao iz pritvora nakon pokretanja istražnog postupka zbog sumnje da je primio mito, postavljen je juče za savetnika guvernera za bankarski sektor.

Jedino što su u Narodnoj banci hteli da nam kažu je da je „postupak vraćanja na posao bivšeg viceguvernera sproveden po zakonu jer je Simić bio neraspoređen“. Nemanja Nenadić, iz nevladine organizacije „Transparentnost Srbija“, kaže da i u našem pravu važi pretpostavka nevinosti i da je NBS verovatno ograničena zakonom - da dok se ne dokaže suprotno njen zaposleni mora da se vratiti u službu. Međutim, dovodi se u pitanje ugled institucije.

Postavlja se pitanje da li lice koje je osumnjičeno za ovako teško krivično delo može i sme da obavlja tako odgovoran posao ?

Do kada ce Srbija trpeti ovako otvorene provokacije vlade, kakvih nije bilo ni u najcrnja vremena DOSa?

Sta jos treba da se desi, da Kostunica stane pred famozno drvo sa sovama, i od njih dobije savet da je vreme da raspusti ovu vlasu, sastavljenu zbrda zdola, od tajkunskih interesnih organizacija, preko ministara obijaca trafika, do tvrdih kvasi nacionalista, a sve to uz podrsku odbora za sahranu Slobodana Milosevica?

Vreme je da Srbija nastavi dalje....malo joj se zuri :wink:
 
mail3:
Koji trip sa Koštunicom.... Od Kulina bana pa pljus na Voju... a ovaj Dejan Dinkićev kadar... a Voja i Dinkić ko ja i ona dama anakin...

premijer je odgovoran za rad vlade i funkcionisanje sistema u celini...jasno je da kostunica to vidi,mislim slucaj tog simica,kao uostalom i cela srbija,i pravi se da nista ne primecuje...sto ga cini jos odgovornijim za katastrofalno stanje institucija,koje su oni shatro "ponovo izgradili"...posle "sanitarnog otklona" od vlade zoranja djindjica
 
Pa ne kazem ja da nije odgovoran....ali stepen odgovornisti se zna...Pa jel se Djika nesto uzbudjivao u onim aferama gde su direktno njegovi najbliži saradnici bili umešani u kriminal.... Tako je u politici, neko je veštiji... pa mu je odgovornost manja a neko radi diletantski i sam sebe potkopava. Za vreme SM satrapa to je dovedeno da savršenstva, te da niko nije smeo ni da pomisli na aferu takve vrste, jer se znalo kakav će kraj da mu bude... Šta ćeš, demokratija ima prednosti i nedostataka...
 
mail3:
. Za vreme SM satrapa to je dovedeno da savršenstva, te da niko nije smeo ni da pomisli na aferu takve vrste, jer se znalo kakav će kraj da mu bude... Šta ćeš, demokratija ima prednosti i nedostataka...

hehehe...sve jache od jacheg...******,jesi ziveo ti u srbiji devedesetih? ili si bio toliko mali da se nichega ne secas? ni piramidalnih shtedionica,ni hiperinflacije kojom je opljachkano milijarde dolara od gradjana ove zemlje,ni potpuno,do gole koze oglodane drushtvene imovine...a ni medjiske blokade se izgleda ne secas...ni ace vuchica kao ministra informisanja,kada je zbog najmanje kritike vlasti slao novinare na robiju? :confused: :confused:
 
mail3:
Ma 'ebote brate, govorim ti o pojedinacnoj kradji bre...:D ti stvarno bre.... Ko se drznuo da drpa lovu sam, aj kazi jedan samo slučaj ili dva... naravno da je sistem bio lopovski... ali nisi smeo da soliraš...

to da...ali,sad sam sebi kontriras...valjda je to bolja strana demokratije..danas uglavnom soliraju,pa se desi i da,bar ponekad "padnu"...
 
Pa o tome ti govorim bre covece, u diktaturi nema soliranja, ne igraj po pravilu i ciaos... u demokratiji, ne igraj po pravilu, operu ruke od tebe, svi, partija , "prijatelji" ko ono '48... znachi lakše ja sad za muvanje te vrste, ali partija ima razradjene mehanizme da te izbaci iz njihovih redova i oblati ako si dileja....O tome ti pricam... Svaka ti je vlast manje ili vise ista, samo su nijanse drugacije i rezultati...nikakva mudrost.

Ajd smoren sam, odo na kunt...
 

Back
Top